زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۱:۳۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تن کردن سهره با گل بسر

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
تن کردن سهره با گل بسر
با سلام خدمت اساتید آقا من یه سهره جفتی دارم داره یواش یواش آماده میشه یه ماده گل بسر ماده هم دارم جوجه امساله اون هم داره آماده میشه میخوام تنشون کنم تجربه تن کردن همه پرنده ای رو دارم فقط گل بسر رو ندارم از آقایون کسی هست که تجربه تن کردن گل بسر رو داشته باشه اگه هست راهنمایی کنید ممنون میشم.
۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۰۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #2
RE: تن کردن سهره با گل بسر
با سلام آقایون دمتون گرم کسی تا حالا گل بسز تن کرده .اگه کرده لطف کنید یه شرح کوتاه ومختصر جواب بده ممنون
۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۰:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

diplom
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 96
25 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #3
میخواستم از دوستان بپرسم کسی میدونه سهره مست تازه گیر را میشود با قناری تن کرد یا اینکه باید اول سهره رام بشود بعد ممنون میشوم اگر کسی راهنمایی کنه ..
۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۰۹:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 10
36 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۰۹:۳۳ ق.ظ)سعید مسروق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواستم از دوستان بپرسم کسی میدونه سهره مست تازه گیر را میشود با قناری تن کرد یا اینکه باید اول سهره رام بشود بعد ممنون میشوم اگر کسی راهنمایی کنه ..
اره میشه ولی نه سهره ای که این موقع از سال گیر اومده باشه.من خودم سهره های خودم رو به قناری نمی زنم.هر سال سهره هایی که دوستان در بهمن ماه(نزدیک عید)گرفتن رو یکی دوتاشو با سلیقه خودم جدا می کنم.1 ماه واسش وقت میزارم خیلی هم بهتر از سهره ی جوجه قفس به قناری جفت می خوره.اما سهره هایی که الان گیر میان خودشون جفت و جوجه داشتن با اینکه شاید به محض جدا کردنشون دهن هم میزنن وازلحاظ ظاهری هم مست هسن ولی بدرد جفت نمی خورن.ولی با تجارب خودم ودوستان همیشه استثناهایی هست.
۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۱۰:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان