زمان کنونی: ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، ۰۶:۲۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخیص جنسیت جوجه سهره

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 5
9 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #1
خرید جوجه سهره
با سلام خدمت اساتید .میخواستم چند تا جوجه سهره بخرم.آیا برای خرید جوجه سهره از کدام شهر باشد فرق میکند؟و کلا به چه چیزهایی بشتر باید توجه کرد؟ ممنون
۱۳۹۰/۰۶/۰۷، ۱۰:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana ، محمد جلالی ، derik_best
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #41
RE: جنسیت جوجه سهره من
رو کاکل انداختن و جواب دادن به صدای نوار نمیشه حساب کرد همینطور به چشم و نوک.چندتا از جوجه ماده های من مثل چی ریز خونی میکنن ولی ماده ان.بهترین مشخصه تعیین جنسیت که مو لا درزش نمیره سیبیل و کت هست و البته تجربه.از اونجایی که میگی سنش هنوز خیلی کمه احتمال هرچیزی هست.پیشتهد من اینه اگه برا سال بعد حتما نر احتیاج داری یه نر صد در صد پیدا کن اینم بذار بمونه نر شد بهتر ماده شد سعی کن جفتش بزنی.اگه نر حتما احتیاج نداری خوب نگهش دار میارزه.هرجور خودت صلاح میدونی داش.ولی اگه خواستی نگهش داری ببندش به دون گرم و آفتاب و آب باری تا زود خودشو نشون بده دیگه داره هوا سرد میشه.موفق باشی
۱۳۹۱/۰۶/۱۸، ۱۰:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 224
156 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #42
سلتم دوستان
به نظر من این جوجه صد در صد نره تو این عکس که گذاشتی من یه مقدار سبیل ازش می بینم نوک و چشمش و رنگ کتف هم میگه نره رنگ کتف هم وقتی جوجه کم سنه به اون سیاهی نمیشه بعضی دوستان انتظار دارند با توجه به اینکه سعی میکنه بیا بکشه مشخصه نر خوبی هم هست.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۱۹، ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط meysams65.)
۱۳۹۱/۰۶/۱۸، ۰۲:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k
*
کاربر انجمن

ديپلم
سپاس‌ها: 180
34 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #43
(۱۳۹۱/۰۶/۱۸، ۱۰:۰۶ ق.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کاکل انداختن و جواب دادن به صدای نوار نمیشه حساب کرد همینطور به چشم و نوک.چندتا از جوجه ماده های من مثل چی ریز خونی میکنن ولی ماده ان.بهترین مشخصه تعیین جنسیت که مو لا درزش نمیره سیبیل و کت هست و البته تجربه.از اونجایی که میگی سنش هنوز خیلی کمه احتمال هرچیزی هست.پیشتهد من اینه اگه برا سال بعد حتما نر احتیاج داری یه نر صد در صد پیدا کن اینم بذار بمونه نر شد بهتر ماده شد سعی کن جفتش بزنی.اگه نر حتما احتیاج نداری خوب نگهش دار میارزه.هرجور خودت صلاح میدونی داش.ولی اگه خواستی نگهش داری ببندش به دون گرم و آفتاب و آب باری تا زود خودشو نشون بده دیگه داره هوا سرد میشه.موفق باشی

سلام حامد جان -به نظر من جوجه سهره شما ماده است :چون هم تیزی شاه پرش نوکش گرده وهم اینکه سیبیلاش خاکستری میزنه -سبیل سره هر چه قدر هم سنش کم باشه اگر نر باشه یه تیرگیه خاصی داره -البته جوجه سهره خیلی خوبیه اگر هم ماده بود نگرش دار .سال دیگه جفت بنداز . این نظر من بود بازم ببنن نظر اساتید محترم چیه .موفق باشی ---مرلین
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۱۸، ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط مرلين.)
۱۳۹۱/۰۶/۱۸، ۰۲:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k
*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #44
RE: چگونگي تشخيص جوجه سهره خوب
دوستان بین سهره فیروزکوه و زنجان کدوما بهتر در میاد
۱۳۹۱/۰۶/۲۶، ۰۲:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #45
RE: چگونگي تشخيص جوجه سهره خوب
دوست من منطقه تو آینده سهره تاثیر چندانی نداره همین بخش رو خوب بخون مشخصات جوجه خوب رو یاد بگیر و بر اساس اون انتخاب کن حالا مال هرجایی میخواد باشه.بعد از ذات خود سهره ما هستیم که آیندشو رقم میزنیم.حالا از دوستان اگه کسی تا حالا سهره زنجان یا فیروزکوه داشته بگه چطور سهره هایی هستن شاید کمک کنه
۱۳۹۱/۰۶/۲۶، ۰۴:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #46
سیبیل جوجه سهره
با سلام دوستان
یه جوجه سهره دارم قبل از اینکه گل بندازه ریزه خونی میکرد سیبیلش هم سیاه بود ولی الان که داره گل میندازه سیبیلش کامل سفید شده ایا این سهره ماده اس دوستان راهنمایی کنن ممنون
۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #47
RE: سیبیل جوجه سهره
موقع گل انداختن سیبیل هم میریزه و دوباره در میاد حالا اگه افتادی تو شک عکس بذار تا دوستان نظر بدن
۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۲:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #48
این جوجه سهره یک هفته دیگه کامل تخته فقط سیبیلش سفید شده دیگه مثل قبل هم ریزه خونی نمیکنه از دوستان چرا کسی نظر نمیده ه ه ؟ ایا نر هست یا ماده با این تفاسیر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۰۹، ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط hamid sokoot.)
۱۳۹۱/۰۷/۰۹، ۰۸:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #49
دوست عزیز بدون دیدن عکس این سهره که نمیشه نظر داد , دوستان هم گفتن که عکس بذارید !
۱۳۹۱/۰۷/۰۹، ۰۸:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #50
خود من دو سل پیش یه سهر نر داشتم سبیلش کاملا سفید بود هر کس هم میدید میگفت چه ماده درشت و خوشگلی داری بعد که سهرم میخوند تازه متوجه میشدند که سهرم نره البته این یه استثنا بود و خیلی کم پیش میاد، حق با دوستانه شما کتش رو باز کن از گل صورت و روبروی چهره عکس بگیر آپ کن تو انجمن تا دوستان نظر بدن از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن. بدون عکس سخت میشه نظر داد دوست عزیز. موفق باشید. :basa (159):
۱۳۹۱/۰۷/۰۹، ۰۹:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid sokoot

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان