زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۲۸، ۰۷:۰۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

این جوجه ها نره یا ماده ؟؟

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 147
116 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #1
این جوجه ها نره یا ماده ؟؟
سلام دوستان نظرتون در مورد جوجه سهره های رام من چیه (جنسیت و .... ) ؟؟

لینک مستقیم عکس ها ::::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۱۰، ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط smm200002.)
۱۳۹۱/۰۸/۰۸، ۰۷:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
6 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #2
RE: <<<نظــرتون چــیه >>>
سلام دوست عزیز.
جوجه سهره های خوبی دارید و به نظر من اون جوجه سهره ای که تو عکس سومی بود سهره نر با استعداد و خوبی میشه.
الآن دقیقا جوجه هات چند وقتشونه؟
سهره های کجا هستند؟
دونه ای چند خریدید؟
من یه جوجه سهره ی نر سنندجی دارم که سفارشی بود خیلی سهره ی خوبیه الآن صورتش دیگه گل انداخته
و مداوم در حال ریزه خونیه.

البته تو عکس سومی اون جوجه ای که از نیم رخ نشسته مورد نظرمه نه اون که به دوربین نگاه کرده البته اون یکیم خوبه نشون میده جوجه ی با هوشیه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۰۹، ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط zardpareh.)
۱۳۹۱/۰۸/۰۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 147
116 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #3
RE: <<<نظــرتون چــیه >>>
سن و سالشون دقیق نمی دونم
اون دوتا که شروع به گل انداختن کردن را اواسط مرداد که کال بودند از یک دست فروش تو بازار خلیج پارس تهران یکی 15 خریدم (می گفت اردبیلیه )و اون یکی که هنوز کاله از یه سعله تو محلمون اوایل مهر خریدم 20 . در کل همشون عالی هستند و ریزه خونی در حد بالا و پایین و بیشتر دارند . ناگفته نماند اوایل خیلی وحشی بودند که به مرور زمان رام تر شدند .
۱۳۹۱/۰۸/۰۹، ۰۳:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان