زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۳:۵۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اواز تحت تاثیر *****

*
کاربر انجمن

...
اعتبار: 69
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1443
1681 سپاس گرفته‌شده در 331 ارسال
ارسال: #1
اواز تحت تاثیر *****
با سلام خدمت سروران گرامی
اواز تحت تاثیر *****:
قناری نر در بهار و در پاسخ به افزایش سطح ***** خون بهترین اواز خود را عرضه میکنند.اگر قناری مریض شود قطع اواز تا بهار سال بعد ادامه میابد.حتی اگر عامل اصلی بیماری برطرف شود.از طرفی برخی قناریها در سر تاسر سال به خواندن میپردازند حتی انهای که مریض شدن به محض برطرف شدن بیماری به خواندن میپردازند.تزریق ***** روشی الق اواز خوانی در پرندگانی است که بعد از بیماری خواندشان قطع شده است.البته نباید این کار را کرد زیرا در قناری باز خور منفی دارد و باعث چروکیده شدن بیضه ها و کاهش باروری انها میگردد.اما افراد سود جو برای رسیدن به منفعت بیشتر دست به این کار میزنند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط Arjon.)
۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۲:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

...
اعتبار: 69
سپاس‌ها: 1443
1681 سپاس گرفته‌شده در 331 ارسال
ارسال: #2
RE: اواز تحت تاثیر *****
با تشکر از شما
من این مطلبو گذاشتم چون روز قبل رفتم به چند مغازه سر بزنم به همراه یکی از دوستان که یکی از مغازها از اشنایشان بود.
دوستم به اشناشون گفت پرندم مستخون نیست که به جفت بدم در مقابل وبا ناباوری کامل مغازه دار گفت من 3 الی 4 روزه مستش میکنم .من با تعجب شروع کردم به سوال تا اینکه فروشنده دید اشنا هستیم به کار خجالت اور خودش اقرار کرد
که زمانی پرنده جدید به مغازه میرسه خوش تیپا رو جدا میکنه بعد با تزریق به اوازخواندن وادار میکنه و در فصل جفت گیری با بهای بسیار بالاتر به فروش میرسونه
امیدوارم با درج این مطلب تمامی دوستداران طبیعت با نگاهی دقیقتر در هنگام خرید به طرف مقابل داشته باشن (فروشنده مورد اعتماد)
۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۴:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 9
25 سپاس گرفته‌شده در 18 ارسال
ارسال: #3
آیا راهی برای شناخت اینجور قناریها هم هست مثلا نشانه ای ،چیزی که بشه از روی اون فهمید
۱۳۹۱/۰۵/۱۷، ۱۰:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood ، DRaiush
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۱/۰۵/۱۷، ۱۰:۱۵ ق.ظ)باقر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا راهی برای شناخت اینجور قناریها هم هست مثلا نشانه ای ،چیزی که بشه از روی اون فهمید

نخیر دوست خوبم.از ظاهر به هیچ وجه نمیشه تشخیص داد.به همین خاطر بود که استاد عزیزمون arjon پیشنهاد دادند که از فروشنده مورد اعتماد پرتده بخرید.
۱۳۹۱/۰۵/۱۸، ۰۲:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، عمادذر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان