زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۱:۰۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

*اولین قدم برای ثبت جهانی نژاد رسمی بــــلند*

**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #1
توجه بیشتر به نژاد رسمی بلند
با سلام به همه دوستان
مدتی هست که برای فیلم قناری رسمی بلند در سایتهای مختلف ایرانی جستجو کردم ولی غیر از چند عکس تکراری،هیچ فیلمی پیدا نکردم.
اما برای نژادهای خارجی مانند جیبر،گلاستر،یورک و در کل همه نژادهای خارجی بسیار زیاد فیلم و عکس در سطح اینترنت موجود هست که نشان دهنده ی توجه آنها به این نژادهاست.
به نظرم بیشترین وقتی که برای معرفی نژاد رسمی صرف میشه توسط استاد عزیز آقای خسروانی هست که واقعا ازشون تشکر میکنم.
سوالم از دوستان و اساتید اینه که آیا یرای قناری رسمی بلند که خیلی از ایرانی ها عاشق اون هستن نیاز به توجه بیشتری نیست؟
۱۳۹۱/۰۴/۰۸، ۰۵:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #11
RE: *اولین قدم برای ثبت جهانی نژاد رسمی بــــلند*
سلام
علیرضا جان اون مقاله ای که شما میگید رو من ندیدم اما من نظرم اینه با وجود اون مقاله هم ما هنوز خیلی در شناسوندن رسمی بلند به جهانیان ضعیفیم , مثلا شما نژاد نورویچ و یا لانکشایر و یا جیبر رو در نظر بگیرید ببینید چقدر مطالب و مقاله و عکس و سایت و صفحه های مختلف در شبکه های اجتماعی و و و ....
اما ما چی ؟
بهترین قناری رو در اختیار داریم اما کمترین مطالب رو ....
در حال حاضر یکی از دوستان در حال ترجمه این متن هستش و به امید خدا به زودی در صفحهء مورد نظر قرار می دم.
خدمت امیر جان هم عرض کنم بله ادمین اون پیج من و محسن از شیراز هستیم اما اگر کسی از اساتید و دوستان هستش که تمایل داره در کنار ما فعالیت کنه بنده با کمال میل استقبال می کنم.
۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 1100
590 سپاس گرفته‌شده در 110 ارسال
ارسال: #12
ادمین های عزیز خاستم همین جا بگم منم اگه کاری از دستم بیاد دریغ نمیکنم ,
ایشالا که در آینده ای نه چندان دور پیجمون میلیونی و جهانی میشه
۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۲:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #13
دوستان سلام
من به نوید عزیز تبریک میگم ازبابت کار قشنگی که شروع کرده امیدوارم ما بتونیم اسپانیا رو جا بزاریم ودر این عرصه خودی نشون بدیم.نوید جان در رابطه با ترجمه اگر کاری از دست من بر بیاد کوتاهی نمیکنم.
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۲:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #14
سلام دوستان
خیلی خوبه که همگی برای این کار از خودشون تمایل به همکاری نشون داده اند و این یعنی همگی دوست داریم این قناری بسیار زیبا رو به دنیا معرفی کنیم و ما باید به دنیا نشون بدیم که در هر ضمینه ای بهترین هستیم و همچنین میتونیم بهترین باشم و همچنین تا کشور های دیگه چیزی که مال ما هست رو نزدن به نام خودشون ما باید اون رو به نام خودمون ثبت کنیم

به عنوان مثال یک ماه پیش این عرب های ... که هیچ چیزی از خودشون ندارن {البته منظورم عرب های خارجی هستا } بادگیر های یزد ما رو به نام خودشون ثبت کردند

بعد یه چیز دیگه بینید این پیج مال شخص خاصی نیست این پیج برای قناری رسمی بلند ایران هست حتی من که این پیج رو ساختم نباید ادعایی در مالکین این پیج داشته باشم فقط من در این ضمینه یه جرقه به ذهنم رسید(ذهنم یه جرقه زد ) :basa (113):که گفتم شاید با این کار اولین قدم را برای معرفی و اصلاح هر چه بهتر این نژاد برداشته باشم و همچنین من ایده خودم را با اقا نوید در میان گذاشتم که ایشون هم استقبال کردن و دیگه شروع به این کار کردیم { چون ایشون خیلی تلاش کردن که در همین سایت هم این نژاد رو معرفی کنند و من در فیس بوک به ایشون دسترسی داشتم اول به ایشون گفتم ولی اساتید دیگری مثل آقای پوریان و دیگر اساتید که الان حضور ذهن ندارم نام ببرم هم هستن که با اعلام تمایل خود به مدیریت این صفحه به جمع مدیران خواهند پیوست }

در ایران اساتید زیادی هستند تخصصشان پرورش این نژاد هست ولی چون اکثر این افراد بصورت سنتی فعالیت می کنند و یا این که سواد اینتر نت رو ندارند اطلاعات مربوط به پرورش این نژاد پراکنده هست یعنی بصورت گفتاری هست و به صورت یک مقاله ثابت وجود ندارد
شما عزیزان می تونید با این افراد صحبت کنید و صحبت های آنها را به صفحه قناری رسمی بلند ایران انتشار بدهید
و همچنین اساتید زیادی هستند که دسترسی به نت هم دارند اما از و جود چنین صفحه ای بی اطلاع هستند باز هم شما عزیزان می توانید این صفحه رو به انها معرفی کنید

و راه های زیاد دیگه برای معرفی این صفحه مثلا اگر عکس یا مطلبی در این صفحه به اشتراک گذاشته شد شما آن رو برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

و نکته دیگر هم این هست که هر کسی مطلبی یا فیلمی ویا عکسی به این صفحه ارسال کنه با نام فرستنده در این صفحه به اشتراک گذاشته خواهد شد

امیدوارم در نوشتن این متن هم کم سوتی داده باشم :دی :basa (135): اگه سوتی ای میبینید یا ببخشید یا بگید اصلاحش کنم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط moh3nshirazboy.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۰۳:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #15
اقا محسن چون امکان داره خارجی ها هم از این صفحه دیدن کنن و قناری رسمی بلند ایران رو هم نمیتونن بخونن

شما تنظیمات کاربری تو نام جایگزین این رو هم بنویسین بد نیست iranian rasmiboland canary

که در نهایت اینطوری میشه

قناری رسمی بلند ایران (iranian rasmiboland canary )
۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #16
(۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۱۲ ق.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا محسن چون امکان داره خارجی ها هم از این صفحه دیدن کنن و قناری رسمی بلند ایران رو هم نمیتونن بخونن

شما تنظیمات کاربری تو نام جایگزین این رو هم بنویسین بد نیست iranian rasmiboland canary

که در نهایت اینطوری میشه

قناری رسمی بلند ایران (iranian rasmiboland canary )

پیشنهاد خوبی بود دوست من و اعمال شد
۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۰۷:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: امیر محمدی ، 10reza10
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #17
سلام و عرض خسته نباشید به محسن و نوید
اگه کسانی که میتونن چندتا کلیپ خوب از رسمی بلندهاشون بگیرن و تو یوتیوب به اسم رسمی بلند ایرانی آپلود کنن خیلی خوب میشه اگه من کلیپشو داشتم اینکارو میکردم اونجا هم خیلی فیلم از نژادهای مختلف قناری هست و خیلی بازدیدکننده داره و فیلم ها میتونه تو فضای مجازی در سرتاسر دنیا share بشه!!!
۱۳۹۲/۰۱/۰۲، ۰۹:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #18
با سلام خدمت تمامی دوستان
در ابتدا تشکر می کنم از دوستانیکه از صفحه ما حمایت کردند و در ادامه می خواستم بگم دوستان می تونند اگر عکسی از قناری رسمی بلند خودشون و یا هر عکسی از رسمی بلند دارن,با ذکر نام و نام خانوادگی خودشون و یا صاحب اصلی پرنده, برای من بفرستند تا با دکر نام در پیج : قناری رسمی بلند ایران , قرار داده بشه.
با تـــــــــــــشکر
۱۳۹۲/۰۱/۰۷، ۰۱:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #19
RE: توجه بیشتر به نژاد رسمی بلند
سلام این موضوع هم به نظر من با موضوع  نخستین تلاشها برای ثبت جهانی رسمی بلند ادغام بشه بهتره
۱۳۹۳/۰۲/۰۶، ۰۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان