زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۵، ۱۲:۴۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بهترین راه برای افزایش رطوبت اتاق

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 46
19 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #1
بهترین راه برای افزایش رطوبت اتاق
سلام
میخوام رطوبت اتاق قناری ها رو افزایش بدم به نظر شما بهترین کار چیه؟ کسی تجربه استفاده از دستگاه بخور سرد رو داره؟ به نظر شما این کار مناسبه که یه بخور سرد بخرم برای افزایش رطوبت اتاق؟ من تا به حال از بخور سرد استفاده نکردم ولی فکر میکنم چیز خوبی باشه.
۱۳۹۰/۰۹/۱۵، ۰۱:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: بهترین راه برای افزایش رطوبت اتاق
(۱۳۹۰/۰۹/۱۵، ۰۱:۳۳ ب.ظ)p_ansari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میخوام رطوبت اتاق قناری ها رو افزایش بدم به نظر شما بهترین کار چیه؟ کسی تجربه استفاده از دستگاه بخور سرد رو داره؟ به نظر شما این کار مناسبه که یه بخور سرد بخرم برای افزایش رطوبت اتاق؟ من تا به حال از بخور سرد استفاده نکردم ولی فکر میکنم چیز خوبی باشه.

با سلام

بخور سرد هم خوبه ولی اگه داخل اتاق بخاری هست میتونین یه ظرف آب همیشه روش بزارین تا رطوبت هوا تامین بشه.

موفق باشید

:basa (22):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۹/۱۶، ۰۱:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khalili ، esfahan-canary ، p_ansari ، nazmi ، rahimzade74
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 46
19 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #3
RE: بهترین راه برای افزایش رطوبت اتاق
دوستان بخور سرد رو خریدم . خیلی عالیه واقعا برای این کار مناسبه. توی اتاق بخاری داشتم و یک ظرف اب هم روش گذاشته بودم ولی واقعا اون فایده ای نداشت برای بدست اوردن یک رطوبت مناسب بخور سرد خیلی واجب. قبلا با اینکه ظرف اب روی بخاری بود ولی رطوبت اتاق روی 35-36 درصد بود الان به راحتی رطوبت اتاق روی 50 درصد میتونم نگه دارم هم قناری ها شرایطشون بهتر شده هم هوای اتاق خیلی بهتر شده یکی از دلایلش هم یون منفی هست که دستگاه تولید میکنه.
۱۳۹۰/۰۹/۱۹، ۰۹:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان