زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۰:۳۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

انتقادات شما از حمایت مالی انجمن

صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
انتقادات شما از حمایت مالی انجمن
سلام به دوستان :)
میدونم خیلی از کاربران مخالف حمایت مالی هستن و یا علاقه ندارن حامی مالی بشن یا میگن زیاده قیمتش
خوب الان کمترین قیمت 5 هزار تومان هستش، شما چقدر باشه حمایت مالی میکنید؟
لطفا نگید 1000 تومان چون پول یه قوطی نوشابه یا حتی پفک نمکی هم نمیشه
اما چطوره حمایت مالیو به 3 هزار تومان کاهش بدیم؟
شما هر انتقادی از حمایت مالی دارید تو این تاپیک آزادانه میتونید مطرح کنید، البته ارائه راه حل هم مفید خواهد بود برامون :)
فقط رعایت ادب یادمون نره.
این شما، این بنده، این انجمن، منتظر انتقادات کاربران هستم. لطفا کاربرانی که حمایت مالی نکردن بیشتر انتقاد کنید چون دلیل قانع کننده باید باشه یا مثلا بنویسید حال نکردم. انجمن مفید نیست یا...

در هر صورت بنده شمارو دوست دارم.
اگر محصولی برای فروش میذارم، جوری در موردش اطلاع رسانی میکنم که تا قبل از بنده به زبان پارسی هیچ وقت اینجوری راجع محصولات مرتبط با قناری توضیح داده نشده بود، قیمت محصولاتو تا جایی که ممکنه پایین میارم. فقط بخاطر اینکه دست دلالان و کلاه برداران از بازار فروش این محصول بسته بشه.
البته ادامه فعالیت بنده فقط به حمایتهای شما بر میگرده، بنده و این انجمن، بدون کاربرانش بی ارزشه.

خواهشا فقط در مورد امور مالی انتقاد کنید، بطور آزادانه، در مورد مسائل دیگه بعدا رسیدگی میکنیم حتما. چون بنده رو مسائل مالی خیلی حساس هستم و نمیذارم قرونی بالا و پایین بشه. اولین بخش انتقاد را به این مسله اختصاص دادم.

این فرصت در اختیار شماست تا در مورد حمایت مالی انتقاد کنید، فردا روز اگر فلان بخش فقط برای حامیان مالی شد نیایین بگین کریمی خودسر عمل میکنه :) منتظرم

۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۲:۲۵ ق.ظ
سوابق
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #2
RE: انتقادات شما از حمایت مالی انجمن
سلام
ممنون از اقای کریمی ک این تاپیک رو زدید
به نظر  بنده همین 5 تومان هم کم هست ولی خب اگه پایین بیاد بهتره شاید اگه 3 تومان بشه کاربرای بیشتری میتونن عضو ویژه بشن
ولی پیشنهاد بنده اینه ک همین 5 تومان بمونه ولی هرکدوم  از کاربرای عزیز از  الان به بعد خاستن عضوویژه بشه به شما پیام خصوصی بده
وشما واسشون 3 تومان حساب کنید 
واگه کاربرای عزیز بتونن همین جا اعلام کنند که اگه  3 تومان بشه  عضو میشن بهتره .مثلا بنده میگم که اگه به 3 تومان تغییر کنه من حامی 6ماهه میشم و و اونقت بهتره که  کلا از 5 تومان به 3 تومان تغییر کنه
واین عرض های بنده فقط نظر من بود
واینم بگم اگه عرض کردم 5 تومان کمه فک نکنید بنده میلیونر یا میلیاردرم  نه خیر .چون واقعا  میبینم انجمن داره بخاطر مشکل مالی میخاد فعالیتشو ازدست بده این حرفو زدم/اگه عزیزان از این حرف بنده خوششون نیومد من معذرت میخام ازشون وببخشن
با آرزوی موفقیت واسه تک تک کاربرا های عزیز
سپاس

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۲:۵۱ ق.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #3
به نظر من هم كه حامي مالي هستم اگر بشه 3 تومن خوب قاعدتاً حمايت كننده ها بيشتر خواهند شد واسه حاميان مالي هم فرقي نخواهد داشت چون به طور مثال با ماهي 5 هزار تومن من 27 تومن دادم شدم حامي مالي 6 ماهه خوب با ماهي 3 تومن ميشم حامي مالي 9 ماهه فرقي نخواهد كرد واسه حاميان.
ولي قبل از اينكه اين مبلغ تغيير كنه به نظر من بايد يه تعداد كاربر اعلام كنند كه مي خواهند با مبلغ 3 تومن حامي بشن اونوقت مبلغ رو كاهش بديم.
۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۰۸:۲۲ ق.ظ
سوابق
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #4
سلام ببخشید که این رو میگم ولی به نظر من اونی که بخواد کمک کنه براش مهم نیست کمک میکنه حالا چه پنج باشه چه ده باشه وگرنه هممون میدونیم پنج تومان و ده تومان فشاری به کسی نمی یاره

امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۰۹:۴۷ ق.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #5
با سلام
به نظر من محدود کردن انجمن برای جلب حامی مالی بیشتر نتیجه مثبتی در بر نخواهد داشت و باید با توجه به اهداف کاربران برای استفاده از این انجمن صورت گیرد و بیشتر این محدودیتها باید در بخش فروشگاه و استفاده تخصصی از انجمن باشد و مبلغ حمایت مالی برای اینگونه از کاربران که استفاده تخصصی از انجمن را نداشته بسیار بالا میباشد و مبلغ سالیانه ( 100000 ریال مثل انجمن های بزرگ ) حق عضویت باید در نظر گرفت با تشکر
۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۱:۵۰ ق.ظ
سوابق
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #6
سلام
نقطه قوت اين انجمن اطلاعات موجود در اين انجمن هست بقيه چيزها حاشيه كار هستند.الان هم بدون ثبت نام ميشه از خيلي از اطلاعات به صورت رايگان استفاده كرد. البته قيمت هم نبايد جوري باشه كه افراد تمايل خودشون را براي حماي مالي از دست بدن ومدير محترم سايت خودشون بايد با توجه به قيمت فعلي كشش افراد را براي حمايت بسنجند

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۱:۵۸ ق.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

سوم دبیرستان
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
3 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #7
خوب چجوری حامی مالی شیم؟

۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۲:۳۳ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #8
سلام
بالاي صفحه سمت چپ قسمت عضويت ويژه
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۲:۴۱ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، hamid sokoot
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #9
 سلام
ششم آذرماه امسال درتاپیک حمایت مالی نظر سنجی درمورد مقدارحمایت مالی را مطرح کردم.متاسفانه یکی دو نفر بیشتر نظر ندادند.البته آنها هم با لحن تندی که انگار بنده قصد ضربه زدن به انجمن را دارم.خوشبختانه می بینم دوستان هم به همان نتیجه دوماه پیش من رسیدند.ازدیگران شنیده ایم ذکات علم در نشر آن است.چه بهتر همه بتوانند از تجربیات همدیگر استفاده کنند.البته بهترین روش را انجمن اتخاذ کرده یعنی اطلاعات دراختیارهمه قرار میگیرد ودانلودها مخصوص اعضاست.خوب اگر بجای 1000عضو5000تومانی 10000عضو2500تومانی داشته باشیم بهترنیست؟هم درآمد نگهداری سایت بالا میره هم تبادل اطلاعات بیشتر میشه.به هرحال گاهی باید برخلاف میل بعضی از اعضا تصمیمی گرفت که به صلاح انجمن ودر جهت دوام وپایداری آن باشد.توفیق همه دوستان را آرزومندم.
۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۰۶:۰۵ ب.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 58
23 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #10
سلام به دوستان به نظر بنده اگر مبلغ رو به 3 تومن کاهش بدید کار بدی نیست اما اعمال بهتری هم هست مثلا تخفیف ویژه برای عضویت ضرایب 3 مثلا 3 ماه 6 ماه و... و یا گذاشتن تخفیف در یک محدوده زمانی برای بعضی یا یکی از گزینه های عضویت ویژه، گذاشتن تخفیف برای کسانی که برای اولین بار عضو ویژه میشن و یا تخفیف برای کسانی که سپاسهای بیشتری دارند و یا فعالیت بیشتری در انجمن دارند و یا تخفیف برای کاربرانی که سابقه بیشتری در عضویت ویژه دارند و همچنین محدود کردن کاربرانی که عضو ویژه نیستند در مواردی مثل ایجاد تایپیک، بیان کردن مشکلات، استفاده از خدمات فروشگاه و یا شرکت در مسابقه ها بطور کلی کاربران معمولی بتونند فقط از لحاظ علمی از سایت استفاده کنند یعنی فقط بتونن بخونن و بهتر اینه که مدت کوتاهی مثلا سه روز شخص تازه ثبت نام کرده به عنوان عضو ویژه باشه این مورد به شخص اعلام بشه و البته گرفتن اطلاعات فردی بیشتر از شخص در هنگام ثبت نام برای جلوگیری از سوء استفاده از این امتیاز و البته اضافه کردن خدمات بیشتر برای عضوهای ویژه مثلا تایپیکی که بطور ارژانسی بتونن مشکلاتشون رو در اون بیان کنند و مثلا اگر قبلا این مشکل در انجمن پاسخ داده شده دوستان به صفحه مورد نظر اون بنده ی خدا رو راهنمایی کنند و خوب این برای مثال بود منظور پیشرفت و تغییر و تحول و خدماتی برای آسانتر شدن کار برای کاربران ویژه است، تبلیغ عضویت ویژه در صفحه اصلی، مثلا اگر تخفیفی در یکی از گزینه های عضویت ویژه برای مدت محدودی داده شده مبلغ اصلی و تخفیف داده شده در صفحه اصلی بیان شود و... و خوبه که کاربران معمولی بتونن خدمات ارائه شده به کاربران ویژه رو ببینن اما نتونن از اون استفاده کنن مثلا دیدن گزینه های دانلود و یا اینکه بتونن لینک عکس رو ببینن اما نتونن خود عکس رو ببینن و همچنین بر جسته تر کردن گزینه عضویت ویژه در صفحه اصلی.تشویق برای خرید محصولات سایت برای کاربران عادی و در مقابل مثلا برای خرید قناری های فروشی ناچار به عضویت بشن.البته این نظر شخصی بندست و اگر اشتباه میکنم از دوستان معذرت میخوام .     
                                                                          سربلند باشید

۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۰۸:۰۷ ب.ظ
سوابق

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان