زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۵:۵۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

خاطرات sam152 با حيوانات

*
کاربر انجمن

علوم دام
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 33
32 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #1
خاطرات sam152 با حيوانات
اولین باری که مرغ روی تخم مرغ گذاشتم هیچ وقت یادم نمیره ..
حساب روژاش رو یادم رفته بود ظهر که از مدرسه اومدم اولین کاری که کردم رفتم سراغ مرغه که ببینم اب و دونش در چه وضعیه که دیدم دوتا از تخمها جوجه شدن اصلن انتظارش رو نداشتم خیلی خوشحال شدم و هنوز این ماجرا یاذم نرفته ....

منم توی فامیل همه میدونن که عاشق مرغ و گوسفندم (البته فقط مادربزرگم گوسفند داره مابقی تو کار مرغ هستن)و این مرغایی هم که الان داریم به خاطر منه چون بقیه اعضا خانواده از مرغ خوششون نمیاد و بشدت مخالفن ....
تصمیم دارم درآینده بلدرچین هم پرورش بدم کسی اطلاعاتی در زمینه پرورش خانگی بلدرچین داره

۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۰۵:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، hidrane ، سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

فوق
سپاس‌ها: 662
29 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #2
خاطرات sam152 با حيوانات
(۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۰۵:۴۵ ب.ظ)'Sam152' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین باری که مرغ روی تخم مرغ گذاشتم هیچ وقت یادم نمیره ..
حساب روژاش رو یادم رفته بود ظهر که از مدرسه اومدم اولین کاری که کردم رفتم سراغ مرغه که ببینم اب و دونش در چه وضعیه که دیدم دوتا از تخمها جوجه شدن اصلن انتظارش رو نداشتم خیلی خوشحال شدم و هنوز این ماجرا یاذم نرفته ....

منم توی فامیل همه میدونن که عاشق مرغ و گوسفندم (البته فقط مادربزرگم گوسفند داره مابقی تو کار مرغ هستن)و این مرغایی هم که الان داریم به خاطر منه چون بقیه اعضا خانواده از مرغ خوششون نمیاد و بشدت مخالفن ....
تصمیم دارم درآینده بلدرچین هم پرورش بدم کسی اطلاعاتی در زمینه پرورش خانگی بلدرچین دارسلام

سلام
بلدرچين از نظر جسمي بسير مقاوم هستش اگر مريضي بگيره خودش مريض نميشه و بيماري رو انتقال ميده من با كبك و قرقاول مخلوط داشتم پرورش ميدادم توجيه اقتصادي بدي نداره .جوجه يك روزه اون حدود 300 تومن هست.
45 روزه بالغ ميشه ولي بهتره تخمش و تو دستگاه بزاري .

۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۰۶:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، shahin20 ، hidrane ، Sam152 ، سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

علوم دام
سپاس‌ها: 33
32 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #3
RE: خاطرات sam152 با حيوانات
به جای دستگاه میشه تخم ها رو زیر مرغ گذاشت؟؟؟چون ازشون هم مراقبت میکنه ؟؟یا به خاطر وزن و جثه سنگین مرغ نمیشه؟؟؟
یکی از آشنایانمون 2تا داشت هرروز تخم میذاشتن ولی روشون نمیخابید ؟؟؟(فک کنم 2تاشون ماده بودن چون روزی 2تا تخم میذاشتن ولی خودش میگفت ی جفت نرو ماده خریده بعد از ی مدت هم آقا دزده اونا رو برد)
۱۳۹۳/۰۳/۲۹، ۰۶:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خاطرات محمد مهدي بخشي با حيوانات محمدمهدی 2 1,221 ۱۳۹۳/۰۳/۲۳، ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: رضا زارعیان@

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان