زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۰، ۰۲:۵۵ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

از حیات گرفتمش

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 26
10 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #1
از حیات گرفتمش
سلام بچه ها من اینو یکی دو هفتس گرفتم (اومده بود تو حیاطمون با سبد شانسی گرفتمش) این عکس مال همون روزیه که گرفتم
چند روزیه که چه چه میزنه(آواز میخونه) البته فقط وقتی تو حیاط قفسشو آویزون می کنم می خونه...
به نظر شما نر ه یا ماده - چند ماهشه - برای ازدواج سنش چطوره - چه جور جفتی براش خوبه؟ ممنون از همگی

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: از حیات گرفتمش
(۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۳۸ ب.ظ)30morgh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها من اینو یکی دو هفتس گرفتم (اومده بود تو حیاطمون با سبد شانسی گرفتمش) این عکس مال همون روزیه که گرفتم
چند روزیه که چه چه میزنه(آواز میخونه) البته فقط وقتی تو حیاط قفسشو آویزون می کنم می خونه...
به نظر شما نر ه یا ماده - چند ماهشه - برای ازدواج سنش چطوره - چه جور جفتی براش خوبه؟ ممنون از همگی

با سلام

رنگش شتریه و ن

زادش به نظرمن رسمیه و اگه مست میخونه پس نره دیگه. جفت هم واسش یه ماده سرخ یا دارچینی سرخ یا شتری مثل خودش پیدا کن البته واسه فصل جوجه کشی.

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 30morgh ، Animal Planet
*
کاربر انجمن

ارسال: #3
(۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۵۰ ب.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۳۸ ب.ظ)30morgh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

رنگش شتریه و ن

زادش به نظرمن رسمیه و اگه مست میخونه پس نره دیگه. جفت هم واسش یه ماده سرخ یا دارچینی سرخ یا شتری مثل خودش پیدا کن البته واسه فصل جوجه کشی.

موفق باشید

آقا لطف کردین
فقط من یه چند تا سوال دارم میشه آی دی منو ادد کنید ir.ismorgh@yahoo.com
این چند ماهشه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط 30morgh.)
۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #4
آقا لطف کردین
فقط من یه چند تا سوال دارم میشه آی دی منو ادد کنید ir.ismorgh@yahoo.com
این چند ماهشه به نظرتون و به نظرتون کی براش یه همسر بگیرم

دوست عزیز این فروم برای جواب دادن به سوالات کاربران ایجاد شده . سوالات خودتان را در انجمنهای مربوطه مطرح کنید تا دوستان راهنمایی بکنند.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۱۱:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 48
سپاس‌ها: 655
1270 سپاس گرفته‌شده در 355 ارسال
ارسال: #5
خوندنش ممتده یا تکه تکه؟
یه عکس از پاهاش بذار تا بهتر بشه راجع به سنش نظر داد
۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۰۹:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 30morgh
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
اینم عکس ار پاهاش
آوازشم اینجوره که صبح ها ساعت 7 - 8 چه چه میزنه بدش یعدش یه چه چه دیگه بعدش پنج دقیقه ساکت میشینه بعدش دوباره میخونه ،
یه سوال دیگه این پر ریزی نمیکنه ؟ اگه میکنه کی؟ با تشـــکر

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۰۹:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #7
سلام
دوست عزيز بهتره به جاي اين همه تشكيل تاپيك جديد و سوالات مختلف تو سايت سوالاتتون رو جستجو كنيد چون زياد در اين موارد سوال شده ولي دركل
قناري شما حدودا 2 ساله است و بسته به تغذيه قبلي كه داشته ممكن بره تو پرريزي براي همين بهتره فعلا با بذر و ارزن تغذيه بشه تا به محيط عادت كنه براي جفتگيري فصل اصلي جفتگيري از آخر پاييز تا آخر ارديبهشت بهترين فصله پس بهتره تا آخر پاييز صبر كني تا قناريت كاملا مست خون شه و به ميله قفس بچسبه و بخونه و براي جفتش هم به نظر من بهتره از دارچين يا سوخته سرخ استفاده كني.
موفق باشيد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط King_Hearts.)
۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۱۱:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: esfahan-canary ، Animal Planet ، Arjon
*
کاربر انجمن

ارسال: #8
سلام ، سوخته سرخ مدل قناری یه؟
۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۱۱:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #9
سلام
سوخته سرخ يكي از انواع رنگهاي قناريه كه قدرت صدا و جسميه خوبي داره عكسش هم تو تاپيك زير هست مراجعه كن البته سوخته سرخ هاي آقاي admin خيلي كار درست ترند من كه خودم ازين سوخته سرخ آقاي admin خيلي خوشم مي ياد ماشا الله رگ داره در حد تيم ملي.
موفق باشيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط King_Hearts.)
۱۳۹۰/۰۵/۰۴، ۱۱:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: esfahan-canary ، 30morgh ، Animal Planet ، آرش .ف ، Arjon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان