زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۲:۳۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام به همه عزيزان
كاربران عزيز سايت اگر پيشنهاد ويا انتقادي از نحوه عملكرد مديران وناظمين سايت ويا مطالب وموضوعات سايت دارند بيان واينجا مطرح كنند.دوستان لطف كنند طرح مطلب بدون حاشيه اضافي ودر جهت ارتقاء عملكرد سايت باشد.

مدت زيادي هست كه سعي مديران وناظمين سايت اين هست كه مهمترين عنوان ها در اول هر بخش باشدتا دوستان با صرف كمترين وقت بتوانند به موضوع مورد نظر خودشان برسند.مدتي هست كه سوالات خارج از موضوع مربوط به خودش كم شده واين جاي تقدير وتشكر از كاربران دارد . دوستان تازه وارد هم لطف كنند و سوالاتشان را در بخش مورد نظر قرار بدهند وقبل از طرح سوال اول موضوعات قبلي را يك مطالعه اي بفرمايند چون جواب اكثر سوالات در اين چند سالي كه از تاسيس اين سايت مي گذرد داده شده است.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۱۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #2
RE: پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام به همه 

يك خواهشي از دوستان دارم. لطفا مطالب خودتان را صريح وبدون حاشيه بنويسيد تا هيچ سوء برداشت يا سوء تفاهمي ايجاد نشود. در همين چند روز اخير دوست عزيز omidlord يك پست را در ادامه پست من گذاشته بود كه باعث سوء تفاهم ورنجيدگي خاطر من از ايشان و ايشان از من شد. ما اينجا دور هم جمع شديم فقط به خاطر عشق به پرنده ها ونبايد اين دور هم بودن همراه با حاشيه باشه.اين سايت براي من يادآور رفاقت ودوستي هست بيايد با نوشته هاي مفيد دل هم را شاد كنيم واگر انتقادي داريم صريح وبدون پرده پوشي مطرح كنيم .در مواقع ضروري مي توانيم از پيام خصوصي هم براي اين كار استفاده كنيم. اما با رعايت انصاف وادب. من اينجا از همه كساني كه از من رنجيده خاطر شدن مخصوصا omidlord معذرت مي خوام واميدوارم كه جسارت هاي اين برادر كوچك خودشان را ببخشند. اگر كسي شماره تلفن اميد را داره ازش ممنون ميشم كه به من بده.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۱۲:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #3
با سلام خدمت جناب بخشی و جناب امید خان
البته این مساله ای که بیان میکنم هیچ ربطی به این دو بزرگوار نداره و تا بحال جز ادب و احترام از این دو بزگوار ندیدم ولی لازم دونستم در اینجا بیان کنم 
بارها دیده شده وقتی عزیزی بار تجربی و علمیش بالا رفته به همون میزان بار فرهنگیش و معرفتیش پایین اومده و با دیگران به صورت تحقیر امیز برخورد میکنن و بارها از طریق پیام خصوصی تذکر داده شده .
۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۱۲:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #4
سلام به همه عزيزان

قبل از هر چيز بايد بگم كه دوستان عزيز از اينكه هر روز توي اين سايت ميام و به صورت مجازي با شما دوستان ملاقات مي كنم افتخار مي كنم واز همراهي شما خوشحالم. دوست داشتم طي اين مدت نه تنها افتخار همراهي شما را داشته باشم بلكه  همدل و يكصدا بشيم بلكه طنين صداي همدلي و همصحبتي ما بتونه جان تازه اي به فرهنگ پرنده بازي وپرورش پرنده ها بده
اما
طي اين مدت كه مديران محترم سايت (مخصوصا آقاي كريمي )تكنيك هاي مختلفي - مثل ارائه ومعرفي محصولات نكتون وتي ان تي  اصل با قيمت واقعي ، ارائه آواز سهره وقناري جهت آموزش- را براي همراهي وحمايت دوستان به كاربردن  اثر قابل ملاحظه اي در بهبود توجه عزيزان مشاهده نشد به اين صورت كه سايت روزانه بالاي 300 بازيد داره اما فقط 250نفر توي جشنواره وب ايران به اين سايت راي دادن. حالا شما بفرماييد ما با چه دلگرمي ادامه بديم ؟
آقاي كريمي ومن كارمند هستيم.آقاي كاووسي دانشجو هست وآقاي لطفي كار آزاد داره وبقيه عزيزان هم همين طور.
صبح كه ميام سركار اول به سايت سر ميزم وتا ظهر آنلاين هستم چندتا كار انجام ميدم باز ميام به سايت سر ميزنم. وقت استراحتم را به جواب دادن و رسيدگي به سايت ميگذرونم .
هيچ توقعي وهيچ عايدي  از اين سايت نداريم غير از اينكه دوستان همراهي كنن. اين همه كاربر ولي توي مسابقه عكس فقط 60 راي داده شده.حالا يك عشق بازي پيدا شده وداره براي اينجا هزينه مي كنه ولي مطمئن باشيد با وضعييت فعلي به مرور زمان اون هم ...

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۱/۰۹، ۱۱:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #5
سلام
مدیران عزیز این سیتم زرین که برای واریز کمک گذاشتید کد رهگیری نمیده که مطمئن بشیم مبلغ حمایت واریز شده یا نه من پیام خصوصی هم برای آقای بخشی  دادم که جواب ندادند. مبلغش مهم نیست . حتی اگه اشتباهی هم جای دیگه واریز نشده باشه مهم نسیت میخوام خیالم راحت باشه. برای حمایتهای بعدی من مبلغ 10000 تومان با ملی کارت خانم خدایاری (همسرم) واریز کردم . میخوام ببینم واریز شده یا نه؟
۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۰۹:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #6
(۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۰۹:۴۲ ق.ظ)'hassanpour' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مدیران عزیز این سیتم زرین که برای واریز کمک گذاشتید کد رهگیری نمیده که مطمئن بشیم مبلغ حمایت واریز شده یا نه من پیام خصوصی هم برای آقای بخشی  دادم که جواب ندادند. مبلغش مهم نیست . حتی اگه اشتباهی هم جای دیگه واریز نشده باشه مهم نسیت میخوام خیالم راحت باشه. برای حمایتهای بعدی من مبلغ 10000 تومان با ملی کارت خانم خدایاری (همسرم) واریز کردم . میخوام ببینم واریز شده یا نه؟

سلام
ميگن يه بنده خدايي رفت زيارت امام رضا(ع) ضريح حضرت را گرفت گفت اي امام غريب كاري بكن كه من تو قرعه كشي بانك برنده بشم. شب حضرت اومد به خوابش بهش گفت تو اول يه حساب تو بانك باز كن تا بعد بشه برات كاري كرد.
جناب حسن پور صندوق پستي شما پر بود جواب من ارسال نمي شد برادر.با آقاي كريمي تماس بگيريد.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۰۹:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #7
ممنون آقای بخشی ولی نمیدونستم شما به عنوان فرد دوم سایت دسترسیتون کامل نیست .و حداقل یک پیغام خصوصی اضافه بر صندق فعلی نمیتونید بفرستید . اول در قسمت قوانین  سطح دسترسی هر مدیر را علاوه بر وظایفش بنویسید  بعد شوخی کنید به هر حال هر چند تمسخر خوب نیست ولی نیمه پر لیوانو میبینم اسم امام رضا (ع) به هر صورت که بیاد مبارکه.
۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۱۰:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #8
سلام
اول با شوخي من اگر سوء تفاهم شده ببخشيد بعد بهتره كه يه مقدار دوستان ظرفيت خوشونو بالا ببرن وبين شوخي كردن با تمسخر فرق بذارن. ثانيا بازهم شما نگرفتي چي شده.گفتم صندوق پيامهاي خصوصي شما پر شده وديگه ظرفيت دريافت پيام را نداره بايد چندتا از پيامها را پاك كنيد.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۱۰:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #9
سلام آقای بخشی عزیز من کل صندق را خالی کردم ولی اخطار قرمز پر بودن صندق وجود داره. به هر حال اگه قابل بدونید هنوز شما را دوست خودم میدونم . من کلی مطلب از سایت شما یاد گرفتم  . و سعی میکنم  مطالبی که از خود سایت وجاهای دیگر با مطالعه و پرسیدن یاد گرفتم به اشتراک وبحث گذارم امید وارم بخشی از  دریای اطلاعاتی که از این سایت یاد گرفتمو از طریق خود این سایت به دوستان منقل کنم علی رغم ساعتها  مطالعه در روز هنوز موفق نشدم 30 درصد از سایت شما را بخونم به هر حال ممنون از زحمات شما.
۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۱۱:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #10
سلام
ممنون از لطفتون جناب حسن پور .توي اين سايت من نفر آخريم ومخلص همه. شما پيام ها را از سطل زباله هم پاك كن ببين چي ميشه.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۱/۲۸، ۱۱:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان