زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۷:۴۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ازاد كردن طرقه در فضاي بيرون (خارج از خانه

ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #1
ازاد كردن طرقه در فضاي بيرون (خارج از خانه
با سلام خدمت اساتيد محترم
من يه طرقه دارم كه كامل دست باز شده و تو خونه ازادش ميكنم مياد كنارم و بازي ميكنه، از جوجگي پيش خودم بوده و بزرگش كردم كامل خودمو ميشناسه با ديدن من چندين بار سوت ميكشه نا گفته نمونه شاه مرغم هست. سوالم اينه كه ايا بيرون خارج از فضاي خونه(حياط) ازادش كنم جايي نميره بازم بر ميگرده پيش خودم يعني همون حالتو داره كه تو خونه داره؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
۱۳۹۰/۱۲/۰۹، ۱۲:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #2
RE: ازاد كردن طرقه در فضاي بيرون (خارج از خانه
با سلام دوست عزیز

اگر مایل هستی داستان طوطی و بازرگان یه بار دیگه اتفاق بیافته میتونی این کارو انجام بدی .:basa (92):
اما گذشته از شوخی پیشنهاد می کنم این کارو نکن چون با هیجانی شدن یکباره ممکنه پر بزنه و بره. توی خونه هم این کارو نکن چون ممکنه پر بزنه و به خودش آسیب بزنه
۱۳۹۰/۱۲/۰۹، ۱۱:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

مهندسی برق
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 92
84 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #3
سلام دوست عزیز

کار خیلی خطرناکی مخصوصا توی این فصل وموقع بهار که طرقه ها مست میشن فقط به فکر جفت گیرین وصاحبشون یادشون میره.
۱۳۹۰/۱۲/۰۹، ۰۲:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلوم
سپاس‌ها: 279
327 سپاس گرفته‌شده در 148 ارسال
ارسال: #4
سلام دوست من
کار یک بار میشه سعی کن توی باغچه بذاری که دورش فنس کشیده باشه هم کرم پیدا میکنه باههشون بازی مینکنند هم که خاک بازی میکنند ولی فضای باز ریسک بزورگی
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۱۲:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۱۲/۰۹، ۱۱:۱۷ ق.ظ)محمدگلشن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوست عزیز

اگر مایل هستی داستان طوطی و بازرگان یه بار دیگه اتفاق بیافته میتونی این کارو انجام بدی .:basa (92):
اما گذشته از شوخی پیشنهاد می کنم این کارو نکن چون با هیجانی شدن یکباره ممکنه پر بزنه و بره. توی خونه هم این کارو نکن چون ممکنه پر بزنه و به خودش آسیب بزنه
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۸:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سيكل
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 33
7 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #6
salam
man bayad begam torgheye man hamin se mah pish dar raft amma farday An roz ba seday sot man ba sorat va jig jig konan pish
man amad:basa (166):
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۱۰:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #7
سلام دوستان
رها کردن طرقه در فضای آزاد یه ریسک می تونه باشه احتمال داره طرقه باز هم به کنار صاحبش برگرده و احتمال داره که برای همیشه برود .
من طرقه داشتم یک ساله که بیرون از خونه همیشه عصرها با خودم به باغ می بردم و رو شونه هام یا رو دستم بازی می کرد شاید یه مقدار در حدود ده متر ازمن فاصله می گرفت ولی دوباره بر می گشت کنارم .
طرقه هم داشتم که هفت سال داخل قفس بوده و خیلی زیاد رام شده بود ولی به محض که از قفس آوردم بیرون برای همیشه رفت .
۱۳۹۱/۰۷/۲۳، ۱۰:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
10 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #8
طرقه ماده من دی روز در حیاط درلیکه داشتن ظرف غذایش را تمیز می کردم از کنار در قفس آمد بیرون و فرار کرد به صورتیکه پرواز رو به بالا داشت و از پشت با م خانه بالاتر رفت و بین پشت بام های خانه ها گم شد خیلی ناراحتم. آیا این طرقه که از جوجگی داخل قفس بوده می تونه از پس آب و غداش بر بیاد یا نه؟!!! اسمش فرفری بود.
۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۰۴:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان