زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۷:۵۱ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آيا ميشه همزمان 2 تا پرنده را در يك قفس نگهداري كرد؟

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 27
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
سلام
من يه طرقه نر دارم كه قفسش هم بزرگه. ميخوام يه پرنده ديگر را بندازم پيش طرقه تا تنها نباشه
آيا اين كار رو ميشه كرد؟ به نظر شما چه پرنده اي را پيش طرقه بذارم كه سازگاري كامل باهاش داشته باشه؟:a (18):
۱۳۹۰/۰۸/۱۱، ۱۲:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #2
RE: آيا ميشه همزمان 2 تا پرنده را در يك قفس نگهداري كرد؟
با سلام
دوست عزیز طرقه یه پرنده فوق العاده حسود ودوست نداره هیچ پرنده ای کنارش باشه اگر شما پرنده ای ضعیف تر از طرقه بکنید تو اون قفس شاهد مرگ اون بدست طرقه خواهید بود ولی اگرپرنده قوی تر از طرقه باشه اون وقت که طرقه شما شروع میکنه به کوبوندن خودش تودر ودیوار قفس وکار جالبی نیست البته این تجربه منه.بازهم بستگی داره به طرقه شما که چطوری تربیت شده باشه.موفق باشید
۱۳۹۰/۰۸/۱۱، ۰۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hadi-3at
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 27
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۰/۰۸/۱۱، ۰۱:۱۰ ب.ظ)khalili نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزیز طرقه یه پرنده فوق العاده حسود ودوست نداره هیچ پرنده ای کنارش باشه اگر شما پرنده ای ضعیف تر از طرقه بکنید تو اون قفس شاهد مرگ اون بدست طرقه خواهید بود ولی اگرپرنده قوی تر از طرقه باشه اون وقت که طرقه شما شروع میکنه به کوبوندن خودش تودر ودیوار قفس وکار جالبی نیست البته این تجربه منه.بازهم بستگی داره به طرقه شما که چطوری تربیت شده باشه.موفق باشید
آيا ميتونم يه طرقه نر يا ماده بندازم بغلش؟
به هم نوع خودش فكر نكنم آسيب برسونه
۱۳۹۰/۰۸/۱۱، ۰۱:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #4
دوست عزیز طرقه حتی با همنوع خود هم نمی سازد البته تو قفس.دیدم طرقه وحش ها رو باهم نگهداری می کنند ولی به نظر میاد جوجه بزرگ کردها نتونن کنارهم زندگی کنند.حالا شما یه امتحانی بکن برای تجربه شاید موفق شدید.
۱۳۹۰/۰۸/۱۱، ۰۱:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #5
سلام دوست من
به عکسی که گذاشتم نگاه کن این چهار طرقه همراه دوتای دیگه که ماده بود من از یک لونه برداشتم اون بزرگه سمت چپیه شاه مرغشونه تا دون خور شدن داخل قفس سمت راستی بودن هرشش تا با هم سازگاری داشتند بعد از اینکه دون خور شدن اول شاه مرغه شروع کرد اونا رو زدن جداش کردم بعد یکی دیگش که داخل قفس سهره گذاشتم رو جدا کردم از بس که همدیگه رو میزدند بعد دوتای ماده رو رها کردم الان دوتا طرقه داخل قفس سمت راسته که یکیش زده چشم اونیکی رو ناقص کرده و هر وقت میرم طرفشون مبینم اینا درگیرند منم گذاشتم اینقدر همدیگه بزنند ببینم آخرش چه میشه
منظورم اینه که اینا خواهر و برادر بودن اینجور می کردند وای به موقعی که ...

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۸/۱۱، ۰۳:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان