زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۰۵ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظرسنجی: شما به این آواز چه امتیازی می دهید ؟
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

آواز زیبای سهره غرب کشور

مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #1
آواز زیبای سهره غرب کشور
سلام به تمام کاربران عزیز سایت
از اینکه مدتی سایت به دلایلی بسته بود عذرخواهی می کنم. به پاس زحمات مدیران عزیز سایت و صبر و شکیبایی کاربران عزیز امروز یک فایل صوتی از آواز سهره غرب کشور که در بین سهره بازان استان ایلام از ارزش خاصی برخوردار است را برای دانلود در سایت قرار می دهم. به همه دوستان توصیه می کنم که این فایل را از دست ندهند زیرا این آواز را در هیچ سایتی غیر از آریاپت پیدا نمی کنید.
در ضمن یک نظرسنجی برای این آواز قرار داده ام که با مراجعه به قسمت بالای همین تایپیک می توانید به آن امتیاز بدهید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۱۹، ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۶:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #21
RE: آواز زیبای سهره غرب کشور
دهن باغی معمولا به دهنهای طبیعی سهره گفته میشه که در طبیعت می شنویم اما در بعضی از جاها مثل ایلام به یک سری نتهای خاص باغی می گویند که قبلا هم در انجمن گذاشته بودم
۱۳۹۳/۰۴/۱۲، ۰۶:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #22
 لینک دانلودش کجاس؟؟؟؟؟
۱۳۹۳/۰۶/۱۳، ۱۰:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #23
سلام
از بين رفته.به صفحه دوم همين موضوع نگاه كنيد.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۶/۱۳، ۱۲:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 7
ارسال: #24
لینک دانلود کجاست
۱۳۹۴/۰۴/۰۷، ۰۱:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
ارسال: #25
(۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۶:۵۵ ب.ظ)Erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام کاربران عزیز سایت
از اینکه مدتی سایت به دلایلی بسته بود عذرخواهی می کنم. به پاس زحمات مدیران عزیز سایت و صبر و شکیبایی کاربران عزیز امروز یک فایل صوتی از آواز سهره غرب کشور که در بین سهره بازان استان ایلام از ارزش خاصی برخوردار است را برای دانلود در سایت قرار می دهم. به همه دوستان توصیه می کنم که این فایل را از دست ندهند زیرا این آواز را در هیچ سایتی غیر از آریاپت پیدا نمی کنید.
در ضمن یک نظرسنجی برای این آواز قرار داده ام که با مراجعه به  قسمت بالای همین تایپیک می توانید به آن امتیاز بدهید.

با درود 
دوست گرامی من لینک دانلودی نمی بینم اگه ممکنه لینک رو دوباره قرار دهید . 
۱۳۹۴/۰۵/۰۹، ۰۲:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #26
(۱۳۹۳/۰۱/۰۵، ۰۷:۱۲ ب.ظ)هیوا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
این دهن در منطقه غرب کشور مورد پسنده.امیدوارم مرد توجه واقع بشه.ضمناً چون حجم فایل بیشتر از15مگابایت بود در سرویس سنتر دیگری آپلودش کردم.
http://s5.picofile.com/file/8117994718/HIVA_.zip.html

سلام:
این یه دهن زیبای سهره کنگاوره مربوط به سال 55 ،که توسط دوستی قدیمی به دستم رسید و از روی نوار با زحمت فراوان پیاده و پس از حذف صداهای اضافی نویزگیریش کردم.امیدوارم مورد پسند واقع بشه.http://www.parandeban.com/files/do.php?id=614
قسمت دومش روکه آماده کردم براتون میذارم.

باسلام و تشکر از هیوای عزیز به خاطر نمونه آواز زیبایی که از کنگاور قرار دادن . 
فقط لازم دونستم یه تذکری بدم راجع به نمونه آواز بالایی که اصلا ایرانی نیست و این یه دهن اسپانیایی هستش که من فیلم کاملش رو دارم اگر خواستین میذارم . 
این آواز رو میگم ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و همینطور در قسمت آواز سهره ارسال شماره یک که آقا محمد مهدی عزیز قرار دادن لینک شماره 4 به اسم (لربخوان) هستش که اونم دقیقا همین آوازیه که جناب هیوا عزیز محبت کردن و گذاشتن و نه تنها لری نیست بلکه اصلا ایرانی نیست و اسپانیایی هست که بنده فیلمش رو دارم . 
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته دوستان بنده رو عفو بفرمایند خدا شاهد اینو از روی غرض و مرض نمیگم فقط لازم دونستم اینو خدمت دوستان عرض کنم که یه وقت یه همچین آوازی رو به اسم لربخون بهتون نفروشن یا معرفی نکنن . 
امید وارم دوستای عزیزم یه وقت فکر و تصور بدی نسبت به این حقیر نکنن . با سپاس و تشکر فراوان  
۱۳۹۵/۰۷/۱۵، ۱۲:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان