زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۲۰، ۰۲:۱۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آیا بودن ماده کمکی به مستی میکنه

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 35
17 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #1
آیا بودن ماده کمکی به مستی میکنه
دوستان عزیز چند روز قبل یکی از دوستداران سهره که از دوستان بنده هست اومد پیشم و وقتی دید که ماده قناری آمادست گفت بندازش تو قفس سهره هم به مست شدن زودتر سهره کمک میکنه هم بهم عادت میکنن البته اینکار کردم ولی سهره عکس العمل خاصی نشون نداد و چون ترسیدم سهره بره تو لک آوردمش بیرون میخوام نظر بقیه اساتید رو بدونم
۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۶:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 35
17 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #2
RE: آیا بودن ماده کمکی به مستی میکنه
دوستان کسی نیست برای این سوال من جوابی داشته باشه
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #3
سهره منم شرایط سهره شما رو داشت 8 روز بود که قفساشون رو کنار هم گذاشته بودم تا دو روز پیش سهره وقتی دون میخورد قناری نزدیکش میشد پرخاشگر ی میکرد ولی از دیروز خوش اخلاق شده واسه همینم گذاشتمشون تو یه قفس بزرگ دور از پرنده های دیگه الآن هم به هم دون میدن ولی گاهی اوقات سهره بد خلقی میکنه نه مثل اول امیدوارم که جفت بخورن. حالا دوست عزیز شما هم این کارو بکن تا اینجا که پرنده های من خوب پیش رفتند امیدوارم که شما هم جواب بگیرید، موفق باشید.:basa (159):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط عمادذر.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۶:۵۹ ب.ظ)soheilj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز چند روز قبل یکی از دوستداران سهره که از دوستان بنده هست اومد پیشم و وقتی دید که ماده قناری آمادست گفت بندازش تو قفس سهره هم به مست شدن زودتر سهره کمک میکنه هم بهم عادت میکنن البته اینکار کردم ولی سهره عکس العمل خاصی نشون نداد و چون ترسیدم سهره بره تو لک آوردمش بیرون میخوام نظر بقیه اساتید رو بدونم
در بعضی مواقع میتونه مفید باشه.اگه قناری ماده فقط یک بار به سهرت قپ بده سهره بهد از 4/5 روز مست و شیدا خواهد شد.من این کار رو کردم هم سهرم مست شد و هم تونستم جفتشون کنم و سهره قناری بگیرم
۱۳۹۱/۰۱/۱۲، ۰۳:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: phoenix ، nazmi
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 445
420 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #5
آره اگه قناری ماده رو بندازی پیش سهره و سهره موفق بشه ازش پشت بگیره برا مستیش خیلی خوبه ولی اغلب این کار برا سهره هایی مفیده که خودشون لب مستن و به اصطلاح هنوز پر نکردن. یعنی سهره باید 5 دانگ 6 دانگ باشه تا برا قناری بچسبه و ازش پشت بگیره .ضمنا قناری باید آماده باشه وگرنه اگه سهره نسبتا مست نباشه یا اینکه قناری آماده نباشه این کار فایده ای نداره
۱۳۹۱/۰۱/۱۲، ۰۸:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #6
اگر ماده مست بازی دربیاره و زیتک بکشه آره ولی اگه ماده مست نباشه تاثیر نداره ضمنا برا اینکه ماده قناری تاتی بده صدای قناری براش بذارید
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۱/۱۲، ۰۹:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #7
وجود ماده سهره
سلام عزیزان آیا بودن ماده سهره خوبه برای مست شدن سهره ها ؟؟؟اشکالی نداره ؟تاثیر داره؟
۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۰۹:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #8
RE: وجود ماده سهره
سلام تا زمانی که سهره بالا نیان و تقریبا نود درصد مست بشن بود و نبود ماده براشون فرقی نداره ولی وقتی مست شدن وجود ماده مثل شمشیر دولبه هست یعنی هم میتونه خوب باشه هم بد.بهترین حالت اینه که با فاصله از هم باشن که همو نبینن.اگه فاصله نزدیک و ببینن همو بعد یه مدت خوندنی در کار نیست و فقط همو صدا میکنن اما اگه از ماده سهره درست استفاده کنی هم میتونی سهرهاتو خوب مست کنی هم جفت بزنی مثلا سهره ای که بالا نمیاد و مدتی هست تو یه حد مونده میشه با چند بار کنار ماده گذاشتن و مستگیری دادن از نقطه ایست ردش کرد.اگه ماده کامل رام باشه و حتی الامکان تاتی بده که نورالا نوره.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۱۰:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان