زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۲۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تغذيه سهره قناري

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #1
تغذيه سهره قناري
با سلام خدمت دوستان عزيز
مي خواستم ببينم به سهره قناري نر چي بايد بدم؟
مثل سهره يا مثل قناري يا هيچكدوم؟
۱۳۹۰/۰۲/۰۷، ۰۷:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: abol
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 8
سپاس‌ها: 89
635 سپاس گرفته‌شده در 102 ارسال
ارسال: #21
RE: تغذيه سهره قناري
سهره قناری زیر دهن سهره بهتر است

برای تغذیه سهره قناری بهتر است دان پایه مخلوط شاهدانه با کتان باشد که مقدار شاهدانه 6 برابر کتان باشد

در فصل گرما تخم کاهو و خرفه بعنوان دان کمکی مناسب است

ضمن اینکه مشابه قناری استفاده از مولتی ویتامین و مقدار کم میوه و سبزی جیره غذایی را کامل میکند

ابتنی فراموش نشود
۱۳۹۰/۱۱/۰۵، ۰۷:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 23
35 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #22
با سلام وخسته نباشيد سهره قناري من 1 هفته بود نميخوند كه وقتي گرفتمش ديدم تمام چربي گرفته دونشم كتان با شاهدونه نصف به نصفه كمكم كنيد.:basa (101):
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۲:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #23
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۲:۳۲ ب.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وخسته نباشيد سهره قناري من 1 هفته بود نميخوند كه وقتي گرفتمش ديدم تمام چربي گرفته دونشم كتان با شاهدونه نصف به نصفه كمكم كنيد.:basa (101):

با سلام به دوست عزیز
احتمال داره تو لک رفته باشه ولی شاهدونه کمتر بهش بده میوه و سبزی و کاهو بهش بده اگه میتونی تو یک قفس بزرگتر بزار تا بتونه تحرک بیشتری داشته باشه آبتنی فراموش نشه
موفق باشید
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۷:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #24
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۷:۵۴ ب.ظ)hesam-63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۲:۳۲ ب.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام به دوست عزیز
احتمال داره تو لک رفته باشه ولی شاهدونه کمتر بهش بده میوه و سبزی و کاهو بهش بده اگه میتونی تو یک قفس بزرگتر بزار تا بتونه تحرک بیشتری داشته باشه آبتنی فراموش نشه
موفق باشید

سلام دوست عزيز اخه مشكل اينجاست حتي يه پر هم نريخته فقط چربي گرفته بندازم تو قفس جوجه پرون خوبه ؟ راجع به تغذيشم بگيد ممنونتون ميشم.:basa (159):
۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۰:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سهره و قناری
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #25
با سلام
دوست عزیز شما قفس پرندتونو یه کم بزرگتر کن تو جیره غذایی تخم کتان را بیشتر کن شاهدونه را کمتر و یک روز درمیان تخم خرفه به اندازه یه انگشتی در اختیار پرنده قرار بده و برگ کاهو ساقه کاهو نه برگشو بده ماسه کف رودخانه هم کامل در اختیارش قرار بده.موفق باشید
۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۱:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سهره و قناری
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #26
با سلام دوستان عزيز سهره قناري من حدود 3 ماهه اصلا نميخونه تو لك نيست چربي هم اصلا نداره يه تاپيك بود درباره دادن ***** كه تاپيك خوبي بود اما مدير سايت زحمت كشيد و بستش ميخواستم بدونم از كجا ميتونم تهيه كنم اين قرصو چون تمام راههارو رفتم اصلا جواب نگرفتم ميخواستم راه قرصم امتحان كنم نظرتون چيه؟:basa (101)::basa (101)::basa (101):
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۰۷:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #27
(۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۰۷:۲۸ ب.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان عزيز سهره قناري من حدود 3 ماهه اصلا نميخونه تو لك نيست چربي هم اصلا نداره يه تاپيك بود درباره دادن ***** كه تاپيك خوبي بود اما مدير سايت زحمت كشيد و بستش ميخواستم بدونم از كجا ميتونم تهيه كنم اين قرصو چون تمام راههارو رفتم اصلا جواب نگرفتم ميخواستم راه قرصم امتحان كنم نظرتون چيه؟:basa (101)::basa (101)::basa (101):
باسلام این قرص رو از داروخانه انسانی میتونی تهیه کنی بسته ۱۰قرصه ۷۵۰۰تومن
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۲/۰۹، ۰۷:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سهره و قناری ، uosef
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 54
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #28
باسلام به همه دوستان یه سوالی داشتم میخواستم بدونم که چون من سهره و قناریمو باهم گذاشتم و عادت کردن به هم میخوام به سهره ام شادونه بدم و از جایی شنیدم که شادونه سهره رو مست میکنه و اگر قاطی تخم کتان بریزم به قناری هام ضرر نمی زنه؟؟؟؟؟؟:basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101):
۱۳۹۱/۰۲/۱۴، ۰۶:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #29
دوستان من هر جا رفتم اين قرص لعنتي رو نداشتن راستي ميشه قرص ***** 40 ميل كه مثل كديين هست رو داد؟ چون اون قرصي كه دوستان گفتن مثل ژلفن هست رو تو داروخونه ها نداشتن.
۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۷:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #30
(۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۷:۱۰ ب.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هر جا رفتم اين قرص لعنتي رو نداشتن راستي ميشه قرص تست�ترون 40 ميل كه مثل كديين هست رو داد؟ چون اون قرصي كه دوستان گفتن مثل ژلفن هست رو تو داروخونه ها نداشتن.

باسلام اگر قرصی که گیر آوردید مثل قرص کدئین گچی باشد که خیلی بهتر از قرصیه که دوستان گفتن است چون راحت پودر میشه و تو آب حل میشه ولی قرصی که عکسشو بچه ها گذاشته بودن روغنی بود و تو آب حل نمیشد ؛پس برا آزمایش یک چهارم قرص رو تو آب حل کن استفاده کن و نتیجه رو هم بهمون بگویید

(۱۳۹۱/۰۲/۱۴، ۰۶:۱۲ ب.ظ)سهره و قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه دوستان یه سوالی داشتم میخواستم بدونم که چون من سهره و قناریمو باهم گذاشتم و عادت کردن به هم میخوام به سهره ام شادونه بدم و از جایی شنیدم که شادونه سهره رو مست میکنه و اگر قاطی تخم کتان بریزم به قناری هام ضرر نمی زنه؟؟؟؟؟؟:basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101):
اگر به قناری شاهدانه بدهید هم چاق میشه هم گرمی میزنه مثلا میبینی بعضی اوقات ی پاشو بلند میکنه یا بالش میگیره و مشکلاتی شبیه آن
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط سیدمحمد شریفی.)
۱۳۹۱/۰۲/۱۶، ۰۸:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سهره و قناری ، dilai ، esfahan-canary ، uosef

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان