زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۵۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ترکیب رنگ مناسب قناري نر و ماده برای جوجه کشی

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
6 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
ترکیب رنگ مناسب قناري نر و ماده برای جوجه کشی
با سلام خدمت اساتید و دوستان
میخوام نظرتون رو درباره جفت کردن قناری نر سفید و ماده لیمویی بپرسم (رنگ جوجه ها) و آیا دون دادن به همدیگه و آماده کردن لونه میتونه دلیل محکمی بر جفت شدن اونها و در نهایت نطفه داشتن تخمها باشه ؟
ممنون
۱۳۹۰/۰۲/۱۰، ۱۲:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohamad.dem ، theanimal ، slam073839 ، seraj ، dorehamiha ، dorehamiha
صفحه 47 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 125
242 سپاس گرفته‌شده در 101 ارسال
ارسال: #461
RE: ترکیب رنگ مناسب قناري نر و ماده برای جوجه کشی
(۱۳۹۳/۰۶/۱۵، ۱۲:۱۲ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان با تئجه به اینکه هر قناری تک رنگ رو با ابلغ جفت بزنی به احتمال زیاد ابلغ بده
می خواستم بدونم برای اینکه قلق جوجه کشی  دستم بیاد به جز قناری تک رنگ برای قناری رسمی معمولی که رنگ بندیش مثه این عکسی هست که گذاشتم چه جفتی مناسب است؟
زیتونی یا سبز یا ابلغ پرتقالی یا ابلغ زرد؟
/files/do.php?img=823

با عرض سلام من مثل این قناری رو داشتم نر بود با یه ماده شتری جفت زدم در لون اول جوجه کشی از 5 تخم 5 تاش شد شتری دم سفید ودر لون دوم بعد 4 تا جوجش شد یکی لاکی(قرمز)-2 تا شتری سرخ- یکیشم شد پرتقالی به نظر من شتری خوب جواب میده شتری یک دست

۱۳۹۳/۰۶/۱۸، ۰۹:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: MIG_MIG
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #462
(۱۳۹۳/۰۶/۱۸، ۰۹:۰۳ ب.ظ)'hrs_2388' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۶/۱۵، ۱۲:۱۲ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان با تئجه به اینکه هر قناری تک رنگ رو با ابلغ جفت بزنی به احتمال زیاد ابلغ بده
می خواستم بدونم برای اینکه قلق جوجه کشی  دستم بیاد به جز قناری تک رنگ برای قناری رسمی معمولی که رنگ بندیش مثه این عکسی هست که گذاشتم چه جفتی مناسب است؟
/files/do.php?img=823

با عرض سلام من مثل این قناری رو داشتم نر بود با یه ماده شتری جفت زدم در لون اول جوجه کشی از 5 تخم 5 تاش شد شتری دم سفید ودر لون دوم بعد 4 تا جوجش شد یکی لاکی(قرمز)-2 تا شتری سرخ- یکیشم شد پرتقالی به نظر من شتری خوب جواب میده شتری یک دست

ممنون می شم اگه عکسی از این شتریتون دارید قرار بدید

۱۳۹۳/۰۶/۱۸، ۱۰:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #463
(۱۳۹۳/۰۶/۱۸، ۱۰:۲۷ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۶/۱۸، ۰۹:۰۳ ب.ظ)'hrs_2388' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
/files/do.php?img=823

ممنون می شم اگه عکسی از این شتریتون دارید قرار بدید

ندارمشون فروختمشون مال چند سال پیش بود دوست عزیز

۱۳۹۳/۰۶/۱۹، ۰۵:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: MIG_MIG
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #464
نظر سایر دوستان چیه؟؟؟؟؟؟
این رو من با ماده ی شتری یکدست جفت کنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۳/۰۶/۱۹، ۰۱:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #465
(۱۳۹۳/۰۶/۱۹، ۰۱:۵۴ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره من دقیقا مثل همین داشتم و اینکه من تا به حال هرچی ماده شتری داشتم در جوجه بزرگ کردن خیلی عالی عمل کردن

۱۳۹۳/۰۶/۱۹، ۰۴:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

محصل
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 102
136 سپاس گرفته‌شده در 64 ارسال
ارسال: #466
(۱۳۹۳/۰۶/۱۹، ۰۱:۵۴ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بایه ماده طلایی یاپرتقالی بزن

۱۳۹۳/۰۶/۱۹، ۰۷:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: gholizadeh ، محمدمهدی ، meisam_th1980
*
کاربر انجمن

محصل
سپاس‌ها: 11
32 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #467
RE: نشانه های قناری نر آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری
با سلام
من امسال دو تا نر پر تقالی پر رنگ و یک نر سفید طوسی دارم که هنوز ماده برایشان تهیه نکرده ام به نظر شما این سه تا نر را با چه رنگ هایی جفت بزنم ؟
۱۳۹۳/۰۶/۲۹، ۰۳:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #468
سلام 
به ترتیب خدمتتون عرض میکنم که چه ماده های مناسب تره 

اگه امکانش باشه با سه تا ماده سفید(از پشتشون خبر داشته باشی که سفید باشن) جفتشون کن بهترین مورد همینه 
اگه نبود
نر پرتقالی پررنگ ها رو با ماده پرتقالی کم رنگ جفت کن و اگه نبود با  ماده زرد کم رنگ 
نر سفید طوسی هم اگه ماده سفید گیرت نیومد با ماده زرد کم رنگ جفت کن 
موفق باشید
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۶/۲۹، ۰۳:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

محصل
سپاس‌ها: 11
32 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #469
عذر میخوام فقط میخوام که جوجه ی پرتقالی ها هم مثل خودشون پر رنگ باشن در ضمن پدر و مادر این دو تا پرتقالی هم پرتقالی بوده اند
"" />این هم عکسش که البته تو عکس کم رنگ تر نشون میده
۱۳۹۳/۰۶/۲۹، ۰۳:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #470
سلام
نمیشه دوتا قناری هم رنگ رو باهم  جفت زد، مطمئن باشید اگه درست جفت بزنید جوجه های قوی وخوبی ازشون میگیرید
باید رنگشون مثل هم نباشه ولی بهم نزدیک باشه.مثلا نباید قناری پرتقالی نر رو با ماده سبز جفت زد اینجور ارزش جوجه ها پایین میاد اگه دوتا قناری پرتقالی هم رنگ که دقیق مثل هم باشن جفت بزنید باز جوجه های خوبی نمیدن ومشکل براشون پیش میاد 
عکس هم که فرستادید  بزرگ نمیشه و معلوم نیست
موفق باشید
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۶/۲۹، ۰۴:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان