زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۵، ۱۲:۲۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تهیه اواز سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 134
95 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #1
تهیه اواز سهره
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرامی
یه سوال دارم که امیدوارم به نتیجه مطلوب برسیم همگی:
ایا با داشتن چند نوع اواز سهره مختلف، میتوان یک نوع اواز دلخواه رو تهیه کرد و جوجه سهره رو مطابق ان اموزش داد؟
دوستان کسی این کار رو انجام داده است؟
ایا به نتیجه دلخواه رسیده اید؟
اصلا جوجه سهره توانایی یادگیری این نوع اواز را دارد؟
پیشاپیش سپاس
۱۳۹۱/۰۵/۲۰، ۰۹:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #11
RE: تهیه اواز سهره
سلام.نه هیچ راهی نیست که اون یه دهن رو یاد نگیره چون اصلا دست ما نیست بازم میگم استاد نداشتن بهتر از استادی هست که غلط داره.موفق باشید

سلام.درسته که من و دوستمون دهن باز معتقد هستبم با این قیمت جوجه و دونه و مهمتر از همه وقتی که باید بذاری باید کار بی نقص انجام بدی ولی باز به نظر من اگه استادی داری که یه غلط داره بذارشون زیر دهنش.سهره دهنداری که یه دهنم کم داره حیوون با ارزشی هست.شاید او جوجه که گذاشتی زیر دهن حیوون خوش ذاتی باشه و بعد از صاف کردن دهنی پاک کنه واویلا.موفق باشید

سلام.نه هیچ راهی نیست که اون یه دهن رو یاد نگیره چون اصلا دست ما نیست بازم میگم استاد نداشتن بهتر از استادی هست که غلط داره.موفق باشید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۳، ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط علیرضا پوریان.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۳، ۰۹:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، kajool
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #12
به نظر من تنها راهی که میشه انجام داد با یه دوربین خوب وقتی پرنده ات سر حال هست وپر قدرت داره میخونه رو با صدا ضبط کنی شاید چند روزی طول بکشه تا تمام دهنهاشو اجرا کنه مطمئن شدی کامل کامل همه دهنهاشو اجرا کرد با یه نرم افزار خوب ادیتش کن ردی یا قیژ و ویژشرو پاک کن . تبدیل به فایل صوتیش کن {حتما کبفیتش 128 باشه 320 صدا خیلی تیز میشه} بزار برای جوجه هات به خاطر این گفتم تصویری چون کیفیت آواز بهتر وتقریبا شبیه خود سهره هست وتو یاد گیری تاثیر به سزای داره .همون دهنه دل به خای شماست بدون ایراد حتی میتونی برای خود اوستا هم بزاری اگه جون باشه روش حتما تاثیر میزاره با تشکر
۱۳۹۱/۰۵/۲۳، ۰۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: esfahan-canary ، toghi almasi
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 134
95 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #13
(۱۳۹۱/۰۵/۲۳، ۰۱:۴۵ ب.ظ)dahan baz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من تنها راهی که میشه انجام داد با یه دوربین خوب وقتی پرنده ات سر حال هست وپر قدرت داره میخونه رو با صدا ضبط کنی شاید چند روزی طول بکشه تا تمام دهنهاشو اجرا کنه مطمئن شدی کامل کامل همه دهنهاشو اجرا کرد با یه نرم افزار خوب ادیتش کن ردی یا قیژ و ویژشرو پاک کن . تبدیل به فایل صوتیش کن {حتما کبفیتش 128 باشه 320 صدا خیلی تیز میشه} بزار برای جوجه هات به خاطر این گفتم تصویری چون کیفیت آواز بهتر وتقریبا شبیه خود سهره هست وتو یاد گیری تاثیر به سزای داره .همون دهنه دل به خای شماست بدون ایراد حتی میتونی برای خود اوستا هم بزاری اگه جون باشه روش حتما تاثیر میزاره با تشکر
سپاس
میشه اسم نرم افزارش رو بگی؟
۱۳۹۱/۰۵/۲۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #14