زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۱:۵۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آلبوم عکس جوجه های امسای بچه های فروم

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #1
آلبوم عکس جوجه های امسای بچه های فروم
با سلام یه همگی دوستان
یه پیشنهاد دارم واسه اینکه تازه واردان به قناری بازی و سهره بازی تشویق بشن و هم بتونن مطللب تازه تزی یاد بگیرم و هم قدیمی ها و بزرگان ماحصل کارخودشون رو اینجا قرار بدن که میتونه یه چندین دلیل براشون خوشایند باشه.البته قرار نیست این تاپیک حالت مسابقه داشته باشه ، چون هم یک بار تجربه ناموفقشو داشتیم و هم باعث سرخوردگی خیلی از تازه واردین میشه و ممکنه اصلا شرکت نکنند.دوستانی که زسمی یا قناری های کوچک دارن تا الان دستکم یه لون جوجه گرفتن که این حداقلشه و کسانی که نژادهای سنگین کار میکنند کم کم دارن جفت میزنن قناریهشونو.بهترین راه برای کسل تجربه،نظر دهی و رفع نواقص برای دوره بعد هست و میتونیم در کنار این تاپیک که قراره فقط عکس باشه تاپیک دیگری باز بشه در صورت تمایل دوستان برای پرسش و پاسخ اگر نیازی بود و این تاپیک مختص عکس باشه و لاغیرر تا متوجه بشیم اثر این فروم و اساتیدی که اسم نمیارم چوم ممکنه از قلم بیافتن چی بوده و تاپیک تا اخر تابستان فعال هست.الان دیر وقته وگرنه خودم افتتاحش میکردم با یک عکس.اگر کمی و کسری بود دوستان گلم لطف کنن از طریق پیام خصوصی بهم بگن تا درستش کنم.این شما و این تاپیکی که عکس جوجه های امسالتونو بتونیم درش ببینیم.
یا علی
۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۰۲:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 1100
590 سپاس گرفته‌شده در 110 ارسال
ارسال: #2
RE: آلبوم عکس جوجه های امسای بچه های فروم
این دوتا اولین جوجه های امسالم هستن (آهویی و ابلغ آهویی )

۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۰۸:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۰۸:۰۹ ق.ظ)majid*h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوتا اولین جوجه های امسالم هستن (آهویی و ابلغ آهویی )

اقا ممنون که چراغ تاپیک رو روشن کردی.انشالله خدا واست نگهشون داره.دوستان محبت کنند یه توضیح بدون عکس در مورد والدین جوجه ها بذارن که در صورت درخواست کاربران عکس هم در صورت امکان قرار بدید.بهتره که سن جوجه از سی روزگی گذشته باشه که بشه روش قضاوت کرد.هر چند سی روز هم کمه اما فاکتورهای اصلیشو میتونه نشون بده.منتظر کارها و عکس های بقیه دوستان بالاخص اساتید بزرگ فروم هستیم
۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۰۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 1202
698 سپاس گرفته‌شده در 207 ارسال
ارسال: #4
اینم از لون دوم من