زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۷:۱۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آموزش آواز به قناری

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #1
قناري من تازه شروع به خوندن كرده ميشه كاري كرد كه خوش دهن بشه ؟
سلام دوستان عزيز
قناري من تازه شروع به خوندن كرده ميشه كاري كرد كه خوش دهن بشه ؟ اصلا چنين چيزي وجود داره ؟
اگه آره جه كارهايي بايد انجام بدم
ممنون از راهنمايي شما
عكسش هم گذاشتم بازم تشكر

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۱۸، ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۰۷:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
صفحه 6 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 22
302 سپاس گرفته‌شده در 83 ارسال
ارسال: #51
RE: آموزش آواز به قناری
(۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۱۲:۵۴ ب.ظ)zardpareh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمممممممممممممممممممممممممممممممک. میگم از بر و بچه های سایت متشکر میشم پاسخ سوالمو بدن.
راستی یه سوال دیگه داشتم که من جوجه قناریمو بعد از ظهرها که هوا یه کم خنک تره میزارم تو حیاط زیر درختا آویزونش میکنم که احساس میکنم خیلی خوشش میاد ولی رو درختا پر گنجشک میشه و آواز میخونن میخواستم بدونم اشکالی نداره پیش گنجیشکا باشه یا دهن اونارو یاد میگره نباید بزارمش؟

(۱۳۹۱/۰۳/۰۷، ۱۱:۵۴ ق.ظ)mehdirojin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۲/۲۸، ۰۶:۰۴ ب.ظ)mehdirojin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا نظر بدین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا هیچکی نظری نداره؟

دست شما درد نکنه خیلی قشنگ و ریتمیک بود.
همون جوری که آدمین عزیز گفتن آواز سلیقه ای، ولی آوازش زیباست
۱۳۹۱/۰۳/۱۸، ۰۲:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #52
سلام بچه ها دو تا اتفاق عجيبي كه برام افتاده مي خوام براتن بگم يكي اينكه من از قناري سرخم 5 تا جوجه گرفتم تقريبا 35 روزشونه تو قفسشون يه جوجه كاكلي 20 روزه انداختم بهش غذا مي دن اون 5 تا جوجه سرخ ها كه واسم خيلي عجيب بود و از يه طرف يه جوجه سرخ دو ماه و نيمه دارم ريز خوني ميكنه يه كله. دوستان همچين چيزي ديدين ممنون ميشم نظرتونو بدين
۱۳۹۱/۰۳/۲۰، ۰۹:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
6 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #53
[quote='tanha_raad' pid='15156' dateline='1339222553']
سلام بچه ها دو تا اتفاق عجيبي كه برام افتاده مي خوام براتن بگم يكي اينكه من از قناري سرخم 5 تا جوجه گرفتم تقريبا 35 روزشونه تو قفسشون يه جوجه كاكلي 20 روزه انداختم بهش غذا مي دن اون 5 تا جوجه سرخ ها كه واسم خيلي عجيب بود و از يه طرف يه جوجه سرخ دو ماه و نيمه دارم ريز خوني ميكنه يه كله. دوستان همچين چيزي ديدين ممنون ميشم نظرتونو بدين
[/qu

:basa (22):سلام اتفاق اولی که برا من تا حالا رخ نداده چون امسال اولین باریه که تو عمرم یه جوجه قناری زرد خریدم که دقیقا سنش دو ماه و نیمه(زیر سه ماه) که خدارو شکر بیشتر طول روز در حال ریزه خوانیه وقتی با گوشی براش آواز قناری میزارم سعی به تقلیدش میکنه ولی نمیتونه چون هنوز کوچیکه و باز دوباره به ریزه خوانی میپردازه.
۱۳۹۱/۰۳/۲۱، ۱۲:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #54
مدت زمان نمرین آواز
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم برای تمرین دادن جوجه قناری برای آواز در طول روز چند بار باید براشون آواز الگو رو  گذاشت؟

و مدت زمان هر دفعه حدودا چند دقیقه باشه؟
باتشکر
۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۸:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #55
(۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۸:۳۶ ق.ظ)'امیر محمدی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم برای تمرین دادن جوجه قناری برای آواز در طول روز چند بار باید براشون آواز الگو رو  گذاشت؟

و مدت زمان هر دفعه حدودا چند دقیقه باشه؟
باتشکر

سلام 
در مورد آواز هرچه بيشتر بهتر چه قناري چه سهره چه طرقه. فرقي نداره . اگر صبح وظهر وشب روزي 3ساعت باشه قابل قبول هست اما به محض اينكه كنار يك قناري دهندار بگذاريش دهنش عوض ميشه. 
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۳/۲۵، ۰۸:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hesam-63 ، امیر محمدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 81
19 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #56
دوستان ی جوجه دارم که ریزه خونی میکنه فکر کنم2.3ماهش باشه چون ی هفته اس گرفتمش
نردیگه ندارم که زیر دهنش بذارم داشتم که متاسفنانه فنا شد.
اما برا این من 2مدل اواز قناری دارم که براتون اپلود میکنم نظرتونو بگید کدومش بهتره.؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدل دوم رو براش ی روز گذاشتم خیلی خوب یاد گرفته و داره ریز میخونتش.

بنظرتون کدومش قشنگ تر و بهتره که یاد بگیره؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۶، ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط shahinskai.)
۱۳۹۲/۰۵/۲۶، ۰۸:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #57
ببین این موضوع شخصیه هر کسی از یه آوازی خوشش میاد فکر میکنم آواز قناری تیمبرادو اسپانیایی هست تو اسم فایلتم نوشته ولی خود بنده آواز قناری رسمیای خودمون رو میپسندم.باز بذار دوستان گوش بدن کمک و راهنماییت کنند
۱۳۹۲/۰۵/۲۷، ۰۸:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #58
(۱۳۹۲/۰۵/۲۶، ۰۸:۲۸ ب.ظ)shahinskai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ی جوجه دارم که ریزه خونی میکنه فکر کنم2.3ماهش باشه چون ی هفته اس گرفتمش
نردیگه ندارم که زیر دهنش بذارم داشتم که متاسفنانه فنا شد.
اما برا این من 2مدل اواز قناری دارم که براتون اپلود میکنم نظرتونو بگید کدومش بهتره.؟

من مدل دوم رو براش ی روز گذاشتم خیلی خوب یاد گرفته و داره ریز میخونتش.

بنظرتون کدومش قشنگ تر و بهتره که یاد بگیره؟
سلام
اگر جوجه قنار دوماه هم كنار پدرش بوده همون دهن را گرفته كه اگر آموزش خاصي بهش نديد همان دهن پدرش را ميخونه.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۵/۲۷، ۰۸:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahinskai
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #59
من تو بازار جمعه يه قناري سوخته سرخ ديدم دقيقا کپي صداي بلبل هزار دستان ميخوند اولش باورم نميشد خوب ک ايستادم نگاهش کردم  واقعا صداي زيبا و جالبي داشت
۱۳۹۲/۰۹/۱۵، ۱۰:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 2
4 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #60
سلام به دوستان،من اگه بخوام به جوجه نرم آواز خوندنی غیر از آواز خوندن والدینش یاد بدم اشکال نداره؟و اگه بخوام یه نوار صوتی از آواز قناری که اسمش آواز قناری اسپانیایی هستش رو یاد بدم اشکال نداره؟
۱۳۹۲/۰۹/۲۲، ۰۱:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان