زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۹:۴۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بادجریگارهای زینتی

*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 4
26 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #1
بادجریگارهای زینتی
دوستانی که علاقه مند به پرورش و نگهداری بادجریگارهای زینتی با کیفیت بالا هستند میتوانند به سایتهای زیر مراجعه نمایند:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر هم سوالی بود بنده در خدمت هستم.
امیدوارم مطلب براتون جالب باشه.
در پناه حق.
۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۲:۲۵ ب.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

فوق سیکلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 337
27 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #2
RE: بادجریگارهای زینتی
سلام دوست من
چندتا سوال داشتم

توی ایران هم گیر میاد؟
از قیمت هم اطلاعی داشته باشی ممنون میشم بگید چنده؟
قادر به جفت گیری داخل قفس هست؟
مثل 1 سری از فنچ ها نباشن که عقیم هستن!؟

ممنونم
۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۲:۵۳ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: darkoob ، علیرضا فلاحی
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #3
سلام،
بله توی ایران هم بی کیفیتش هست و اکثرا هم از رده خارج برای تولید مثل مخصوصا ماده ها.
اگر خوبش رو گیر بیارین یا وارد کنین از خارج، بله قابل تکثیرند به راحتی.
قیمت هم بستگی به کیفیت و Bloodline داره: از ۱۰۰ دلار بگیرین تا ۵۰۰۰ دلار
البته الان وارداتش خیلی سخته، باید قاچاقی وارد کنین یا آشنا داشته باشین.
موفق باشین.
۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۳:۵۹ ب.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #4
سلام دوستان
سایت های جالبی هستن سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم هست
درمورد این باجیگار ها تو شهرما فصل های خاصی که واردات طوطی انجام میشه همراهشون تعداد کمی از این نوع هم وارد میشه که علاقه مندان خاص خودشو داره و به سرعت مولدین را جدا میکنن و با قیمت های بالا خریداری میشه تعداد کمی میمونن که وارد مغازه ها میشن که استاندارد های لازم را معمولا ندارن و بعضا به دلایلی مثل سن زیاد یا مشکل یدنی یا حمل بدون دقت میمیرن
قیمت برای مشتریان خاص که مولد را جدا میکنن در یکی از معاملات که خودم حضور داشتم دیدم تا 3 میلیون خریداری شد ولی در مغازه ها قیمت از جفتی 180 دیدم تا 500
اگر علاقه خاص به خرید دارید حتما به مکانی که طوطی های خاص دارن یا مرکز فروش انواع طوطی هست مراجعه کنید حتما کسایی را میشناسن که کمکتون کنن
فقط یک نکته میمونه دلیلشو خودمم نمیدونم اینکه 90% باجیگار های نر فرم دارن و ماده ها فقط جسه و هیکل بزرگ دارن ولی فرم خاصی ندارن البته ماده ها از نظر نژاد با نر ها یکی هستن تا جوجه های اصیل و هم نژاد بدن
در خرید دقت کنید جفت از یک نژاد و فرم باشن
موفق باشید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط ehsantaghavi2007.)
۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۱:۴۰ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، crash1360
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #5
سلام مجدد،
خدمت دوستان بگم که همه این بادجریگارهایی که تو ایران هست از مرز میرجاوه وارد میشن، معمولا هم قاچاقی، که پاکستانیها اونها رو به صورت گله ای میخرن و بعد هم به ایرانیها به اسم حیوون خوب و عالی می اندازن.
اگر کسی پرنده عالی و با قیمت مناسب با کیفیتش میخواد بهترین راهش وارد کردن شخصی هست که البته اگر چند نفر با هم این کار رو انجام بدن هزینه هاش سرشکن میشه و به نفعه همشونه.
من پرورش دهنده ممتاز آشنا تو المان، انگلیس و سویس دارم ولی به دلیل قوانین سازمان دامپزشکی که بعد از شیوع آنفلوآنزای مرغی تصویب شده، فعلا امکان واردات ندارم. قیمت دلار هم که خوب باعث شده که پرنده های با کیفیت خیلی گرون دربیان.
در ضمن اگر میخواین از سن و سال پرنده ای که میخرین آگاه بشین، WBO یا همون World Budgerigar Society برای هر دوره ۶ ساله یک سری رنگ برای حلقه ها تعیین کرده که به راحتی میشه از روی رنگ حلقه پای پرنده سن اونو مشخص کرد. لازمه اضافه کنم که هر کشوری معمولا برا خودش یک یا چندتا Budgerigar Society محلی داره که دارای پیشوند خاصی توی اسمشون برای حلقه های پرنده هاشون هستن، از روی این پیشوندها هم میشه فهمید که پرنده تو چه کشوری پرورش داده شده. البته این قانون استثناهایی هم داره که در ارسالهای بعدی به امید خدا توضیح خواهم داد.
پاینده باشید، در پناه حق
۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۹:۱۵ ق.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #6
من شیراز هستم این نوع باجیگار در شیراز از طرف کشور های عربی وارد میشه که معمولا پلاک هایی عربی را دارا هستن
در مورد ورود هم اگه بتونین واکسن بزنین و چند وقتی در قرنطینه باشن و پول گمرک بدین اجازه ورود میدن مثل طاووس سفید یا جوجه های ماشینی که از آلمان وارد میشه
۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۹:۲۶ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: Animal Planet ، سیدمحمد شریفی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان