زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۲:۴۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بهترین روش برای نگهداری مرغ مینا

*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #1
بهترین روش برای نگهداری مرغ مینا
سلام خدمت دوستان عزیزم به کسانی که مرغ مینا دارن پیشنهاد میکنم زیر پای مینا چون خیلی حساسه قفسشونو اینجوری بچینن تا پا نزاره تو فضله و پاهاش قطع بشن
۱۳۹۲/۰۷/۱۷، ۱۲:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mtabriz
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #11
RE: بهترین روش برای نگهداری مرغ مینا
سلام به دوستان. نماز و روزه هاتون قبول باشه.
در ابتدا ممنونم از دوست عزیز آقای Mohmad Saadi؛
خوشبختانه الان که 20 روز از سوال قبلیم میگذره، مشکل بی قراری مینای من تا حد زیادی برطرف شده. اونم فکر کنم به خاطر این بود که طبق گفته دوستمون (Mohmad Saadi) جای قفس مینا رو عوض کردم و در روز میگذاشتمش روی میز اوپن آشپزخونه. هم نور بیشتری داشت و هم در معرض رفت و آمد بیشتری قرار داشت.
و اما...
مینای ما اینقدر بازیگوشه که از قفس که میاریمش بیرون واسه حمام، میره واسه خودش چرخ می زنه، نوک به همه جا می زنه و تنها جایی که نمیاد سمت کاسه آبشه بر خلاف بقیه مینا ها که عشقشون آبتنیه. کاسه آب هم که تو قفسش میگذارم، به دید یه دشمن بیگانه بهش نگاه می کنه. وحشت زده نگاهش می کنه و سمتش اصلا نمیره.
ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن:
اگه بدن مینه کثیف بشه چه بیماری ممکنه بگیره و راه درمان حشره هایی مثل شپش که به بدن مینا ممکنه بیفته چیه؟ چون امروز تو خونه یه چیزی شبیه شپش دیدم.!!!
۱۳۹۴/۰۴/۲۱، ۰۹:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Mohmad Saadi
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #12
(۱۳۹۲/۰۷/۱۷، ۱۲:۳۹ ب.ظ)hamed.k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیزم به کسانی که مرغ مینا دارن پیشنهاد میکنم زیر پای مینا چون خیلی حساسه قفسشونو اینجوری بچینن تا پا نزاره تو فضله و پاهاش قطع بشن

دوست عزیز عکسی که فرستادید باز نمیشه. لطف می کنید دوباره زحمت بکشید؟
۱۳۹۴/۰۴/۲۱، ۰۹:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 164
93 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #13
سلام ،قبلا این مشکلو من هم داشتم ،شما میتونید کاسه رو براش عوض کنید ،ممکنه چند بار بترسه!!شما توجه کنید که به شکل و رنگ جا آبی چه واکنشی نشون میده و کاسه ای که با هاش راحته رو بزارید ،،بعضی مینا ها هم به جای کاسه واکنش نشون میدن،،مثلا ،،دقیق زیر پاش باشه ویا...،،، توح یاط جلو افتاب صبح یه کم بهش آب بزنید که تحریک بشه
طبیعتا بیمار میشه ،تو بخش مرغ مینا  سرچ کنید
۱۳۹۴/۰۴/۲۱، ۱۰:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان