زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۱۲:۰۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آواز زنگی (علی راغب)

**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
آواز زنگی (علی راغب)
داشته هامونو با هم شریک شیم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۱۹، ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۳:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

دیپلم
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 34
125 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #2
RE: آواز زنگی (علی راغب)
(۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۳:۲۱ ب.ظ)محمدگلشن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشته هامونو با هم شریک شیم.

سلام دوستان من میخوام از این داشته های شما استفاده کنم ولی نمیشه

میشه فایلها رو جوری بزارید که همه بتونن دانلود کنن ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط farokh.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، احسان..
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #3
دوست عزیز باید حامی مالی باشی که بتونی دانلود کنی.محمد آقا دم شما گرم.تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط علیرضا پوریان.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۲:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدگلشن
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #4
با عرض سلام خدمت محمد آقای گل دستت درد نکنه داداشم من ترجیح میدم نظرم رو بگم بنظر من یک سری دهن رو تکراری میزنه که سر دهناش میشه بگی وتو دهن نمیره ولی تو این دهن بجز یک مورد زنگی نمیزنه من از این زنگی خوشم نمیاد، چون یه حالت تکراری نه تو این آواز تو تمام آوازهاشون این ریتم هست . باز ممنون امیدوارم جسارت نکرده باشم فقط نظر دادم دوست دارم با صلیقه ی اصلیه شما هم آشنا بشم بازهم دوست دارم به شخصه از شما آوازهای مختلف بشتوم و دوست داشتم خودتون هم یه نظری بدید خیلی سپاس .
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۸:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدگلشن ، mojtaba_Torghe
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
ارسال: #5
سلام و خسته نباشید

این آواز را آقای راغب از سواحل بندرانزلی برای من ایمیل کرده اند و شش ماه از آپلود این آواز می گذرد .
من نه تنها از نظرات دوستان ناراحت نمی شم بلکه قصد من از ارائه این آوازها دونستن نظرات شماست.
بله دهنی که اجرا میکنه تکرار میکنه و تنوع زیادی نداره.
قسمت دوم هر اجرا زنگ خاصی داره . حنجره سهره ای که آوازش ضبط شده حنجره قوی و تیزیه اما تنوع نداره.
فکر می کنم دیگه شما با سلیقه من آشنا شده باشید . من قبلا هم گفتم . من آوازی که دهن های متنوع داشته باشه و درست اجرا شه (شروع هر قسمت از آواز,پایان هرقسمت) , سردهن های زیبا(تکه خونی) داشته باشه دوست دارم.
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۹:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، محمد جلالی
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #6
یه سوال داشتم از محمد آقا و جناب دهن باز که با سبک موقوم تهران و لری آشنا هستن شما قیژ یا بقولا ترمز دستی رو عیب میدونید؟ممنون
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۴:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 32
7 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #7
در مورد سوال آقای پوریان باید اولا از اساتید محترم عذر خواهی کنم وامیدوارم که اگر جسارت میکنم بنده رو عفو کنن و اگر جاییش اشتباه بود یا کم بود بنده رو ببخشن در مورد سوال شما از اواز موقوم باید ارض کنم که قیژ رو قبول ندارن و کلا موقوم تهران از چند بخش تشکیل میشه که خدمت شما عرض میکنم
1 چقیس
2قیس زیر
3قیس برگردون
4قیس بم
5سلی سلی جون
6لی لی لی لی جون
7لولولولو جون
8ویل ویل جون
9لک لک
10زنگی
11پولکی
یا علی
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۱۱:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
ارسال: #8
پوریان عزیز سلام
من همین جا خدمت شما و دیگر دوستان عرض می کنم اطلاعات من در رابطه با " موقوم " در حد شنیده هاست و تا به حال کسی را نداشتم که بتونه این آواز رو با نمونه صوتی برای من تشریح کنه . دوستان زیادی سهره خودشونو به عنوان موقوم خون معرفی می کردن اما وقتی آوازشونو گوش میدادم می دیدم چند تا سر دهنو , یکی دوتا دهن می زنن. این موقوم نیست. دوست عزیزمون هم که زحمت کشیدن اسم دهن ها رو نوشتن کافی نیست . این دهن ها ممکنه در سایر سبکهایی که دوستان منتسب به شهر خودشون می دونن هم استفاده بشه . اگر بخواهیم آواز موقوم رو طوری شرح بدیم که صحیح و قابل اجرا باشه باید حتما از ترتیب اجرای دهن ها اطلاع داشته باشیم . با چه دهنی شروع میشه به ترتیب چه دهن هایی رو اجرا میکنه و با چه دهنی ختم میکنه. چه سردهن هاییو تکرار می کنه و ... در این مورد آقای دهن باز ممکنه بتونن کمک بیشتری بکنن
اما در مورد قیژ (ترمز دستی ) به هیچ عنوان هیچ کجای آواز نمی پسندم و این رو دهن غلط میدونم که هر کجا سهره بخواد نفس تازه کنه یه قیژ میاد . حتی این دهن از طرف یکسری از کالج هایی که در اسپانیا مسابقات برگزار می کنن با توجه به زمان اجراش امتیاز قائل هستند که من دوست ندارم اما فدراسیون پرنده های آوازخون اسپانیا این دهن رو رد میکنه و امتیاز منفی بهش میدن.
من به اندازه ای که می دونستم خدمتتون عرض کردم و هیچ وقت دوست ندارم اطلاعات غلط در اختیارتون بذارم و یا حرفهایی بزنم که خودمو گنده کنم . کوچیک شما: محمد
۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۰۹:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #9
جناب گلشن ممنون بابت توضیحاتت.شیرازهم قیژ رو عیب بزرگ میدونن از بچهای ملایر و کرمانشاه هم سوال کردم اونا هم عیب میدونن.اینم یکی از پسندهای مشترک سراسری مرسی.
۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۱۱:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #10
(۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۱۱:۳۱ ق.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب گلشن ممنون بابت توضیحاتت.شیرازهم قیژ رو عیب بزرگ میدونن از بچهای ملایر و کرمانشاه هم سوال کردم اونا هم عیب میدونن.اینم یکی از پسندهای مشترک سراسری مرسی.

سلام به دوستان عزیز و اساتید مخصوصا جناب گلشن و پورییان
الحمدالله پس برای داشتن یه دهن خوب دارید به مشترکات میرسید که جمع بندی اخرش برای یه دهن شناخته شده چیز خوبیه
با سپاس یاعلی .
۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، محمدمهدی ، محمدگلشن

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان