زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۱:۲۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بی حسی و فلج شدن ماده فنچ

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
بی حسی و فلج شدن ماده فنچ
سلام به همه دوستان.
دو سه روز پیش یکی از فنچ ها که ماده هم هست پاهاش بی حس شد, اولش به سختی راه می رفت ولی هر چی گذشت این حالت تشدید شد و تقریبا فلج شد. بردم دامپزشکی به شرح حالی که دادم گفتن احتمالا مشکل کلسیم داره, عفونت هم تو مدفوعش بود . داروی Ciplex و شربت کلسیم و مولتی ویتامین تجویز کردن. الان دو روزه که داروها رو مصرف می کنه ولی هیچ تفاوت در وضعش پیدا نشده. خود پرنده کاملا هوشیاره ولی تقریبا از گردن به پایین خیلی توان حرکت نداره, غذا هم می خوره... خواستم دوستان اگه می دونن راهنمایی کنن که این مشکل چیه و درمانی داره یا نه .... اگه نداره نذارم پرنده بیشتر از این اذیت بشه. عکس پرنده رو هم می ذارم.
ممنونم

۱۳۹۴/۰۹/۲۸، ۰۹:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: بی حسی و فلج شدن ماده فنچ
سلام
درمانش خيلي طوي ميكشه.احتمالا خودش ميميره.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۹/۲۹، ۰۷:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۴/۰۹/۲۹، ۰۷:۲۵ ق.ظ)محمدمهدی بخشی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
درمانش خيلي طوي ميكشه.احتمالا خودش ميميره.

یعنی با تغذیه مناسب و داروها به نظرتون قابل درمانه ؟ چه مدت فکر می کنید ؟ پیشنهادی برای سرعت دادن به درمانش ندارین؟
به هر حال چون جانداره دلم نمیاد همینطوری ولش کنم, تا جایی که بشه سعی می کنم بهبود پیدا کنه
۱۳۹۴/۰۹/۲۹، ۰۸:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 488
375 سپاس گرفته‌شده در 143 ارسال
ارسال: #4
سلام
 اینطوری که شما دارید براش زحمت می کشید معلومه که بهش علاقه مندید اما تجربه به من نشون داده که بیماری در پرنده های زینتی وقتی به این حد می رسه دیگه قابل درمان نیست و جواب نمی ده. متاسفم اما دیگه به نظر من تلاش شما برای درمان بی نتیجه هست.
امضای mohsenb150 << آیا آن روز رسد که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ >>
۱۳۹۴/۰۹/۳۰، ۰۷:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، peiman irani

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان