زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۱:۲۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

استفاده از اسپري دفع حشره براي سهره

*
کاربر انجمن

فوق ديپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2094
97 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #1
استفاده از اسپري دفع حشره براي سهره
سلام دوستان من اين اسپره رو از پرنده فروشي گرفتم براي دفع حشرات مثل شپشك و كنه .استفاده كنم مشكلي پيش نمياد چون مخصوص پرنده نيست انگار . قوطي كوچيكه قطره مولتي ويتامينه هيچي روش ننوشته

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۷/۱۱، ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط mohammad20101368.)
۱۳۹۰/۰۷/۱۱، ۰۷:۱۶ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: fazlog
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: استفاده از اسپري دفع حشره براي سهره
(۱۳۹۰/۰۷/۱۱، ۰۷:۱۶ ب.ظ)mohammad20101368 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من اين اسپره رو از پرنده فروشي گرفتم براي دفع حشرات مثل شپشك و كنه .استفاده كنم مشكلي پيش نمياد چون مخصوص پرنده نيست انگار . قوطي كوچيكه قطره مولتي ويتامينه هيچي روش ننوشته

با سلام

من هم ازین اسپری (کاوالییر)برای قناری هام استفاده میکنم که از عصاره گیاهی تهیه شده و برای جانداران خونگرم انچنان عوارضی نداره و اگه مستقیم به قناری ها و ظروف آب و دونشون اسپری نکنین مشکلی پیش نمیاد من هفته ای یه بار داخل نی ها و کوشه و کنار قفس رو باهاش اسپری میکنم البته بجای اسپری چیزهای دیگه ای هم هست که میتونین استفاده کنین مثلا پودرهایی که داخل اب میریزی وتوی قفس میزاری تا توش ابتنی کنن ویا یه قطره هایی که پشت گردن پرنده یه قطره میچکونن وتا چند وقت از شرشپشک راحتی. ودر مورد قطره هم احتمالا به این علت هیچ برچسبی نداره که پرنده فروشه ازین ویتامین های چندلیتری رو پیمانه ای توی این ظرفا میفروشه.

موفق باشید
:a (18):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۷/۱۱، ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط hamid@line.)
۱۳۹۰/۰۷/۱۱، ۰۷:۳۸ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، shayan_ch ، پدربزرگ
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #3
RE: استفاده از اسپري دفع حشره براي سهره
بهترین راه برای از بین بردن شپشک استفاده از آيوكتين® 1% است . مبحث را در تایپیک زیر دنبال کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۰/۰۷/۱۱، ۰۹:۵۳ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: mohammad20101368

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان