زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۱:۴۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تاپيك جامع بيماري پاي قناري

*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 136
79 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #1
تایپیک جامع مشکلات و بیماریهای پای قناری
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده قناری رسمی کشیده بلند نر دارم که پاهاش پینه زده بود و هرشب با آب گرم و پماد آد آنرا چرب می کردم بعد از 6 روز پینه ها از بین رفت ولی احساس می کنم که قناری پاهاش درد می کنه و روی چوب خوب می ایستد و حالت خوابیدن دارد در ضمن دونه هم خوب نمی خورد و خیلی کم اشتهاست حتی کاهو . می خواستم بدونم علت چیه و راه درمان چیست (قناری یکسال و نیم سن دارد) . با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۹/۰۸، ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 12 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 1379
108 سپاس گرفته‌شده در 56 ارسال
ارسال: #111
RE: درمان ميخك پاي قناري
(۱۳۹۰/۰۶/۲۳، ۱۰:۵۷ ق.ظ)hesam-seyf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز با انجيري كه كاملا پخته نشده باشه رو پاش بمال احتمال زياد نتيجه ميگيري
موفق باشي
مرسي از راهنمايي تان استاد گرامي ميشه بيشتر توضيح بدين
۱۳۹۰/۰۶/۲۳، ۰۱:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #112
RE: درمان ميخك پاي قناري
درود بر دوستان
بايد ميخك پاش كاملا ديده بشه و مطمئن بشيد كه ميخك هست اگر پوست روش هست بگيريد تا كاملا ديده بشه انجير رو كاملا روي زخم بماليد به طوري كه كل زخم رو بگيره تكرارش بستگي به نتيجه درمانش داره روز اول 2 بار انجام بده اگر ديدي بهتر ميشه ادامه بده سعي كن زياد پرنده رو اذيت نكني سعي كن غروب به بعد اين كارو بكني كه تحركش كم باشه
انشالا نتيجه ميگيري
موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۶/۲۵، ۰۹:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #113
پا های قناری من
درود دوستان:یکی از قناری های من پاهاش یه مشکل پیدا کرده اینه که یه سفیدی خیلی کم مثل شکرک میمونه زیر انگشتاش داره؟ البته کامل ازش استفاده میکنه بدون مشکل لطفاً راهنمایی کنید.
۱۳۹۰/۰۶/۲۸، ۰۸:۳۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #114
RE: پا های قناری من
(۱۳۹۰/۰۶/۲۸، ۰۸:۳۵ ق.ظ)iliya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان:یکی از قناری های من پاهاش یه مشکل پیدا کرده اینه که یه سفیدی خیلی کم مثل شکرک میمونه زیر انگشتاش داره؟ البته کامل ازش استفاده میکنه بدون مشکل لطفاً راهنمایی کنید.

با سلام[b]

اونهایی که گفتین یه نوع قارچه که اغلب از کثیفی بوجود میاد و شما باید اول پاهای قناری رو با آب ولرم و صابون بشورین
و بعد با پماد آ-د دوسه روزی چرب کنین تا خوب بشه فقط دقت کنین که پاهاش غلیظ ]چرب شه اما بعدش با دستمال کاغذی چربی اضافیشو بگیرین که قناری به چشماش نماله و یا نخورش.
[/b]

مو فق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۶/۲۸، ۱۱:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #115
درود حمید جان: کاری که گفتی انجام دادم ولی من نظافت رو خیلی توجه می کنم.
۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۳:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #116
(۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۳:۲۱ ب.ظ)iliya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود حمید جان: کاری که گفتی انجام دادم ولی من نظافت رو خیلی توجه می کنم.

آفرین پس انشااله بزودی خوب میشه اگه کاری که گفتم انجام بدین اون سفیدی ها تیکه تیکه از پاهاش جدا میشه و پاهاش کاملا صاف و مرتب میشه
:a (33):

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۴:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 650
97 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #117
مشکل پای قناری
سلام دوستان و اساتید محترم

مدتی که دو تا از قناریام یه پا شونو بالا نگه می دارن پاهاشونم ظاهرا" سالمن نمی دونم چرا پاشونو بالا نگه می دارن لطفا" راهنمایم کنید که چکار باید کنم.
۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۰۹:۲۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، soren_kiana
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #118
RE: مشکل پای قناری
(۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۰۹:۲۹ ق.ظ)Mehdi_Sari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان و اساتید محترم

مدتی که دو تا از قناریام یه پا شونو بالا نگه می دارن پاهاشونم ظاهرا" سالمن نمی دونم چرا پاشونو بالا نگه می دارن لطفا" راهنمایم کنید که چکار باید کنم.

با سلام

دوست عزیز اگه روی پاهاشون هیچ علامت ظاهری از قارچ (سفیدک) یا زخم یا قرمزی و آسیب دیدگی نیست و فقط گه گاهی اونم بیشتر موقع استراحت بالا میگیرن پس مشکلی نیست و پرنده اغلب پرنده ها گاهی این کارو میکنن.

موفق باشید
:a (8):

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۰۹:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Mehdi_Sari ، mohammad20101368 ، soren_kiana
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 650
97 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #119
قارچ و سفیدک نداره ولی فقط قسمت موچ پا خیلی کم قرمز و انگار رگاش متورمه . از حالت معمولی و استراحت بیشتر پاشو با لا نگه میداره .
۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۱۰:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #120
(۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۱۰:۵۰ ق.ظ)Mehdi_Sari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قارچ و سفیدک نداره ولی فقط قسمت موچ پا خیلی کم قرمز و انگار رگاش متورمه . از حالت معمولی و استراحت بیشتر پاشو با لا نگه میداره .

با سلام به دوست خوبم:اينو بدون اگه مشكلي نداشته باشه پاش رو بالا نگه نميداره ..من خودم ديشب قناري رو گرفتم كمي پاش كشيده شد . تا صبح كف قفس نشست و خوابيد و الان بهتره شد و كم كم به حالت عادي برميگرده . همانطور كه ما در اثر درد واكنش نشون ميديم قناري همينطوره . كف پاي قناري رو با دقت نگاه كن و كمي با پماد ويتامين آ چشمي چربش كن . اگه در اثر خستگي باشه مدت اون كوتاه است ولي اگر مداوم بالا نگه ميداره . مشكلي داره شايد پاش پينه بسته . اگه تونستي از پاش يك عكس بزار .
موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۱۲:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تايپيك جامع بيماري چشم قناري قاصدک 316 119,357 ۱۳۹۵/۱۰/۱۳، ۰۷:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsenb150

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان