زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۱:۳۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخيص نژاد اين قناري

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 36
190 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #1
تشخیص نژاد این قناری !
با سلام به دوستان عزیز . راستش من این نژاد قناری که هم عکسش و تو کنترل پنل آپلود کردم و هم اینچا گذاشتم و خیلی دوس دارم ولی نمیدونم نژادش چیه و از کجا میشه تهیه اش کرد ! میشه راهنماییم کنین؟ ممنونم !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۰/۰۲/۱۸، ۰۸:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: vahid babayi
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 48
سپاس‌ها: 655
1270 سپاس گرفته‌شده در 355 ارسال
ارسال: #41
RE: تشخیص نژاد این قناری(این مطلب آپدیت شده)
سلام
قناری شما نژاد رسمی و ابلق سبز
اگر قرص بخونه نهایتا تا 40-45 قیمت داره
دوس عزیز کسی دیگه توی این فصل قناری پا جفت نمیکنه و معمول نر ها و ماده ها و جوجه ها رو برای اواخر پاییز آماده میکنند
شما میتونی با رعایت چند نکته یه ماده خوب برای قناریتون بخرین
پیشنهاد من طلایی یا سیاه و سفیده(طلایی باشه بهتره _چون جوحه هاش رنگ روشن تر در بیان)
موفق باشید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۴/۰۲، ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط esfahan-canary.)
۱۳۹۰/۰۴/۰۲، ۰۳:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: revu1978 ، vahid babayi
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #42
سلام
قناريتون ازاين رسمي هاي كوچولوي خوش دهنه. به نظر من بده به جفت طلايي يا سفيد چون سو از هر 2 رنگ داره ممكن جوجه طلايي بهت بده ولي واسه اواخر پاييز نه الان.
موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۴/۰۲، ۰۳:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 14
40 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #43
سلام دوستان;
این قناری ماده که عکسشو میبینید نژاد و قیمتشو اگه میشه بفرمایید. نمیدونم سنش چه قدره اگه میشه راهنمایی کنید که چه طور میشه فهمید !
سوال دیگه اینه که قناری ماده تا چه سنی میتونه جوحه بده و به این قناری میشه امیدوار بود یا نه؟
سوال آخر اینه که اگه بخوام تو فصل مناسب جفت بندازم با قناری ابلق رسمی نر که عکسش تو 3 تا پست قبلی هست خوبه یا که اگه نه نظری در مورد جفت مناسب دارین ممنون میشم .

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۴/۱۰، ۱۰:۳۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 14
40 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #44
(۱۳۹۰/۰۴/۱۰، ۱۰:۳۵ ق.ظ)revu1978 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان;
این قناری ماده که عکسشو میبینید نژاد و قیمتشو اگه میشه بفرمایید. نمیدونم سنش چه قدره اگه میشه راهنمایی کنید که چه طور میشه فهمید !
سوال دیگه اینه که قناری ماده تا چه سنی میتونه جوحه بده و به این قناری میشه امیدوار بود یا نه؟
سوال آخر اینه که اگه بخوام تو فصل مناسب جفت بندازم با قناری ابلق رسمی نر که عکسش تو 3 تا پست قبلی هست خوبه یا که اگه نه نظری در مورد جفت مناسب دارین ممنون میشم .
کسی از دوستان جوابی به این سوال من نداره. ممنون میشم اگه جوابی بدید البته فکر فکر کنم نژادش فری padovano باشه. ولی بقیه سوالات رو جوابش نمیدونم.
۱۳۹۰/۰۴/۱۱، ۰۷:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 140
272 سپاس گرفته‌شده در 101 ارسال
ارسال: #45
(۱۳۹۰/۰۴/۱۰، ۱۰:۳۵ ق.ظ)revu1978 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان;

با سلام به دوست عزیز
در مورد سؤال اولت قیمتش بین 20 تا 30 تومن و سنش به نظر من بالای دو سال نیم داره و و در مورد سؤال دومت بستگی به جوجه کشی که از قناری داری ، داره اگه هر فصل بین دو تا سه بار جوجه کشی کنی تا سه سالی میشه از ماده جوجه گرفت با نر ابلق هم خوب جوجه میده و رنگهایی مثل پرتقالی و لیمویی هم براش خوبه
ضمناً حجم عکسهاتو هم کم کن موفق باشی
۱۳۹۰/۰۴/۱۲، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
کاربر اخراجی سایت

سپاس‌ها: 19
20 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #46
نژاد قناری
سلام
دوستان اگه لطف کنید نژاد این قناری که عکساشو گذاشتم بگید البته قناری دیگه در بعضی از عکسها کنارش گذاشتم تا جثه اش نسبت به قناریهای دیگه مشخص باشه . و ضمنا خواستم جفتش کنم بنظر شما با چه نژادی و جه رنگی جفت کنم بهتره

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۴/۳۱، ۱۰:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #47
RE: نژاد قناری
سلام
رنگ..سر..و طول بدنه خوبی داره ...اما پر موج داره و فر روی کول و پاهای کوتاه که مطلوب نیست و بدن و دمش خطی و در راستای هم نیستن و جزو دسته رسمی بلند یا کشیده بلند به حساب نمیاد و به دورگ بیشتر معروفن و یکی از والدینش فرهای هلندی یا یکسر جیبوس بوده....البته قضاوت فقط از روی عکسه و نظر شخصی من......به نظرم اگه دنبال جوجه های بهتری هستی باید جفت پر صاف و خوش پر انتخاب کنی...یا با فر که جوجه ها به سمت فر برن هر چند روش اول مقبولتره ولی ممکنه در یه نسل نتیجه مطلوب نده و لازم باشه اصلاح کامل پر توی دو نسل انجام بشه.....که علاقه و حوصله میخواد موفق باشی
۱۳۹۰/۰۴/۳۱، ۱۱:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: میلاد ، hesam-63 ، esfahan-canary ، vahid babayi
کاربر اخراجی سایت

سپاس‌ها: 19
20 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #48
البته روی کتف و گردن پر ها فر نیستند واسه اینکه با دست گرفتمش و قفس را جابجا کردم به اینصورت تو عکس نشان داده شده پرهای روی شکم کمتر از چیزی که تو عکس هست فر هستند ضمنا با چه رنگی جفت کنم بهتره
۱۳۹۰/۰۵/۰۲، ۱۰:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #49
رنگهای سفید و طلایی می تونن جفت مناسبی باشن
۱۳۹۰/۰۵/۰۲، ۰۱:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: میلاد ، vahid babayi
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #50
(۱۳۹۰/۰۴/۳۱، ۱۰:۱۴ ب.ظ)میلاد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان اگه لطف کنید نژاد این قناری که عکساشو گذاشتم بگید البته قناری دیگه در بعضی از عکسها کنارش گذاشتم تا جثه اش نسبت به قناریهای دیگه مشخص باشه . و ضمنا خواستم جفتش کنم بنظر شما با چه نژادی و جه رنگی جفت کنم بهتره

با سلام

به نظر من با یه قناری از نژاد فری رنگ روشن جفتش کنین[/size]

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۵/۰۲، ۰۸:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: میلاد ، vahid babayi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان