زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۱:۱۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سره قناری ماده ای که میخوند

*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 8
7 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #1
سره قناری ماده ای که میخوند
سلام
در بازار پرنده فروشها یه سره قناری که خوب هم میخوند از دستفروشی خریدم وقتی به خانه اوردم اوایل خوب میخوند تا کم کم از صدا افتاد و حالا با گذشت 4ماه اصلا دیگه نمیخونه به چند پرنده فروش نشون دادم گفتن ماده است!!!گفتم زمانی که من خریدم خوب میخوند...گفتند احتمال با تزریق آمپول موقتا بخونش کرده بودن
خلاصه انداختن ...
حالا چند سوال داشتم از اساتید:
1=علامت و مشخصه سره قناری نر و ماده دقیقا چی هستش؟
2=این چه آمپولی هست که باعث میشه پرنده موقتا بخونه؟
3=با این سره قناری ماده چکار کنم؟ایا میشه با قناری جفت انداخت(که فک کنم بی فایده اس)یا بفروشمش؟

۱۳۹۳/۰۲/۱۱، ۱۰:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: سره قناری ماده ای که میخوند
سلام
جناب علي قشنگ چندتا نكته :
1- آمپول هرموني آفت پرنده هست چه نر چه ماده اثرش كه از بين رفت بايد فاتحه اون پرنده را خوند وديگه به درد نمي خوره.
2- شايد با كانتو مست شده بوده ولي اگر با آمپول هرموني بوده لك به لك ميشه. در هر صورت ردش كن بره چون سهره قناري مادش فقط به درد حمال مي خوره حالا اگر هرمون هم بهش زده باشن كه...
3- لطفا از جملات ساده وزيبا استفاده كنيد .من كلمه آخري را سانسور كردم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۱۳، ۰۸:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #3
RE: سره قناری ماده ای که میخوند
سلام وقتی پرندهای زیاد از حد صداشو بلند کرد و بدون مکث خوند حتما مشکوک میزنه پس باید تو دست گرفت و سینشون یه فوت کرد که معلومه امپول زدن اسم هورمونم تتسترون هست یه مدت پیش یکی از دوستان اومد پیشم گفت که یه سهره خوب خریده و...... خلاصه با اصرار رفتم دیدن از دم در از ۲طبقه بالاتر صداش انقد بلند بود ادمو اذیت میکرد گفتم مشکوک میزنه نزدیک بود با هم دعوا کنه.....خلاصه چند وقتی گذشت اومد پیشم احوال سهره ت گفت خون بالا اورد و مرد
۱۳۹۳/۰۹/۱۰، ۰۸:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان