زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۲۰، ۰۴:۲۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخيص جنسيت قناري

*
کاربر انجمن

مهندسی
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 69
21 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #1
تشخيص جنسيت قناري
سلام دوستان همگی خسته نباشید من به تازگی دوتا جوجه قناری گرفتم. خواستم ببینم از تو عکس جنسیتشون معلومه یا نه؟
قناریای مرغوبی هستن؟؟؟؟؟؟

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۳:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #2
RE: جوجه قناری من
(۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۳:۱۴ ب.ظ)dr.ghermezii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان همگی خسته نباشید من به تازگی دوتا جوجه قناری گرفتم. خواستم ببینم از تو عکس جنسیتشون معلومه یا نه؟
قناریای مرغوبی هستن؟؟؟؟؟؟

جوجه قناری تو عکس که هیج تو واقعیتم با دیدنشم هر کی قبل خوندن و یا اماده شدن بگه ماده یا نر فقط خواسته یه حرفی زده باشه چون هیچ دلیلی نداره که اثباتش کنه
۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۶:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: majid*h ، سید امیر ، milada
*
کاربر انجمن

مهندسی
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 69
21 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #3
تو دوتا قفس گذاشتمشون صبحها با هم جیک جیک میکنن دوتاشونم سرشونو زیر گلوشونو پف می کنن!خصوصا وقتی که صدای قناری میزارم واسشون خیلی تحریک میشن....
اینا دلیل بر نر بودنشون نیست؟؟؟؟؟
۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۶:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۶:۲۲ ب.ظ)dr.ghermezii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو دوتا قفس گذاشتمشون صبحها با هم جیک جیک میکنن دوتاشونم سرشونو زیر گلوشونو پف می کنن!خصوصا وقتی که صدای قناری میزارم واسشون خیلی تحریک میشن....
اینا دلیل بر نر بودنشون نیست؟؟؟؟؟

اگه زیاد پف میکنن که مرضین
اگه ریزه خونی میکنن یعنی یه صدای ممتد و ضعیفی درمیارن نه ویت کشیدن نر هستن تنها دلیلی که میشه گفت نر هستن همینه
۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۶:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سید امیر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان