زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۵:۱۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تر كيب مناسب رنگ ونژاد براي جفت

*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #1
RE: نحوه وشرایط جفت گیری چیست ؟
سلام دوستان .

تاپیک مناسبی برای این سوالم پیدا نکردم به همین دلیل اینجا می پرسم.
همین اول از شما به خاطر کیفت بد اولین عکس عذر می خوام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس کبوتر ماده هستش .............
اسم این چی هستش؟ قیمتش در چه حده ؟؟؟؟؟ آیا مناسب این نری که پایین عکسشو گذاشتم هستش؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در صورت آمیزش این دو کفتر جوجه ی حاصل چه خواهد شد؟
توضیحی در مورد ماده بدهم این عکسی که از ماده مشاهده می کنید فقط همین بالش که رو به دوربین هستش و تو عکس معلومه رنگی هستش و بقیه ی بدنش سفید می باشد

۱۳۹۳/۰۴/۱۳، ۱۰:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #11
RE: تر كيب مناسب رنگ ونژاد براي جفت
(۱۳۹۳/۰۴/۱۴، ۰۷:۴۴ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۴/۱۴، ۰۷:۳۸ ب.ظ)'هیوا' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
آقایMIG_MIG اگه از امروز تا شش ماه دیگه تونستی از کبوتر من با دوکاکل و پرپا توی اینترنت یا هرجای دیگری برای فروش پیدا کنی من یه جفت هدیه به شما میدم.موفق باشی.

قصد جسارت نداشتم
پرسیدم این قیمتی که گفتید به ریال هستش یا خیر

چون تو بازار این هارو دیدم شبه برام ایجاد شد
/v/_bhEBeZK/
/v/sKFWdBNg/

در هر صورت اگر شما رو آزرده خاطر کردم من رو ببخشید

سلام:
زنده باشی .اینجا به هیچ وجه از حرف دوستان نه مکدر میشیم ونه آزرده.فقط برای روشن شدن دوستان واینکه به نتیجه دلخواهمان برسیم تبادل اطلاعات میکنیم وهمگی از این منظر منتفع میشیم.موفق وپیروز باشید.

۱۳۹۳/۰۴/۱۴، ۰۸:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: MIG_MIG ، محمدامين كاوسی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان