زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۳:۴۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آموزش آواز به قناری

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #1
قناري من تازه شروع به خوندن كرده ميشه كاري كرد كه خوش دهن بشه ؟
سلام دوستان عزيز
قناري من تازه شروع به خوندن كرده ميشه كاري كرد كه خوش دهن بشه ؟ اصلا چنين چيزي وجود داره ؟
اگه آره جه كارهايي بايد انجام بدم
ممنون از راهنمايي شما
عكسش هم گذاشتم بازم تشكر

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۱۸، ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۰۷:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 52
54 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #41
RE: آواز قناری و نحوه آموزش
سلام الان من یه قناری جوجه گرفتم که داره ریز میزنه که این نشون میده نره حالا وقتی که به خوندن اومد و صداش خوب نبود باید چه جوری آموزشش بدم؟ با گوشی براش صدا پخش کنم؟
یا اصلا از همین الان براش صدا پخش کنم؟

اینم عکسشه

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۸/۲۰، ۰۶:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: -5
سپاس‌ها: 213
39 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #42
RE: آموزش آواز به قناری
درود شما بهتره صدای ظبط شده یه قناری رو یا بذاری پیش یه قناری خوش دهن که خوندنو یاد بگیره.
۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۰۴:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #43
با سلام طبق نظر دوستمون یا زیر پا قناری خوش دهن بذارش یا چند تا فایل قناری خوش دهن بذار تو موبایل صبحها براش پخش کن حواست باشه تو محیطش مرغ عشق یا فنچ نباشه که صداشونو تقلید نکنه؛من یکبار قناری گذاشتم زیر پا سهره انقدر بددهن شد که بدبخت ن سهره میزد ن قناری آخرشم یکی از دوستام که طرغه باز بود خوشش آمد بردش
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۰۹:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 128
46 سپاس گرفته‌شده در 18 ارسال
ارسال: #44
سلام من یک قناری یکساله دارم که ابلقه و الان هم لک خورده و قبلا هم دهن خوبی نداشته.
میخواستم اگه امکان داره صدای یک قناری استاد یا مست بزارید تو انجمن که دانلودش کنم و براش بذارم تا اینکه شاید یاد بگیره
(اگه داخل انجمن هم صدای خوب برای اینکه تازه راه بیفته هست آدرسش رو بگید تا از اونجا دنلود کنم).
راستی یه صدام برای سهره اگه دارید بگذارید.
با سپاس فراوان
۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۸:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #45
(۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۸:۱۸ ب.ظ)mpirouzmand69 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یک قناری یکساله دارم که ابلقه و الان هم لک خورده و قبلا هم دهن خوبی نداشته.
میخواستم اگه امکان داره صدای یک قناری استاد یا مست بزارید تو انجمن که دانلودش کنم و براش بذارم تا اینکه شاید یاد بگیره
(اگه داخل انجمن هم صدای خوب برای اینکه تازه راه بیفته هست آدرسش رو بگید تا از اونجا دنلود کنم).
راستی یه صدام برای سهره اگه دارید بگذارید.
با سپاس فراوان

دوست من اگه شما به بخش آلبوم آواز قناری و آلبوم آواز سهره برید.کلی صدا برای دانلود وجود داره.زحمت بکشین و اینجا کلیک کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mpirouzmand69
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 6
9 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #46
نظرتون درباره صدای این قناری چیه؟
لطفا نظر بدین.
۱۳۹۱/۰۲/۲۸، ۰۶:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 6
9 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #47
RE: نظرتون درباره صدای این قناری چیه؟
(۱۳۹۱/۰۲/۲۸، ۰۶:۰۴ ب.ظ)mehdirojin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا نظر بدین.

بابا هیچکی نظری نداره؟
۱۳۹۱/۰۳/۰۷، ۱۱:۵۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
6 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #48
RE: نظرتون درباره صدای این قناری چیه؟
با سلام خدمت شما.
من هفته ی پیش یک جوجه قناری چند ماهه(احتمالا زیر چهار ماهه) خریداری کردم که خیلی از لحاظ شکل و ظاهر کلی ازش راضی هستم و جوجه قناری من تقریبا در بیشتر طول روز در حال ریزه خوانی میباشد میخواستم بپرسم که چون قناری پرنده ی استاد ندارم که کنارش باشه با همین صداهایی که از این سایت دانلود کردم میشه براش گذاشت و چه زمانی بهترین موقع برای این کار میباشد و مدت زمان آن چه مقدار باشد و سوال دیگر این که فقط یک نوع آوازی قناری که دوست دارمو براش بزارم یا میشه چند نوع آواز مختلف براش بزاری؟
۱۳۹۱/۰۳/۱۶، ۱۰:۱۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
6 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #49
کمممممممممممممممممممممممممممممممک. میگم از بر و بچه های سایت متشکر میشم پاسخ سوالمو بدن.
راستی یه سوال دیگه داشتم که من جوجه قناریمو بعد از ظهرها که هوا یه کم خنک تره میزارم تو حیاط زیر درختا آویزونش میکنم که احساس میکنم خیلی خوشش میاد ولی رو درختا پر گنجشک میشه و آواز میخونن میخواستم بدونم اشکالی نداره پیش گنجیشکا باشه یا دهن اونارو یاد میگره نباید بزارمش؟

(۱۳۹۱/۰۳/۰۷، ۱۱:۵۴ ق.ظ)mehdirojin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۲/۲۸، ۰۶:۰۴ ب.ظ)mehdirojin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا نظر بدین.

بابا هیچکی نظری نداره؟

دست شما درد نکنه خیلی قشنگ و ریتمیک بود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط zardpareh.)
۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۱۲:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jafar
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #50
لطفا نظر بدین.

دوست عزیز آواز قناری بنابر سلیقه هر کس متفاوت است . اگر شما این آواز را دوست داری پس حتماً زیباست.
در ضمن بنده فایل شما را دانلود و ویرایش کردم فایل با کیفیت بالا و بدون نویز را با حجم کمتر می توانید اینجا دانلود کنید.

حجم : ۴۸۹ k
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۱۰:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان