زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۱۱:۱۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بهترین دهنهای سهره

*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
84 سپاس گرفته‌شده در 28 ارسال
ارسال: #1
بهترین دهنهای سهره
سلام
از همه دوستان خواهش میکنم که بهترین دهنهای سهره و که تو شهرشون میپسندن بگن تا همه با اون دهن ها اشنا بشن
چون یه سری دهن ها را ما خوب میدونیم و دیدم تو بعضی شهرها عیب میدونن لطفا بهترین و سرترین دهنهای سهره و تو شهرتون بگیدتا همه اشنا بشیم.
ممنون
۱۳۹۱/۱۲/۱۷، ۰۷:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: vahid . torgheh ، serenita ، abbasiyana ، hofi1870
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #11
RE: بهترین دهنهای سهره
سلام دوست عزیزجسارت نباشه یه سوالی داشتم اسم این دهنائی که گفتین به اسم منطقه خودوتون گفتین یابه سبک بروجردی چون اگه به بروجردی باشه بغیرازیه قناره ای بقیش رواشتباه فرمودین توی این دهنا نه بی بی جون هست نه تل تل جوجو آخرین دهنم دیگه قناره ای نمیشه دوست عزیز
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۲:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

.
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 49
135 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #12
سلام ، لطفآ اگه ميشه فايلو يجوري بذار كه كاربر هاي عادي هم بتونند دانلودش كنند تا ياد بگيريم تل تل جوجو يعني چي، راستي اسم اين دهناي كه گذاشتمو بگيد تا ببينيم واقعآ چه دهنايي هستند اينا؟؟؟؟بي بي جون توي تمام شهره ها يكيه تل تل هم همينجور ، من نميفهمم يعني چي كه به اسم منطقه ي خودتون گفتيد؟؟؟؟:basa (166):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۳:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #13
سلام دوست عزیز لطفا"اول شمابفرمائین فایل روازکجاپیوست کنم تاهمه بتونن ببینن.دقیق ازمرحله اول توضیح بدین تا تل تل جوجو بی بی جون روبراتون بزارم اگرم نه ایمیلتون روبزارین تابه ایمیلتون بفرستم.
۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۵:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #14
تو تهران به ترتیب سر دهن زنگی سیلیلی جون وبرگردون رو میپسندن من به نظرم برگردون سر دهن زیاد تو ردیف نیست البت اونم به خاطر سیستم نوار بازیو چیدمانه که حیوون میندازتش سردهن[/quote]
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۳:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #15
سلام دوست عزیز تل تل جوجو که قول دادم روگذاشتم
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۱۲:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
84 سپاس گرفته‌شده در 28 ارسال
ارسال: #16
سلام
دوست عزیز دهنهای بی بی جون و تل تل و جوجو تو همه جای ایران جز دهنهای سر هستند.
در ضمن این فایلی را که میگید گذاشتید کجا هستش
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۱۲:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #17
سلام دوست عزیز چه چه زنجیری یاهمون چه چه شمرده یه چیزدیگست دوست عزیز ببین دوست عزیز دهن تل تل بایداصولا"صدای دراومدن آب ازکوزه امابه صورت زنگی داشته باشه حداقل ده نمونه تل تل دارم .اینم یه نمونه دیگه که فقط تل تل تکه دوست عزیز چه چه زنجیری هم برات میزارم که فرقشو بدونی حالا قضاوت بادوستان
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۳:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hana11
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #18
دوست عزیز اینم چه چه زنجیری که خواستین
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۴:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، احسان..
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #19
دوست عزیز بنده آدم انتقادپذیری هستم اینکه میگین کی این دهنارویادت داده عرض کنم بنده حداقل یک چهارم هرسال روتوبروجردوتهران هستم اکثردوستام هم دهن بازن اونم سبک بروجردی .این که میگین اشتباه میگی ازنظرشمااشتباه بوده. درهرحال خیلی دوست دارم یکی بیادوقضاوت بکنه البته کسی که واقعا"دهن حالیش باشه .بنده الان سهره کهنه ای که دارم 5میلیون قیمتشه دوست عزیزاینکه شمامیگین گمراهتون کردن دهن یادت دادن کاملا"دراشتباهین .درهرصورت قضاوت رومیزارم به عهده هرکسی که بروجردی بلده .عیسی به دین خودموسی به دین خود.شماهم ان شااله موفق ومویدباشین تافردامن بگم شمابگین این قضیه حل نمیشه شایدباعث گمراهی کسای دیگه هم بشیم .بازم تشکربابت همه چی
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۵:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

.
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 49
135 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #20
(۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۵:۴۰ ب.ظ)صابر395 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بنده آدم انتقادپذیری هستم اینکه میگین کی این دهنارویادت داده عرض کنم بنده حداقل یک چهارم هرسال روتوبروجردوتهران هستم اکثردوستام هم دهن بازن اونم سبک بروجردی .این که میگین اشتباه میگی ازنظرشمااشتباه بوده. درهرحال خیلی دوست دارم یکی بیادوقضاوت بکنه البته کسی که واقعا"دهن حالیش باشه .بنده الان سهره کهنه ای که دارم 5میلیون قیمتشه دوست عزیزاینکه شمامیگین گمراهتون کردن دهن یادت دادن کاملا"دراشتباهین .درهرصورت قضاوت رومیزارم به عهده هرکسی که بروجردی بلده .عیسی به دین خودموسی به دین خود.شماهم ان شااله موفق ومویدباشین تافردامن بگم شمابگین این قضیه حل نمیشه شایدباعث گمراهی کسای دیگه هم بشیم .بازم تشکربابت همه چی

دوست عزيز اينكه شما دوستاي دهن باز داريدو سهره پنج ميليوني!!!!!!!قرار نيست از دهن هم سر در بياريد
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۵:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان