زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۹:۴۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

انباری سهره ( چه سهره هایی هم هست)

**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
انباری سهره ( چه سهره هایی هم هست)
[video=aparat]5bc5513ba8b093f6ef3a09dab385be94176424[/video]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۱/۲۷، ۰۳:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #2
RE: انباری سهره ( چه سهره هایی هم هست)
دوست عزیز نحوه قرار دادن فیلم در سایت قبلاً دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش داده شده است . مطلب زیر را مطالعه کنید و ارسالتان را ویرایش کنید.
سپاس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۱/۲۷، ۰۳:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدگلشن
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 109
129 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #3
با سلام
اولا از شما دوست عزیز جناب گلشن تشکر میکنم بخاطر زحماتی که می کشید
اما یک انتقادی هم داشتم از شما دوست عزیز و بعضی دگر از کاربران:
به نظر من بیاید فیلمها و صداها و...... که متعلق به خودمان است را در سایت قرار دهیم
نه با جستجو در اینترنت فیلم یا فایلی را پیدا کنیم انها را دانلود و در سایت اپلود کنیم
کار بعضی از عزیزان شده صبح تا شب شده دانلود از یوتوب و اپلود در انجمن که به نظر من کار درستی نیست. البته در بعضی موارد مثل اون فیلمی که جنابعالی از تلقیح مصنوعی در انجمن قرار دادید و بعضی موارد مشابه به نظر بنده اشکالی ندارد و خیلی هم خوب است اما اینکه هر فیلم سهره یا.....که در انترنت دیدیم را در انجمن قراربدیم به نظر بنده(بازهم تاکید می کنم:اینها نظر شخصی من هست)کار درستی نیست.و بهتر هست به جای اینکار ادرس فایل مورد نظر را برای دوستان بنویسید.راسیتش من اطلاعات درستی ندارم اما فکر کنم یکی از دلایل از کار افتادن مرکز اپلود همین کار دوستان بود.که موجب افزایش فشار به این مرکز و درنهایت ان شد که حالا مجبوریم فایلهایمان را در خارج از انجمن اپ کنیم.

با تشکر امیدوارم دوستان از سخنان من ناراحت نشوند.
۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۰۲:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #4
سلام دوست گرامی
خیلی ممنون از اینکه نظرتو صادقانه نوشتی ...ما همه هم علاقه هستیم و تو این سایت عضو هستیم که هم اطلاعاتمون زیادتر و به روزتر بشه هم به نوعی سرگرمی سالمی داشته باشیم. اینکه ویدئوهایی در سایت آپلود بشه که متعلق به خودمون باشه ایده خیلی خوبیه اما دوست عزیز همه ما به سهره یا سهره قناری های تاپ و نمونه دسترسی نداریم . و اگر قرار باشه من هربار از سهره خودم فیلم بگیرم اینجا بذارم خیلی تکراری میشه . ویدئو هایی که آپلود کردم نگاه کن بعید میدونم توی دوستان کسی باشه که نمونه اون سهره قناری ها یا سهره ابلغ داشته باشه که بخواد فیلمشو اینجا بذاره.
خیلی از دوستان به فیلتر شکن و اینترنت پر سرعت دسترسی ندارن و نمی تونن به سایت یوتوب برن . من فکر کردم شاید خوب باشه که این فیلمهارو تو سایت وطنی داشته باشیم . حالا خیلی دوست دارم نظر مدیریت سایت رو هم بدونم تا اگه واقعا این کار بی فایده است انجام ندم . نمی خوام با این کار به سایت لطمه ای بخوره . امیدوارم هرچه زودتر شما و دیگر عزیزان و همچنین مدیریت سایت منو بیشتر راهنمایی کنید.

با سلام خدمت مدیر کل سایت
من فکر کنم طبق همون آموزش فیلم را آپلود کردم لطفا اگر مشکلی داره راهنماییم کنید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۰۹:۰۸ ق.ظ، توسط محمدگلشن.)
۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۰۹:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: reza5648 ، crash1360 ، عمادذر
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 92
59 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #5
با سلام خدمت آقا محمد
به نظرم کل آدرس کلیپ رو همراه با آدرس سایت کپی کردی که اینجوری شده باید فقط آدرس خود کلیپ رو کپی میکردی یعنی از حرف (V) به بعد.
۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۱۱:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدگلشن
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #6
جناب shahrooz32 کاملاً درست می فرمایند و علت تعطیل شدن مرکز آپود همین بود . و از طرفی صحبت های جناب محمدگلشن هم منطقی است . چون گذاشتن فیلم در سایت آپارات فشاری به سرور ما نمی آورد اشکالی ندارد که فیلمهای مفید و مرتبط با موضوعاتی که در سایت است از یوتیوب به اپارات منتقل بشود . البته باز هم تکرار می کنم که فیلمهای مفید.
به طور مثال در یوتیوب به فیلم یک سهره خوش آواز برخورد می کنید و از آنجایی که بیشتر کاربران به یو تیوب دسترسی ندارند مشکلی نیست که این فیلم را انتقال بدهید اما برای اینکه در آپارات هم تبلیغی برای انجمن خودمان کرده باشید در هنگام آپلود در قسمت توضیحات لینک سایت خودمان را هم قرار دهید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۱/۲۸، ۱۲:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدگلشن ، عمادذر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان