زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۷:۱۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اموزش سبکهای آوازی سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #1
اموزش سبکهای آوازی سهره
دوستان سلام امیدوارم همه دوستانی که در امر تربیت سهره فعالیت میکنن چه حرفه ای چه آماتور موفق باشن چون خیلیها در حال آموزش سهره هاشون هستند .من پیشنهاد میکنم دوستانی که بصورت حرفه ای این کار رو میکنن یک بخشی رو تو این سایت اختصاص بدن به آموزش سبک خاصی که مهارت دارند و در این بخش مرحله به مرحله اون سبک رو به دیگر دوستان آموزش بدن تا هر کس بدونه کدوم سبک رو انتخاب کنه وبه سهرهاش آموزش بده منظورم اینه که هر دمبیل یه چیزی رو آموزش نده.مگه کشور ما چیزی کمتر از الجزایر یا اسپانیا یا جاهای دیگر هستش؟ لپ کلام اینکه هدفدار جلو بریم.
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۴:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 67
25 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #41
RE: اموزش سبکهای آوازی سهره
سلام
منم موافقم وقتی اسمشونو ندونیم بدردمونم نمی خوره لطفا هرکه میدونه به بقیه کمک کنه مرسی:basa (18):
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۲:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #42
دوست عزیز123123 تا الان یاد ندارم شما تو بخشهای دیگه انجمن وقتی دوستی مشکلی داشت یا راهنمایی لازم داشت کمکی کرده باشین.شمایی که تمام آوازها رو دانلود کردین و آواز سهره خودتون از همشون سره پس دیگه چه نیازی به آوازه دیگه ای دارین؟بخاطر همینه که دوستان آواز کامل نمیذارن چون تا آرنج دست رو بکنی تو عسل بذاری تو دهن بعضیها باز گازش میگیرن.قدیمی کارهای خدابیامرز یه چیزی میدونستن که هرکسی رو تو خونشون نمیبردن و سهره شون رو نشون هر کسی نمیدادن.
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۵:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #43

با سلام به آقا hasti عزیز
سال نو بر شما مبارک امیدوارم سالی سر شاراز موفقیت چه در عرصه کارو چه در عرصه فعالیت در این سایت داشته باشیداز همینجا از طرف خودم و همه بچه های انجمن از شما بابت زحماتی که کشیده اید و خواهید کشید تشکر میکنم. به امید اینکه این انجمن بتونه به یک انسجام و یک اسلوب قانع کننده برای عاشقای سهره برسه.
یا حق
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط mahmoud.asghari.)
۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۰۳:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: احسان.. ، mojtaba_Torghe

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان