زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۴:۵۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخیص نژاذ لاری

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #1
تشخیص نژاذ لاری
سلام میخواستم بدونم از کجا میدنن که رگه لاری داره نداره دورگه هست نیست چون یه خوس خوس استیل به اندازه کمرم بود میگفتن لاری اصل نیست کمکم کنید 300 پول خوروس دادم میخوام پس بدم یکی دیگه بیارم کسی میدونه کمک کنه به نظرتون جوجه خوب تره بیارم ؟؟
۱۳۹۲/۰۲/۱۹، ۱۰:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #2
RE: تشخیص نژاذ لاری
سلام حامد جان اگه عکس میذاشتی راحت میشد در موردش نظر داد.توضیحات جناب هستی و دوستان رو در مورد نژاد خالص لاری بخون و با خروست مقایسه کن.از سر و نوک شروع کن نوک کوتاه و کلف و عقابی سر گرد تاج و ریش کوتاه.رنگ چشم زاغ بدون رگ قرمز گردن بلند سینه پهن و پر بال کوتاه و چسبیده به بدن .بدن کشیده و تاب دار ساق پا کلف و بلند و رنگش به ترتیب سبز زرد سفید از نظر مرغوبیت .هدفت چیه برا گرفتن نسل خوب خروس نصف قضیه است مرغ اصیل هم به اندازه خروس مهمه.اگه آدم صبوری هستی میشد جوجه بیاری خودت برسی بهشون و بالغ کنی و نسل بگیری اگه مث من صبر نداری یه خروس و دوسه تا مرغ برا شروع کافیه ولی اصیل.تغذیه جوجه لاری خیلی مهمه میشه تا پانزده درصد رشدشون رو با تغذیه افزایش داد و برعکس تغذیه بد نمیذاره به حداکثر پتانسیلش برسه.تو همین سایت کلی عکس لاری اصیل هست میتونی با خروست مقایسه کنی
۱۳۹۲/۰۲/۱۹، ۱۱:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #3
RE: تشخیص نژاذ لاری
سلام . لاری ها انواع و تیپهای مختلفی دارن . توی تاپیک لاری عکسا رو ببینید که دوستان گذاشتن . عکس بزارید اگه مقدوره براتون . و نظر من روی خرید جوجه منفیه اگه فروشنده نا آشناست . خودم عقیده م اینه تا خروسی رو خوب نشناسم و چند پشتشو خبر نداشته باشم پرورش نمیددم چون واقعا وقت تلف کردنه . هر راهنمایی بود در خدمت هستیم .
۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۰۱:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان