زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۷:۲۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تن ندادن قتاری ماده

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2
8 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #1
فرار نر از ماده
1)با سلام من3روزه که مادم رو پیش نرم انداختم و روز دوم هم لونه رو واسشون گذاشتم امروز دیدم ماده داره لونه میسازه ولی تابه حال اصلا دعوا وجفتگیری نداشتن به نظر شما امکان داره ماده تخم مستی بگذاره اگه داره چه کار کنم در ضمن نرم به ماده محل نمیزاره اینم بگم که نرم قبلا مست خونی میکرده
2)الان که پیش همهستند مغز بادام با نبات براشون گذاشتم اگه ماده بخوره اشکالی داره یا نه
ممنون از کسانی که راهنمایی میکنن
۱۳۹۰/۰۲/۳۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
سپاس‌ها: 112
153 سپاس گرفته‌شده در 50 ارسال
ارسال: #2
RE: فرار نر از ماده
با سلام به دوست عزیز آقا مرتضی
1.شما بهتر بود انها را جفت نمیکردین چون دیگه دیره و هوا گرمه(با توجه به شهر شما یزد که حتمآ الآن گرمه) و همه دارن از پا جفت در میارن.شما بهتره اونها رو جدا کنین و برای فصل جفتگیری بعدی اونها رو آماده کنین.با توضیحاتی که دادین احتمال زیاد نرتون آماده نبوده.
2.مغز بادام و نبات را قبل از جفت اندازی به نر میدن تا نطفه اش قوی شه.":a (18):" موفق باشید
۱۳۹۰/۰۲/۳۰، ۰۶:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #3
RE: فرار نر از ماده
سلام
اسم تاپيك شما فرار نر از ماده است ولي تو سوالتون اصلا به موضوع اشاره نكردين ؟
در مورد شرايط قبل از كنار هم انداختنشون هم اشاره نكردين فكر كنم قناري نر شما مستي كامل رو نداره يا ممكن داره آماده تولك رفتن مي شه دادن مغز بادام هم تا تخم دوم قناري مشكلي به وجود نمي ياره ولي بعد از اون باعث مستي نر و احيانا جفتگيري درون لونه مي شه.موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۲/۳۱، ۰۶:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: amin
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 25
125 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #4
خواندن شدید ناگهانی نر جفت زده در سری دوم تخم گذاری
سلام به همگی

من یه جفت قناری دارم که این سری دوم تخم گذاریشونه دفعه اول نره خیلی آروم بود و نمیخوند ولی الان که برای بار دوم تخم گذاشتن نره عجیب میخونه خاستم بپرسم آیا مشکلی واسه ماده که روی تخما خوابیده پیش میاره و راه درمانش چیه ممنون راستی دفعه اول همه جوجه ها مردن آخه به نظرم خوب تغذیه نمیشدن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۱۶، ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۳/۰۲، ۰۸:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #5
RE: خواندن شدید
با سلام

avat عزیز این مورد مشکلی نیست و درمان لازم نیست و از مستی قناریه /قناری های من هم بعضی هاشون با اینکه جوجه دارن همینجور شدید میخونن و اشکالی نیست البته بعضی وقتها بعضی نر ها از مستی میخوان با ماده ای که روی تخم خوابیده جفتگیری کنن و باید مواظب باشی که تخم هارو خراب نکنه
در کل سعی کن به نر کمتر خوراک با طبع گرم بدی تا زیاد مست نشه

موفق باشی

:a (18):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۳/۰۲، ۰۸:۵۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 36
190 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #6
RE: خواندن شدید
باسلام به دوست عزیز
به نظر من هم خوندن قناری هیچ اشکال خاصی رو به وجد نمیاره و احتمالا این سری بیشتر از سری پیش مست شده !
۱۳۹۰/۰۳/۰۲، ۰۹:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 140
272 سپاس گرفته‌شده در 101 ارسال
ارسال: #7
به هم پریدن قناری نر و ماده
با سلام به همه دوستان
یکی از دوستام یک جفت قناری پرتقالی رو جفت داده الان 2 روزه که جوجه هاش در اومده (چهار تا ) ولی از همان ساعتی که جوجه ها در اومده نر و ماده خیلی به هم می پرند و دعوا میکنند این مشکلی شده برای دوستم خواهش میکنم راهنمایی کنید
۱۳۹۰/۰۳/۰۸، ۰۹:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #8
RE: به هم پریدن قناری نر و ماده
مقداری برگ تازه کاهو بده بهشون تا ماده به دادن غذا به جوجه ها ترغیب بشه. به احتمال زیاد قناری نر زیاد مسته
۱۳۹۰/۰۳/۰۸، ۱۱:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: canary.q
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #9
RE: به هم پریدن قناری نر و ماده
سلام
با تشكر از مدير محترم اول همين راه رو امتحان كن اگه نشد بهتره نر رو جدا كني و بذاري تو يك قفس ديگه كنار قفس ماده اين كار به دليل مستي بيش از حد قناري نر اتفاق مي افته و اگه ادامه پيدا كنه باعث مي شه قناري ماده به جوجه ها قپ نده چون قپ دادن روزاي اول به عهده قناري ماده است و هفته دوم بيشتر نر به جوجه قپ مي ده اگه نر نذاره ماده به جوحه ها قپ بده باعث مرگ جوجه ها مي شه.
موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۳/۰۸، ۰۱:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: canary.q ، nazmi
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #10
تن ندادن قتاری ماده
سلام
من یک جفت قناری دارم که نرم شلاقی می خواند ماده ام جوابش را می داد با ریز خونی گاهی ادامه دار منم گذاشتمشون تویه یک قفس ۲ روز اول کلی دعوا کردن بعدش دیدم دهنشون تو دهن هم دیگس ولی نرم هرچی من دیدم گه دنبالش می کنه واسه جفت گیری ما ده نمیذاره چالم گذاشتم نرم همش میزه تو لونه راستی مادم پسش زده بود بالا الان ۸روزه تو ی قفس هستند.دوستان راهنمایی کنند
۱۳۹۱/۰۱/۲۳، ۰۷:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان