زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۳:۰۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تايپيك جامع پر قناري

**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #1
تايپيك جامع پر قناري
بصورتی که شاه پر های قناری خورده شده که فقط چوب وسط پر ها باقی مانده است و پرنده قادر به پرواز نیم باشد.اگر راه درمانی دارد خواهشمندم راهنمایی بفرمائید .راستی واگیر دار هست یانه اگر بدانید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۰۹، ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۱:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 10 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 217
96 سپاس گرفته‌شده در 45 ارسال
ارسال: #91
RE: ریختن پر
باسلام خدمت استادان عزیز اقای ayhn و DRaiush قناریهای من درتابستان دما تا37 درجه می رفته وتولک کامل کردن ضمنا قناریها 1ساله هستند ربطی به سنشون داره یانه وایا پرهای بعدی رو هم میریزن من نگران نطفه نداشتن هستم
۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۰۶:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 9
سپاس‌ها: 1306
607 سپاس گرفته‌شده در 229 ارسال
ارسال: #92

سلام

دوست گرامی من خودم شاگردم

بفرمایید که قبل از جفت اندازی قناری نر دانگ ها رو کامل میکرد؟یعنی صداش رسایی کامل رو داشت و تمام نت ها رو میخوند؟به تعبیری دیگه نقصی در صداش نبود که بشه فهمید جوجه تازه بالغ شده هست؟

خلاء کارتون رو با مطالعه ی موضوعات تخم هرز و همه چیز در باره نوطفه ی قناری هم میتونید پیدا کنید

مرسی
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۲:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: derik_best
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #93
جفت كردن قناري
سلام.تو ايران.قناري.ها..تو.اين.فصل.كدوم.ماه جفت گيري ميكنن؟هر سال چند بار جوجه ميدن؟الان.نرها.شديد.ميخونن.ماده.ها.اما روزنامه پاره نميكنن.از هم جدا هستند.چيكار كنم ماده ها اماده شن؟
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۱:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #94
RE: جفت كردن قناري
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۱:۵۲ ق.ظ)rasool123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.تو ايران.قناري.ها..تو.اين.فصل.كدوم.ماه جفت گيري ميكنن؟هر سال چند بار جوجه ميدن؟الان.نرها.شديد.ميخونن.ماده.ها.اما روزنامه پاره نميكنن.از هم جدا هستند.چيكار كنم ماده ها اماده شن؟
لطفا در قسمت مربوط سوالات خودتان را مطرح كنيد
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۷:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 217
96 سپاس گرفته‌شده در 45 ارسال
ارسال: #95
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۲:۵۳ ق.ظ)DRaiush نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوست گرامی من خودم شاگردم

بفرمایید که قبل از جفت اندازی قناری نر دانگ ها رو کامل میکرد؟یعنی صداش رسایی کامل رو داشت و تمام نت ها رو میخوند؟به تعبیری دیگه نقصی در صداش نبود که بشه فهمید جوجه تازه بالغ شده هست؟

خلاء کارتون رو با مطالعه ی موضوعات تخم هرز و همه چیز در باره نوطفه ی قناری هم میتونید پیدا کنید

مرسی
بله خوندنشون ایرادی نداشت اینها جوجه های پارسال خودم هستند
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۲:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

license
سپاس‌ها: 5
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #96
با سلام خدمت دوستان
من یه قناری نر مست دارم که سفت میخونه،2 روز پیش ناخناشو کوتاه کردم و پاهاشو آ+د زدم.بعد که گذاشتمش تو قفس دیدم چند تا از پرهای نرمش به علت تعرق کف دست چسبیده به دستم که فک کنم این عادی باشه اما روز بعد دیدم از پرای اصلیش هم 2 تا افتاده پای قفس.آیا این هم میتونه به دلیل تو دست گرفتن باشه؟تو این 2 روز جنب و جوش و خوندن رو داشته.اگه این موضوع میتونه نشونه ی مشکل باشه لطفاً راهنمایی کنید چه کارش کنم.دارم آمادش میکنم واسه جفت آیا مشکلی نیست؟
باسپاس
۱۳۹۱/۱۱/۲۰، ۰۹:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 9
سپاس‌ها: 1306
607 سپاس گرفته‌شده در 229 ارسال
ارسال: #97
(۱۳۹۱/۱۱/۲۰، ۰۹:۰۹ ب.ظ)rasvand نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
من یه قناری نر مست دارم که سفت میخونه،2 روز پیش ناخناشو کوتاه کردم و پاهاشو آ+د زدم.بعد که گذاشتمش تو قفس دیدم چند تا از پرهای نرمش به علت تعرق کف دست چسبیده به دستم که فک کنم این عادی باشه اما روز بعد دیدم از پرای اصلیش هم 2 تا افتاده پای قفس.آیا این هم میتونه به دلیل تو دست گرفتن باشه؟تو این 2 روز جنب و جوش و خوندن رو داشته.اگه این موضوع میتونه نشونه ی مشکل باشه لطفاً راهنمایی کنید چه کارش کنم.دارم آمادش میکنم واسه جفت آیا مشکلی نیست؟
باسپاس

سلام

تا در اومدن کامل پرها صبر کنید. اگه پسش خوب بود و سفت میخوند جفت کنید.
۱۳۹۱/۱۱/۲۱، ۰۲:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، rasvand
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 18
82 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #98
با سلام دوستان
من یک نر سبز دارم و یک ماده پرتقالی
نر و ماده آماده بودن بعد از یک سری تخم گذاری که یعد از 5 روز بعد از جفت خوردن فقط یک تخم کردن که اون شکست بعد جاتخمی رو بیرون آوردم ماده و نر باهم جفت خوردن و بعد از 5 روز دوباره لون گذاشتم که بعد از 3 روز ماده تخم کردبعد از 5 روز دیدم نر پر ریزی داره بعد از 9 روز یکی از تخم ها رو خوردن و بعد از 14 روز که دیدم تخم جوجه نشد تخم رو شکستم دیدم تخم نتفه نداره الان دو روزه جا تخمی رو خارج کردم به نظر اساتید نر و ماده رو جدا کنم برای سال بعد یا اینکه نگه دارم پیش هم در ضمنا نر دمش تقریبان 4 یا 5 پر داره الان و ماده هم چربی نداشته و نداره.
دوستان راهنمایی کنید لطفا"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۰۵، ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط hahab$.)
۱۳۹۱/۱۲/۰۵، ۰۱:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #99
سلام
شما بايد نر وماده را جدا كنيد. تا زمان تخت شدن پرهاي نر آن را جفت نكنيد.كارهاي لازم زمان تولكي را براي نر انجام دهيد.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۲/۰۵، ۰۷:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hahab$
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 18
82 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #100
(۱۳۹۱/۱۲/۰۵، ۰۷:۳۷ ق.ظ)قناري شيراز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شما بايد نر وماده را جدا كنيد. تا زمان تخت شدن پرهاي نر آن را جفت نكنيد.كارهاي لازم زمان تولكي را براي نر انجام دهيد.

دوست عزیز ممنون از زاهنماییتون اما یک سوال
با این کار قناری ماده هم میره تو لک اون وقت باید زمان بیشتری رو صبر کنم و به عبارتی امسال از این نر و ماده دیگه نمی شه جوجه گرفت درسته؟
۱۳۹۱/۱۲/۰۵، ۱۲:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تايپيك جامع بيماري چشم قناري قاصدک 316 119,342 ۱۳۹۵/۱۰/۱۳، ۰۷:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsenb150

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان