زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۱:۱۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

به پرنده های معیوب خودتون چه کار می کنید؟

*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #1
به پرنده های معیوب خودتون چه کار می کنید؟
چند وقت پیش من همین تاپیکی رو با همین عنوان مطرح کردم که بعضی از دوستان لطف کردن و جواب دادند ولی متاسفانه به خاطر مشکلات سایت این بحث پاک شد. چون خیلی از دوستان نظراتشون رو نگفته بودند بهتر دیدم که دوباره این موضوع رو مطرح کنم.
" با پرنده های معیوب خودتون چه کار می کنید؟ منظورم اونهایی که کور یا فلج می شن و یا ....." خواهشم اینه که همه دوستان تو این بحث شرکت کنند چه اونهایی که قبلا" نظر دادند و چه دوستانی که توی انجمن های دیگه هستند (مثل: سهره و طرقه و مرغ عشق و .... )
۱۳۹۲/۰۶/۰۹، ۱۰:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #11
RE: به پرنده های معیوب خودتون چه کار می کنید؟
درود
با احترام به تمامی نظرات دوستان،بنده اگر هر گونه مشکلی برای پرندم پیش بیاد با جان و دل میپزیرم و تا روزی که زندست با هر نوع معلولیتی هم که داشته باشه ازش نگهداری میکنم.
چون پرنده در بند و اسارت تمام مسئولیتش با صاحبش هست.
{جوجه طرقه ای داشتم که در اثر شیطنتهای خودش پاش از قسمت ساق شکست(در واقع خورد شد).با هزاران بدبختی آتل بندیش کردم و هر هفته هم آتل رو عوض میکردم،در آخر بعد از گذشت یکماه پای پرنده جوش خورد البته عصب انگشتانش قط شده بود و بجای اینکه کف پاش رو زمین بزاره روی پاش رو زمین میگذاشت!
اون طرقه به یکی از خوش صدا ترین طرقه های عمرم تبدیل شد و در سال دوم هم از مستی زیادش مجبور به رها سازیش شدم!}
۱۳۹۲/۰۶/۱۴، ۱۲:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
8 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #12
من کسی رو دارم که از این پرنده ها نگهداری میکنه...
۱۳۹۲/۰۶/۱۵، ۰۵:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: theanimal
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #13
من خیلی زیاد داشتم همشون رو جوری نگه داشتم که به مرگ طبیعی مردن
یه روز تو کوچه دیدم دست یه بچه یه قناری که یه پا داشت از ساق پا قطع شده بود گفتش یه نفر بهم دادش میخوام بکوبمش تو دیوار له بشه
خلاصه ما هم از بچه گرفتیمش اوردیمش خونه مث مرگ از ادم میترسید
انقد بهش رسیدم و قفسش رو طوری وسایلش رو چیدم که کمترین ناراحتی و درد رو تحمل یه زمانی رسید که مست مست میخوند
یه گلاستر کور داشتم
دو تا بال شکسته
خلاصه معلول زیاد داشتم ولی فرقی بین اونا و قناری ها نذاشتم اونا هم قناری هستن اگه با عشق قناری نگه میدارین معلول و سالم معنی نداره
۱۳۹۲/۰۶/۱۵، ۰۵:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: theanimal ، رضا کریمی ، mohsenz2006 ، هیوا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان