زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۲۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظرتون در مورد طرقه من

طرقه
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 25
61 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #1
نظرتون در مورد طرقه من
با سلام خدمت دوستان عزیزم من دو روزی هست یه طرقه خریدم اول میخواستم بدونم این طرقه نر اس یا نه؟ دوم اینکه فعلا ریزه خونی هم نمیکنه چه کار کنم که ریزه خونی هاش شروع بشه و چه غذاهایی بهش بدم و من همیشه میخام بهش کتان بدم مشکلی نداره؟از صبح تا شب هم براش اهنگ میزارم باید چند وقت دیگه منتظر ریزه خونی هاش باشم و به نظر میاد داخل لک هم نیست اهلی هم هست در ضمن از صبح بیرون میزارمش تا غروب بعد میارمش داخل خونه با تشکر از دستان
http://www.parandeban.com/files/do.php?img=1606
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۱۱:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #2
RE: نظرتون در مورد طرقه من
باس لام.ضمن تبریک نشونه بارز طرقه نر طوق زیر گلوی پرندست و من طوقی نمیبینم در پرنده شما.فکر هم نمیکنم جوجه باشه.البته من سر رشته ای از طرقه ندارم فقط همینجوری میگم که طوق نداره گلوش و احتمالا ماده هستش
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۰۳:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

ارسال: #3
نظر شما قابل احترامه ولی به نظرم که نر باشه
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۰۸:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahabbatista
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 8
5 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #4
سلام دوست عزيز منم يه طرقه دارم كپي مال شما جوجه بود تابستان خريدم تازه دونخور شده بود بعد إز پر ريزي جيكش در نميومد ولي الان چند روزه دائم ريزه خوني ميكنه و رو به مستي ميره تا ميتوني بيرون طوري كه آسمان رو ببينه و جاي شلوغ بزارش انشالله رآه ميوفته
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۰۹:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khalil.karami
*
کاربر انجمن

ارسال: #5
انشاالله خدا از زبونت بشنوه والا من از یکی که خریدم که هم تقریبا دوستمه و هم خودش خیلی طرقه های خوبی داره و خیلی هم ماهر هست داخل پرورش پرنده و پرنده الکی هم نمیخره اصلا به خاطر همین بهم گفت که داخل عکس معلوم نیست که نر است یا ماده برو یه پرنده فروشی نشونش بده اگه فکر میکنی ماده هست حالا من هم دیگهنمبرمش پرنده فروشی فقط از صبح میارمش بیرون و اویزونش میکنم و یه دم تا مغرب اهنگ براش میزارم مغرب هم میارمش تو خونه امیدوارم که تا ده روز دیگه یا بیشتر راه بیفته
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۱۰:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #6
سلام
دوست گرامي طرقه را شب ميبري داخل روز مياري بيرون دو هوا ميشه وممكنه تلف بشه.سعي كن شب جايي بذاريش كه خيلي سرد نباشه اما گرم هم نباشه.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۰/۱۱، ۰۷:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khalil.karami

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان