زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۹:۲۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اموزش اواز زرد پره و خمسه به زرد پره

یا اواز زرد پره و سهره جنگلی ارزش اموزش به طرقه دارد؟
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 10
19 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #1
اموزش اواز زرد پره و خمسه به زرد پره
سلام دوستان من قصد خرید جوجه طرقه دارم .سه تا دهن هزار و لر و موقوم رو اماده کردم بهش یاد بدم خواستم بدونم اواز سهره جنگلی یا زرد پره ارزش اموزش به طرقه رو داره یا نه؟اگه داره چه نوعی از زرد پره اواز بهتری داره؟
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۱۰:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

license
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 279
162 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #2
RE: اموزش اواز زرد پره و خمسه به زرد پره
جناب جليليان با عرض سلام خدمت شما مباركتون باشه انشالا كه همون بشه كه بخايد منتهي در مورد اواز از يك دهن خوب و يك سبك استفاده كنيد ارزشمند تر و بهتر خواهد بود جسارت حقير رو بخاطره اظهار نظر عفو بفرماييد موفق باشيد
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۱۲:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عماد جلیلیان
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #3
سلام 
آواز مقوم و لر برای سهره و سهره قناری بهتر هست ولی برای طرقه بهترین آواز صدای بلبل هزار هست اگر بتونید خوب صدای هزار دستان یادش بدین خیلی هم قیمتی میشه ..... در قسمت آلبوم آواز بلبل من دوتا صدای خوب از هزار گذاشتم میتونید دانلود کنید .
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۰۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
سلام دوست عزیز خیلی ممنون که پاسخ بنده رو دادید.پس سعی میکنم دهن هزار یاد بدم.چند تا سوال دیگه هم داشتم 1.طرقه تا چند دهن رو یاد میگیره؟2.خیلی میترسم صدای گنجشک بفهمه درسته که اگه حتی یه صدای گنجشک تو دهنش باشه ارزشی نداره دیگه؟و دوستان کلا چه پیشنهادی برا دهن دار کردن طرقه دارن.
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۰۱:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #5
سلام خدمت شما 
طرقه خیلی خیلی باهوشه و استعداد یادگیریش خیلی بالاست البته اگر کاملا کال باشه و خودت دون بذاری دهنش .... هرچی دهن براش بذاری میگیره ولی خوب هرچی کمتر و یکدست تر باشه پرنده اجراهای قشنگتری خواهد داشت ... والبته پرنده با پرنده فرق داره ولی اغلب نابغه هستن تو یادگیری 
اگر صدای گنجشک نداشته باشه خیلی بهتر هست ولی متاسفانه خیلی سریع صدای گنجشک رو تقلید میکنن مگر اینکه تا یکی دوسال جای خوب داشته باشی که صدای گنجشک نیاد و قرنطینه ش کنی و از زمانی که بادست بهش دون میدی بذاریش زیر یه پارچه نازک و براش دهن پخش کنی حداقل دوتا تابستون باید زیر دهنش کنی .... دیگه میشه دهن پاک بازی که داستان داره و زحمتش زیاده 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۰۶:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: gholizadeh ، سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
خیلی ممنون دوست عزیز.یه دهن تلفیقی میشه درست کرد و به طرقه یاد داد؟و اینکه حد اکثر تا کی جوجه طرقه گوشتی هست؟
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۰۶:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #7
خواهش میکنم قربان 
دهن تلفیقی درست کنید از هر کدوم دوسه تا شو میزنه و بعد موقع اجرا میشه یه چیز هچل هفتی .... بهتره دهن یکدست باشه حالا میشه مثلا دوتا فایل که هر دو ماله هزار هست براش بذاری ولی اینکه مثلا لر و مقوم و هزار و قناری رو با هم ترکیب کنی قطعا کار قشنگی نمیشه .... اگر میخوای یه طرقه عالی درست کنی فقط صدای هزار براش بذار هرچی باکیفیت تر و شیرن تر باشه اون خوبه که البته خودتون باید تشخیص بدین چون سلیقه ای هست ولی اون دوتا فایلی که من گذاشتم خیلی خوبه اگر سلیقه منو میخوای همونا رو براش بذارید ....
جوجه گوشتی من اوخر اردیبهشت بازار رفتم خیلی زیاد بود تو تهران البته شهرای مختلف بسته به آب و هوا متفاوت هست زمانش ... یه سری به بازار پرنده فروشهای شهرتون بزنید و از فروشنده ها سوال کنید دقیق ترش رو میدونن . موفق باشید 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۰۹:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عماد جلیلیان
*
کاربر انجمن

ارسال: #8
سی دی دهن هزار 58 دقیقه خریدم عالی و صدای سهره سیوندی چند تا سر دهن 5 دقیقه تمام.خیلی ممنون از راهنماییتون.تا اواخر تیر جوجه طرقه هست؟زرد پره یاد بدم یا نه؟
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۱۱:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #9
و یه سوال دیگه دوست عزیز.تو شهر من جوجه طرقه نیست و مجبورم بیام تهران .دهن سیوندی که دهن سختیه ارزش اموزش به طرقه داره؟
۱۳۹۶/۰۳/۲۴، ۱۲:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #10
بستگی به علاقه شما داره بعضی دوست دارن طرقه شون دهن قناری بزنه فقط .... من طرقه ای رو دوست دارم که فقط دهن هزار بزنه ... البته من شنیدم که بهترین دهن برای طرقه صدای هزار هست چون نوع حنجره طرقه به صورتی هست که میتونه صدای هزار رو خوب و بدرستی اجرا کنه .... هر پرنده ای نمیتونه آواز هزار رو یاد بگیره و نگهداری هزار هم خیلی سخته و از طرفی آوازش خیلی طرفدار داره رو این حساب به وسیله طرقه صدای هزار رو میشه احیا کرد و خیلی هم ازشمند میشه .... حالا شما دهن سیوندی رو میپسندی همونو براش بذار .... طرقه اگر کال کال باشه و دست پرنده باز ماهر باشه هر صدایی رو میتونه یاد بگیره و جزو نابغه ترین پرنده ها هست برای یادگیری آواز فقط ایرادش اینه ولومش کمی زیادی بلنده و شاید هر کسی نتونه تحملش کنه .... اگر حیاط داشته باشی با یه ایوان خوب که بذاریش توی ایوان منزل خوبه ... 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴، ۱۲:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان