زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۰، ۱۰:۲۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تخم كتان

*
کاربر انجمن

دوم دبيرستان
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 51
5 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #1
تخم كتان
باسلام خدمت تمامي اساتيد دوستان دوتاسهره دارم كه هردوتاشون روكتون خوركردم درابتداي كتون خورشدنشون هم خوب بودن ولي بعدازمدت كوتاهي ازآوازرفتن آب بازي هم ميكنن وكاملا سالم هستند سه ساله هستندوهردوجوجه جهرم هستند پارسال هم اين موقع مست ديوانه بودند اگرراه كاري داريد ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.... باتشكر رضاشيراز
۱۳۹۲/۰۴/۰۷، ۰۶:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: تخم كتان
(۱۳۹۲/۰۴/۰۷، ۰۶:۵۳ ب.ظ)'rmoosavi32@yahoo.com' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت تمامي اساتيد دوستان دوتاسهره دارم كه هردوتاشون روكتون خوركردم درابتداي كتون خورشدنشون هم خوب بودن ولي بعدازمدت كوتاهي ازآوازرفتن آب بازي هم ميكنن وكاملا سالم هستند سه ساله هستندوهردوجوجه جهرم هستند پارسال هم اين موقع مست ديوانه بودند اگرراه كاري داريد ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.... باتشكر رضاشيراز

سلام 
نگفتيد چند وقته كتون خور شدن. شاهدونه را كلا قطع كرديد يانه؟ اگر شاهدونه را كلا قطع كرديد بايد دوبار كمي به جيره غذائيشون اضاف كنيد. هفته اي 2 انگشتي شاهدونه براي سهره كتون خور واجب هست.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۰۸، ۰۶:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran222 ، omidlord
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #3
با سلام اول دلیل اینکه کتان خورشون کردی چی بوده ؟ بعد چند وقته که دیگه نمیخونن از بعد لکشون هست یا نه ؟ دلیل اینکه میگن نباید به سهره کتان داد یکیش همینه تمام سهره ها از نظر بنیه عین هم نیستند اون کسی که برای اولین بار سهره رو توی قفس کرده وشاهدانه رو براش صلاح دونسته حتما یه دلیلی داشته از دونهای دیگه هم استفاده کرده وجواب نداده کتان به نظر من فقط تو موارد خاص باید داد باز به همون سهره که کتان خور هست هم با رعایت فصل بهش شاهدانه میدن  کتان چربیش کم ترهست به نسبت شاهدانه  گرمیش هم همین طور وموارده دیگه کمی توضیح بدید ممنون میشم .
۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۰:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، ehsanalikhani
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۰:۰۵ ق.ظ)'dahan baz' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام اول دلیل اینکه کتان خورشون کردی چی بوده ؟ بعد چند وقته که دیگه نمیخونن از بعد لکشون هست یا نه ؟ دلیل اینکه میگن نباید به سهره کتان داد یکیش همینه تمام سهره ها از نظر بنیه عین هم نیستند اون کسی که برای اولین بار سهره رو توی قفس کرده وشاهدانه رو براش صلاح دونسته حتما یه دلیلی داشته از دونهای دیگه هم استفاده کرده وجواب نداده کتان به نظر من فقط تو موارد خاص باید داد باز به همون سهره که کتان خور هست هم با رعایت فصل بهش شاهدانه میدن  کتان چربیش کم ترهست به نسبت شاهدانه  گرمیش هم همین طور وموارده دیگه کمی توضیح بدید ممنون میشم .

باسلام دوست عزيزسهره هايي كه دارم دوماه هست كه كتون خورشدن وفقط كتون ميدم يه كمي هم چربي دارن ولي خيلي كم ....... باتشكرازشما.
استاد دهان باز عزيز اين پيام را دوست گرامي 
rmoosavi32@yahoo.com' فرستادن
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۰:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: جلال لطفی
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #5
با سلام معمولا سهره هایی که شاهدانه میخورن کمی چربی دارن واون طبیعیه ولی بیشتر مضر هست و برای آب کردن اون باید یک هفته کتان بوداده استفاده میکردی بعد طبق روال بهش شاهدانه میدادی باز یواش یواش براش تو یه ظرف شادانه بزار تا عادت کنه یه دفعه تو لک نره طبق همونی که بهت تو پیام خصوصی گفتم زود خوب میشه .
۱۳۹۲/۰۴/۱۵، ۱۲:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran222 ، rmoosavi32@yahoo.com ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان