زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۵:۱۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آواز بلبل هزار دستان جهت آموزش

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
آواز بلبل هزار دستان جهت آموزش
با سلام خدمت دوستان عزیز این اواز رو تقدیم میکنم به تمام دوستان هزار دستان امید وارم خوشتان بیاد لطف کنید نظر تون و هم بگید فکر میکنم که زمانش برای آموزش خوب باشد باتشکر .

دوستان فایل مشکل داشت آدمین عزیز زحمت کشیدن اون پاین آدرس درست رو گذاشتن .ممنون از آدمین نظر یادتون نره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک رو درست کردم اگه مشکلی داره بفرمایید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۱/۱۹، ۰۹:۰۲ ق.ظ، توسط محمد جلالی.)
۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۱۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 1202
698 سپاس گرفته‌شده در 207 ارسال
ارسال: #11
RE: آواز بلبل هزار دستان جهت آموزش
با سلام خدمت تربچه عزیز
من به تازگی به سهره هم علاقه مند شدم.قبلش فقط قناری بازی میکردم.چند روز پیش از یکی از اساتید که عضو همین سایت هم هستن یه سهره دهنی خریدم که واقعا دهن های زیبایی داره.
در پاسخ به سوال شما باید بگم که بله سهره هم توانایی زدن دهن هزار دستان را داره.الان سهره من دوبار و هر بار 3 تا دهن هزار دستان را شمرده میزنه.اگه بتونم صداشو ضبط میکنم تا دوستان هم استفاده کنن.
۱۳۹۲/۰۱/۱۰، ۰۶:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #12
با سلام خدمت دوستان عزیز با عرض پوزش این فایل پاک شده بود که تو همون صفحه ی اول رفع عیب شد با تشکر
۱۳۹۲/۰۱/۱۹، ۰۹:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: emad rad ، Navid_IT ، mahmoud.asghari ، uosef
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 139
8 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #13
واقعا زیباست
باتشکر از شما دهن باز عزیز:basa (159):
موفق باشی
یاعلی
۱۳۹۲/۰۱/۲۰، ۱۰:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد جلالی ، hamed MB
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 31
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #14
سلام .منهم تازه کارم تازه دو تا جوجه رو دارم اموزش میدم  یه همسایه دارم مغازه از سهره بازهای خوبه ازش اطلاعات میگیرم سهره هم  داره که دهن هزار دستان میزنه خودش میگه 45 شب رفته باغ و صحرا تا دهن هزار دستان ضبط کنهازش پرسیدم و یه فایل صوتی هزار دستان گذاشتم گفت همه قسمت دهن هزاردستان نباید بزاری براشیه قسمتی از دهنش هست یه اصطلاحی هم به کار برد ویل ویل ویل یا ...دقیق یادم نیستحالا باید باز برم ازش بپرسم و... ( سهره بازام ازشون حرف کشیدن سخته ...)ولی خودم خیلی علاقه دارم به صدای هزار دستان تو دهنای سهره باز دوستان اگه محبت کنند اطلاعاتشون تقسیم کنند ممنون میشم  
۱۳۹۲/۰۷/۰۲، ۰۳:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 66
48 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #15
(۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۱۲:۳۸ ب.ظ)'محمد جلالی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز این اواز رو تقدیم میکنم به تمام دوستان هزار دستان امید وارم خوشتان بیاد لطف کنید نظر تون و هم بگید فکر میکنم که زمانش برای آموزش خوب باشد باتشکر .

دوستان فایل مشکل داشت آدمین عزیز زحمت کشیدن اون پاین آدرس درست رو گذاشتن .ممنون از آدمین نظر یادتون نره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک رو درست کردم اگه مشکلی داره بفرمایید

سلام دوست عزیز واقعا صدای دلنشینی بود دانلود کردم ولی متاسفانه روی گوشی همراهم ضبط نشد ، آرزوهای زیادی برای داشتن پرندگان خوش آواز و جوجه گرفتن از اونها دارم که همه اونها در رویا باقی مونده ، خدایا کمک کن. سپاس در پناه حق باشی.

۱۳۹۲/۰۸/۲۴، ۱۲:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آواز زیبای بلبل هزار دستان phoenix 5 10,704 ۱۳۹۶/۰۳/۲۷، ۱۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fereidoni m
  آواز هزار دستان زیبا mahmoud.asghari 1 1,574 ۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: پدربزرگ
  آواز بلبل هزار دستان Erfan 9 14,763 ۱۳۹۱/۰۶/۲۷، ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: afshin897

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان