زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۵، ۱۰:۰۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اموزش اواز به جوجه سهره توسط طرقه

ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #1
اموزش اواز به جوجه سهره توسط طرقه
سلام
دوستان جوجه سهره از طرقه دهن بر میداره؟
۱۳۹۱/۰۶/۰۸، ۱۲:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #2
RE: اموزش اواز به جوجه سهره توسط طرقه
سلام.بله جوجه سهره اگه کال باشه و اصولی آموزش ببینه آواز هر پرنده ای رو میشه بهش یاد داد.ولی خوب چه کاریه ملت میزنن تو سر برا سهره قناری و سهره دهن پاک اونوقت بیایم دهن طرقه به سهره آموزش بدیم؟به نظر من ارزش نداره شما همون دهن سهره پاک و دهندار به قول ما شیرازیها دهن چیو بهش یاد بده ارزشش خیلی بیشتره.ولی باز نظر خودت شرطه هرچی خودت دوست داری آره دهن طرقه میگیره
۱۳۹۱/۰۶/۰۸، ۱۲:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #3
پوريان جان من پرنده هامو يه جا نگه ميدارم الان طرقه اي دارم يكسره ميخونه يعني همونجا كه جوجه سهره ها هست خودم هم هم دوست ندارم چون واسه جوجه ها يه دهن ديگه گذاشتم گفتم بينم طرقه كه بخونه دهنشو ور ميدارن . ممنون
۱۳۹۱/۰۶/۰۹، ۱۲:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #4
سلام.بله یه چندتایی دهن از طرقه میگیرن.ببین دوست من آموزش دهن به جوجه سهره راحته.ولی اگه بخوای کامل و بدونه غلط مثل صدایی که باهاش آموزش دیده بخونه خیلی سخته و دنگ و فنگ داره که هر کسی نه وقتشو داره نه جاشو نه حوصلشو.شما هم اگه این چیزا رو نداری زیاد روش حساس نشو همین که سهره ات دهن بیابونی نزنه کافیه حالا چندتا دهن طرقه ام بزنه.شما به ند بازار کاری نداشته باش ببین خودت چی دوست داری سهره ای که پاک و بدونه غلط بخونه انگشت شماره و هر جوجه ای که میره زیر آموزش یه دهن دار کامل نمیشه.موفق باشی
۱۳۹۱/۰۶/۰۹، ۰۴:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان