زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۹:۳۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بازار جوجه سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 147
116 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #1
بازار جوجه سهره
سلام 
دوستان یه سئوال :

امسال بازار جوجه سهره در استان شما چطوره ؟؟؟

در باغ پرندگان تهران با توجه به این فصل که افتضاحه ، می گن جوجه سهره های لانه اول به علت باران مردن ، قیمت جوجه سهره کال که جنسیتش با خداس می دن 60 تومن ناقابل !!!!

۱۳۹۲/۰۴/۰۶، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، sadr ، hamed MB ، mojtaba_Torghe ، khoram22 ، 10reza10
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #11
RE: بازار جوجه سهره
(۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۰۹:۳۶ ق.ظ)'dahan baz' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وخسته نباشید به همه عزیزان توجه کنید جوجه های سری اول زیاد برای زیر دهن مناسب نیستند معمولا برای جفت مناسب هستند که روشون کار کرد در مورد آدرسها ممنون از اطلاع رسانی  آقای سوری خودشون هم  دهن باز خوبی هستند  وقدیمی . تو شرق تهران اگر کسی جوجه خواست تا یک هفته ی دیگه  مغازه ای با یکی از دوستان میگیریم  تو سمت شرق تهران  خیابان نیرو هوایی برای جوجه بیان اونجا در خدمتیم  ساعت 5 به بعد  فقط مخصوص  جوجه سهره  سهره .وسهره قناری هست تا راه اندازی خبرش رو میدم   .در مورد قیمتها چند چیز رو در نظر بگیرید 1 عالی بودن جوجه که نمیشه قیمت گذاشت روش 2 منطقه ای که جوجه توش صید شده 3 خاطر جمع بودن اون یعنی از کی بخرید 4 نوبری اون معمولا تو این فصل اول نوبرونه ی اون هست  وهزینه های سنگین وجوجه کم علتش اینمیشه که بالا باشه ولی از دو هفته ی دیگه به طور چشم گیری پایین میاد اون وقت موقع خریدنه من خودم هیچ وقت تو این فصل جوجه نگرفتم فقط جوجه های دربند درود هست که مجبور میشیم بگیرم .چون زود تمام میشه .

سلام من منطقه زندگیم غربه ولی اگر بدانم جایی مطمئن هست تا شرق هم میرم امیدوارم که قناری هم بیارین تا ما هم مشتری شیم
۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۰:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #12
(۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۰:۴۱ ب.ظ)'amirrezalo' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۰۹:۳۶ ق.ظ)'dahan baz' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وخسته نباشید به همه عزیزان توجه کنید جوجه های سری اول زیاد برای زیر دهن مناسب نیستند معمولا برای جفت مناسب هستند که روشون کار کرد در مورد آدرسها ممنون از اطلاع رسانی  آقای سوری خودشون هم  دهن باز خوبی هستند  وقدیمی . تو شرق تهران اگر کسی جوجه خواست تا یک هفته ی دیگه  مغازه ای با یکی از دوستان میگیریم  تو سمت شرق تهران  خیابان نیرو هوایی برای جوجه بیان اونجا در خدمتیم  ساعت 5 به بعد  فقط مخصوص  جوجه سهره  سهره .وسهره قناری هست تا راه اندازی خبرش رو میدم   .در مورد قیمتها چند چیز رو در نظر بگیرید 1 عالی بودن جوجه که نمیشه قیمت گذاشت روش 2 منطقه ای که جوجه توش صید شده 3 خاطر جمع بودن اون یعنی از کی بخرید 4 نوبری اون معمولا تو این فصل اول نوبرونه ی اون هست  وهزینه های سنگین وجوجه کم علتش اینمیشه که بالا باشه ولی از دو هفته ی دیگه به طور چشم گیری پایین میاد اون وقت موقع خریدنه من خودم هیچ وقت تو این فصل جوجه نگرفتم فقط جوجه های دربند درود هست که مجبور میشیم بگیرم .چون زود تمام میشه .

سلام من منطقه زندگیم غربه ولی اگر بدانم جایی مطمئن هست تا شرق هم میرم امیدوارم که قناری هم بیارین تا ما هم مشتری شیم

اگه قناری خوب خواستی یه پیغام خصوصی بذار چندجا تو شهرری هست قناری داره در حد بوندسلیگا.
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۰۹:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 67
44 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #13
دیروز به بازار پرنده فروشهای خرم آباد و چند تا مغازه سرزدم جوجه سهره های زیادی برای فروش گذاشته بودند.قیمت پایه هم 20 تومن بود هرجا میرفتی کارشناسها داشتند از روی سبیل و پر و بال و چشم روی نر یا ماده بودن سهره هایی که هنوز نه رنگی داشتن ونه جثه ای شرط بندی می کردند خیلی جالب بود من هم چند تا گرفتم البته ارزونتر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۲۹، ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط khoram22.)
۱۳۹۲/۰۴/۲۹، ۰۱:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: smm200002 ، محمدمهدی ، theanimal
*
کاربر انجمن

لیسلنس
سپاس‌ها: 29
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #14
سلام خدمت دوستان.کسی جوجه سهره کرمان تو تهران سراغ داره؟اگه هست یه آدرس بدید.ممنون از لطفتون
۱۳۹۲/۰۴/۳۰، ۰۲:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #15
جمعه برو بازار خلیج پارس حتما گیر میاری ، هفته پیش من یکی 20تومن دیدم می فروختن.
۱۳۹۲/۰۴/۳۱، ۰۲:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، mojtaba_Torghe
*
کاربر انجمن

1
سپاس‌ها: 4
ارسال: #16
سلام به همگی
امسال جوجه اومده؟
اگه هست قیمتش چنده؟

۱۳۹۳/۰۲/۲۸، ۰۳:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #17
 سلام
قيمت اينجا نسبت به پارسال براي جوجه سهره هاي معمولي فرقي نكرده.فقط جوجه سهره هاي مناطق معروف هنوز به بازار نيومدن.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۲۹، ۰۶:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی
ناظم انجمن

دیپلم
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 34
125 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #18
اینجا(کرمانشاه) جوجه آوردن قیمت هم از 40 تومن شروع میشه تا 80 و 90 هم میگن البته کسی رو هم ندیدم بخره به خاطر گرونی
۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۳:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، sitra3
*
کاربر انجمن

1
سپاس‌ها: 4
ارسال: #19
دوستان کسی رفته خلیج که قیمت داشته باشه
۱۳۹۳/۰۳/۱۲، ۰۸:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 7
16 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #20
(۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۰۹:۳۶ ق.ظ)محمد جلالی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من تعدای سهره یک ساله بخون و تعدای تازه گیر واسه فروش دارم قیمت مناسب

محمدامين كاوسی در تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۷ نوشته:

سلام
اینجا شماره تلفن نذارید
هرکسی از دوستان خواست با پیام خصوصی در ارتباط باشید
ممنون

۱۳۹۳/۰۷/۱۷، ۰۱:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان