زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۲:۲۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آوازسهره

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
آوازسهره
با سلام خدمت دوستان این آواز تقریبا شبیه آواز پرنده آقای یعقوب زاده است برای آموزش جوجه سهره ها از این دو آواز استفاده کنید بنظر من خوبه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۱، ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۰:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #2
RE: آوازسهره
دوست عزیز ممنون لذت بردم
۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۲:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد جلالی
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #3
دوست عزیز کلیپی که با نام juje parsali3.zip آپلود کرده اید کاملاً شبیه آواز سهره آقای نادر شاهین از ایلام است که چند سال قبل خودم نوار کاستش را از ایشان گرفتم و ویرایش کردم . آیا شما از همان آواز برای تعلیم جوجه سهره تان استفاده کرده اید؟

در ضمن فایل juje parsali3.zip مقدار کمی با آواز سهره باغی آقای یعقوب زاده شباهت دارد و فایل دوم که با نام sehre.zip آپلود نمودید با هیچکدام از آواز سهره های آقای یعقوب زاده همخوانی ندارد .
ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۲:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد جلالی
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #4
با سلام خدمت آدمین جان مرصی که نظر دادید من فایل اول رو از یکی از دوستانم گرفتم ایشون از اینترنت گرفته بود .نمیدونم از چه سایتی .وحجمش هم همین مقداره . برای جوجه هام از یه آواز بلبلی امسال استفاده کردم .حجمش حدود 30 دقیقه است دهن شماره دار رو سر وته داره بنظرم آواز خوبیه تا حالا شکر خدا همه چیز خوب پیش رفته انشا الله قرص کردن حتما آوازش ون رو تو سایت میزارم در باره آواز دوم که فرمودید بله درسته هیچ ربطی به آواز آقای یعقوب زاده نداره من منظورم همین آواز اولی بود ببخشید اگه اشتباهی شده.معذرت میخوام هم از شما وجناب یعقوب زاده.
۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۱:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان