زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۲:۳۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اموزش سبکهای آوازی سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #1
اموزش سبکهای آوازی سهره
دوستان سلام امیدوارم همه دوستانی که در امر تربیت سهره فعالیت میکنن چه حرفه ای چه آماتور موفق باشن چون خیلیها در حال آموزش سهره هاشون هستند .من پیشنهاد میکنم دوستانی که بصورت حرفه ای این کار رو میکنن یک بخشی رو تو این سایت اختصاص بدن به آموزش سبک خاصی که مهارت دارند و در این بخش مرحله به مرحله اون سبک رو به دیگر دوستان آموزش بدن تا هر کس بدونه کدوم سبک رو انتخاب کنه وبه سهرهاش آموزش بده منظورم اینه که هر دمبیل یه چیزی رو آموزش نده.مگه کشور ما چیزی کمتر از الجزایر یا اسپانیا یا جاهای دیگر هستش؟ لپ کلام اینکه هدفدار جلو بریم.
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۴:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #21
RE: اموزش سبکهای آوازی سهره
حرفت درسته پوریان عزیز اما اوه تا ما به انجا برسیم ................
تعدادمون تو سایت محدوده اونم نصفمون تازه سهره رو فهمیدیدیم
اما خداییش شما به من هر کاری بگین میکنم من به عنوان نماینده شهرم میام جلو سهره های خوبی دارم عکساشم گذاشتم اما نمیتونم بگم دهن سهره هام بی عیب نیس چون من سهره هایی سنندج دیدم که دهن هاشون گوش میدم همینجور میماننم
...............
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۰:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #22
با سلام خدمت دوستان یه خواهش دارم از دوستان که این بخش اسمش روشه پس سوال بی مورد لطفا نپرسید در مورد جواب پوریان گل شاید یه آواز رو تو یه شهر بپسندند یه جا نه ولی ارکانش یکیه این نیست که بطورمثال فلان آواز رو برای سهره بازای یه شهر بزاری وغلط بتونن بگیرن اگر غلط داشته باشه فرق داره ولی اگه نداشته باشه وصرفا بخاطر اینکه تو اون شهر از این ریتم خوندن خوششون نمیاد بگن ایراد داره بنظر من اونها فقط سهره بازن. دهن بازی همون جور که میدونی شرمنده من که خیلی هنوز کوچیکم تو این باده کاره هر کسی نیست چون ارکانش با سهره بازی کلا فرق داره از هر نظر وقتی یه سهره بدون غلط رو 1 میلیون به بالا خرید وفروش میشه تازه اون هم کسی داشته باشه نمیفروشه ودسته هر کسی نمیده باید 100 آدم کوچیک وبزرگ رو ببینی تا یکیش گیرت بیاد پس واقعا کاره دشواری یه اشتباه سهره 2میلیونی تبدیل میشه 200 تومانی وباید خاک بخوری وبقولی از دوستان تاوان باید داد یکی مثل آقای شفیعی یا آقا روح الله .حسین حیدری کم پیدا میشن یه عمر گذاشتن تا شدن اینی که مافقط میشنویم ندیدیم من به شخصه سهره های خودمون رو بهتر از سهره های اون طرف میبینم از نظر آواز تا اینجا که من از یوتیوب آواز گرفتم فکر میکنم صدوخورده ای هست فقط به پای خرم آبادمون نمیرسن من ملاک شون رو نمیدونم چیه ولی تو تمام آوازهاشون قناری داره که توایران یه عیبه بزرگ محسوب میشه و فکر میکنم همه ی دوستان موافق باشن اونجا از نظر سلامت جسمانی واصیل بودن بیشتر توجه میکنن شما آوازهای بنام زنگی گذاشتن رو گوش کنید من زنگی توش نمیبینم همه به یک سیک هستند چه عربها چه اروپایها با این امکانات کم من وشما ومحدودیتهایی که ما داریم به این خوبی پیش میریم واقعا ای ول داره تا اینکه همه چیز مهیا باشه ما تازه تو ایران شاید 500 نفر داشته باشیم که از سهره دارن جوجه میکشن که خیلی ها میگن ضعیفن وبدرد نمیخورن اون هم دلیلش اطلاعات کمه خلاصه در موردش یه عمر هم صحبت کنیم حرف هست بهتره عمل کنیم موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۰:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #23
چی بگم والا.غیر ممکن نیست ولی خیلی سخت و زمانبر هست خییییییلی.
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۰:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421 ، محمدگلشن
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #24
با سلام خدمت جناب پوریان جایی شما نوشته اید که برای زمان زیادی زحمت کشیدید تا توانستید یک جوجه دهن پاک را تربیت کنید اگرامکان دارد صدای دهن پاک را برای دانلود قرار دهید تا ماهم بشنویم معنی دهن پاک چیست
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #25
مهران عزیز جریان مال دو سه سال پیش بود و دیگه نه سهره اش هست نه دهنش.بعدش دهن پاک ما از نظر شما ایرادی و غلط داره.تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #26
(۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۰۲ ب.ظ)mehran222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت جناب پوریان جایی شما نوشته اید که برای زمان زیادی زحمت کشیدید تا توانستید یک جوجه دهن پاک را تربیت کنید اگرامکان دارد صدای دهن پاک را برای دانلود قرار دهید تا ماهم بشنویم معنی دهن پاک چیست
خوب راست میگه دوستمون بزارید ما هم بدونیم دنیا دست کیه
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #27
داداش من اصلا از دهن سر در نمیارم خدا وکیلی اگه این حرف میزنم واقعا میخوام ببینم دهن پاک چی
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #28
شما کاملا درست میگید.ببین کلا دهن پاک دهن بدون غلط و ایراد رو میگن .که شهر به شهر متفاوت هست البته شباهتها و پسندهای مشترک زیادی هم هست.تا جایی که بنده حقیر میدونم سهره ای که شمرده شمرده بخونه دهنهای سنگین رو خوب اجرا کنه و مثل یه موزیسین بخونه دهن پاک میگن.ولی مشکل کار اینجاست مثلا قیس کشیدن بعضی جاها عیب میدونن بعضی جاها نه ولی خیلی چیزا هم یکسان هست مثل سهره ای که دهن قناری بزنه تقریبا همه جا بی طرفدار و بی ارزش هست.یا سهره ای که بریده بریده و کم نفس باشه.یه سهره دهن پاک خصوصیات زیادی باید داشته باشه.من تصمیم دارم با کمک شما دوستان با سبکهای دیگه آشنا شم ولی تا اینجا فهمیدم نت ها همه یکی هستند فقط لهجه و صلیقه طرف میتونه اونو با ارزش و بی ارزش کنه .ولی کاملا موافقم که باید از یه جا شروع کرد.مثلا هفته پیش یه سهره یکی از دوستام خرید 580هزار تومن همه اطرافیان هم به دهنش ایولا گفتن.قسم میخورم این سهره بیاد تهرون یا خرم آباد یا ایلام و ملایر پنجاه تومن هم نمیخوانش آخه این همه اختلاف رو حل کردن زمان میخواد زمان زیادی هم میخواد
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421 ، mehran222 ، هیوا
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #29
علیرضا جان به نظره من حل کردنه این اختلافها تقریباً غیره ممکنه چون سبکها و دهنهای هر شهر سینه به سینه به نسلهای بعدی منتقل شده و کسی نمی تونه سلیقهء همه رو عوض کنه.
من خودم کلاً در زمینهء دهن بازی فعالیته خاصی نداشتم اما دهن خوب رو از بد تشخیص میدم و توی این چند سالی که توی اینترنت فعالیت دارم خیلی کم پیش اومده کسی که یه دهن خیلی ناب و خوب داره اونو برای سایر هموطنان آپلود کنه , در واقع هر کسی می خواد سهره هاش منحفر به فرد باشه برای همینم هست که کسی آواز سهرهء دهن پاک نداره. اگر هم داشته باشه امکانش خیلی کمه که به کسی بده.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran222 ، محمد جلالی ، hamed_30421
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #30
نوید جان کاملا درست میگی و قبول دارم.حالا شاید دوستان معنی جمله من که گفتم چی بگم والا رو بفهمن.بهر حال یه دست صدا نداره کار سختی هست خیلی هم سخت ولی شدنی هست ولی خیلی زمانبر هست خیلی ها رو دیدم اول کار کم آوردن چون واقعا اعصاب و صبر زیادی میخواد
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۱۱:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421 ، mahmoud.asghari

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان