زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۱:۵۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخیص نژاد قناری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 15
15 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #1
تشخیص نژاد قناری
سلام خدمت مدیران و کاربران محترم اگه میشه نژاد این قناری را با مشخصات کامل طرز ایستادن. خواندن و.... این نژاد به من بگین ممنون میشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۰/۰۳/۰۴، ۰۴:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 15
15 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #2
RE: تشخیص نژاد قناری
یه سوال دگه هم داشتم ایا اگر چربی قناری بره بالا امکانش هست از پاهاش بزنه بیرون
۱۳۹۰/۰۳/۰۴، ۰۶:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #3
دوست عزیز شما می بایست برای رسیدن به جواب مقدار ی صبر کنید نه اینکه به فاصله حدود 1.5 ساعت سه تا پست بزنید.
فایلها رو هم در همین سایت آپلود بکن.
در ضمن هر کدوم از سوالها می بایست در در انجمن خودش مطرح بشه.

در مورد نژاد قناریتون : عکس زیاد واضح نیست و به نظر میرسه میکس شده باشه . در ضمن در مورد ایستادن و آواز خواندن این قناری چی می هوای بدونی.
در مورد سوال دوم بنده که متوجه سوالتون نشدم . منظورتون از اینکه چربی از پاها بزنه بیرون چیه؟

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۳/۰۴، ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۳/۰۴، ۱۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۰۳/۰۴، ۰۴:۴۸ ب.ظ)amirr1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت مدیران و کاربران محترم اگه میشه نژاد این قناری را با مشخصات کامل طرز ایستادن. خواندن و.... این نژاد به من بگین ممنون میشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام به دوست خوبم : نوع قناري شما رسمي معمولي است كه پشت اون در مادر يا پدر تلفيقي از فر و جيبر بوده است .البته خوب بود عكس رو واضح ميگرفتي
۱۳۹۰/۰۳/۰۵، ۰۷:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۰۳/۰۴، ۰۴:۴۸ ب.ظ)amirr1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

قناری شما رو تقریبا میشه گفت که از نژاد فری هستش البته خالص نیست و دورگه است البته این نژاد رو فکر نکنم زیاد برای آوازش پرورش بدن من که خودم شخصا توی قناری ها عاشق فری هستم و سه تا از اون هارو هم دارم و باید گفت جوجه گرفتن از این نوع قناری یه کم مشکل تر از دیگر نژادهاست و در کل حساس تر از نژادهای رسمی و یکسر هستند این هم چند نمونه از نژادفری
ودر مورد چربی هم باید گفت معمولا وقتی چربی قناری زیاد باشه یعنی دون چرب بیشتر از اندازه مصرف کنه پس قناری به رنگ زرد در میاد که نتیجه تجمع چربیه و اگه پای قناری مشکل پیداکرده و یه چیزای سفید رنگ کف پاهاش دیده میشه از آلودگی کف قفسه که یه نوع قارچه و باید چربش کنی

موفق باشی

بندانگشتی (ها)

امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۳/۰۵، ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط hamid@line.)
۱۳۹۰/۰۳/۰۵، ۰۴:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان