زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۱۲:۰۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اندازه تخم قناری

*
کاربر انجمن

مهندسی عمران
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 17
36 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #1
اندازه تخم قناری
با سلام به همه ی دوستداران قناری
قناری ماده ی من واقعا تخمهای عجیبی گذاشته که اندازه ی آن با تخم معمولی در نهایت بزرگی است. آیا امیدی تبدیل به جوجه شدن وجود داره؟ در ضمن یکسر جیبر هستن. همچنین 5 عدد تخم گذاشته است. با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۶، ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۸:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: اندازه تخم قناری من چرا بزرگه؟
(۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۸:۴۰ ب.ظ)قناری رضا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قناری ماده ی من واقعا تخمهای عجیبی گذاشته که اندازه ی آن با تخم معمولی در نهایت بزرگی است. آیا امیدی تبدیل به جوجه شدن وجود داره؟ در ضمن یکسر جیبر هستن. همچنین 5 عدد تخم گذاشته است. با تشکر

آقا رضا این تخمهای بزرگی که گفتین جوجه شدند؟؟؟آخه من شنیدم که تخم هر چی بزرگتر باشه جوجه بزرگتر و سرحالتره.حالا اندازه تخمهایی که شما میگین نمیدونم چقدر بوده؟
۱۳۹۱/۰۱/۱۶، ۱۲:۴۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #3
RE: اندازه تخم قناری من چرا بزرگه؟
(۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۸:۴۰ ب.ظ)قناری رضا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام

آره احتمال جوجه شدنش هست و تخم ها بيشتر در مواقعي جوجه نميشن كه از حد طبيعي كوچك تر باشن.

موفق باشيد

:basa (75):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۰۱/۱۶، ۰۸:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان