زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۴:۳۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بلبلم وحشی شده

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #1
بلبلم وحشی شده
سلام دوستان
بلبل من وحشی شده و همش منو نک می زنه و بهم حمله میکنه وقتی منو می بینه صداهای عجیب در میاره که یعنی من بترسم ":a (29):"البته فقط با من اینطوریه و به هیچ کس دیگه حمله نمیکنه حتی غریبه ها اینم بگم که تو خونه مرتب آزادش میکنم بهش غذا میدم تا شاید باهام خوب بشه قبلا اینطور نبوده اما یه 3 یا2 هفته ای هست که اینطور شده کسی هست علتش را بدونه یا راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط shimboos.)
۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۰۹:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: بلبلم وحشی شده
(۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۰۹:۲۱ ق.ظ)shimboos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بلبل من وحشی شده و همش منو نک می زنه و بهم حمله میکنه وقتی منو می بینه صداهای عجیب در میاره که یعنی من بترسم ":a (29):"البته فقط با من اینطوریه و به هیچ کس دیگه حمله نمیکنه حتی غریبه ها اینم بگم که تو خونه مرتب آزادش میکنم بهش غذا میدم تا شاید باهام خوب بشه قبلا اینطور نبوده اما یه 3 یا2 هفته ای هست که اینطور شده کسی هست علتش را بدونه یا راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام

شاید ترسیده یا شما ترسوندینش و یا ه کاری کردین که اذیت شده وحالا باشما بد شده آخه بعضی پرنده ها خیلی باهوشن و اینجور چیزا دیر یادشون میره همین کار یعنی محبت کردن رو ادامه بدین شاید آروم شه باید اعتمادشو بخودتون مجدد جلب کنین

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۱۲:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۰۹:۲۱ ق.ظ)shimboos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بلبل من وحشی شده و همش منو نک می زنه و بهم حمله میکنه وقتی منو می بینه صداهای عجیب در میاره که یعنی من بترسم """:a (29):"""البته فقط با من اینطوریه و به هیچ کس دیگه حمله نمیکنه حتی غریبه ها اینم بگم که تو خونه مرتب آزادش میکنم بهش غذا میدم تا شاید باهام خوب بشه قبلا اینطور نبوده اما یه 3 یا2 هفته ای هست که اینطور شده کسی هست علتش را بدونه یا راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود
اگه بلبلتون رو از وقتی جوجه بوده نگهداری میکنید و تازه وحشی شده،امکان داره زیاد میگیریدش تو دستتون.مثلا وقتی میخواهید تو خونه آزادش کنید میگیریدش تو دستتون تا بتونید از قفس خارجش کنید؟
اگر وحشی بوده که بحث جداست.
۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۰۴:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۰۴:۰۷ ب.ظ)theanimal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بلبل من وحشی شده و همش منو نک می زنه و بهم حمله میکنه وقتی منو می بینه صداهای عجیب در میاره که یعنی من بترسم """"":a (29):"""""البته فقط با من اینطوریه و به هیچ کس دیگه حمله نمیکنه حتی غریبه ها اینم بگم که تو خونه مرتب آزادش میکنم بهش غذا میدم تا شاید باهام خوب بشه قبلا اینطور نبوده اما یه 3 یا2 هفته ای هست که اینطور شده کسی هست علتش را بدونه یا راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود
اگه بلبلتون رو از وقتی جوجه بوده نگهداری میکنید و تازه وحشی شده،امکان داره زیاد میگیریدش تو دستتون.مثلا وقتی میخواهید تو خونه آزادش کنید میگیریدش تو دستتون تا بتونید از قفس خارجش کنید؟
اگر وحشی بوده که بحث جداست.

نه از بچگی بزرگش کردم بابا اون منو میترسونه تا من اونو. تو دستمم خیلی کم میگیرمش اگه چند روز منو نبینه یادش میره یا نه ؟ آخه مگه پرنده به این کوچیکی چقد حافظه بلند مدت داره ؟؟؟ اگه چند روز بذارمش خونه خواهرم که منو نبینه به نظرتون یادش میره؟
۱۳۹۰/۰۸/۱۲، ۰۲:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #5
درود
امتحان کنید،احتمالا جواب میده!
کلا هر کس به قول معروف قلق پرندش دست خودشه!
۱۳۹۰/۰۸/۱۲، ۱۰:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان