زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۱:۳۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بیماری سهره قناری

*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 46
3 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
بیماری سهره قناری
سلام دوستان سهره قناری من حدود 3 هفته پیش قفسش از روی میخ افتاد زمین و پاش اسیب دید هنوز بعد گذشت این مدت پای راستو میگیره بالا ایا خوب میشه و اینکه دیگه زیاد دون نمیخوره و کسل شده ایا خوب میشه و چه کارایی انجام بدم بهتر بشه؟ وقتی قفسو تمیز میکردم 2 روز قبل چند تا پر نرمه دیدم تو قفس احتمال داره تو لک رفته باشه البته روزی چند دقیقه میخونه
۱۳۹۱/۰۹/۲۸، ۱۰:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #11
RE: بیماری سهره قناری
همون پماد کافیه
۱۳۹۲/۰۸/۲۹، ۰۴:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 7
30 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #12
RE: بیماری سهره قناری
باسلام.پیشکسوتان عزیز آقایان جلالی خلیلی و میرزالو لطفا راهنمایی کنید طبق عکسیکه ارائه کردم باتوجه باینکه گرفتن پرنده (حتی طبق فرمایش دوستمون درتاریکی هنگام خواب)باعث میشه پرنده خیلی اذیتشه وترس از این رو دارم ک آسیبهای دیگه بهش بخوره آیا راه دیگری مثلااستفاده از داروی خوراکی یا.... برای درمان پای این پرنده نیست؟وسوال دیگم اینه ک آیا ناخنش دوباره درمیاد ودر چمدت؟درغیر اینصورت آیا تاثیری رو سلامتی وسرحالی پرنده داره؟درضمن دون پرنده کتان و شاهدونس ک شاهدونه درحد خیلی کمه.هفته ای2بارم 7تخم هربار ی ظرف انگشتی.باتشکر از شما دوستان ک باوجود هیچ چشمداشتی تجارب باارزشتونو دراختیار دیگران میگذارید.                                                                                                پیروزوسربلند باشید

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۹/۲۹، ۰۵:۲۰ ق.ظ، توسط saeidng.)
۱۳۹۲/۰۹/۰۱، ۰۳:۲۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان