زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۳:۵۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تور تفریحی گرفتن سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #1
تور تفریحی گرفتن سهره
پیشنهاد میدم دوستانی که درانجمن سابقه گرفتن سهره با تور را دارن یک تور تفریحی تشکیل بدن تا هم بچه های انجمن همدیگر را ببینند وهم نهوه گرفتن سهره از نزدیک دیده شود.در پایان سهره های گرفته شده به مزایده گذاشته شود!

موافقین؟
۱۳۹۱/۱۲/۰۶، ۰۲:۳۲ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: پدربزرگ ، rrgghh
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #41
RE: سهره قناری های هیوا
سلام مجدد
 بعیدمی دونم که بچه های این انجمن تا حالا طعم زندانی شدن رو چشیده باشند. پس خواهش می کنم اگه تهران زندگی می کنید یا گذارتون به تهران افتاد، حتما سری به باغ موزه ی قصر بزنید. اونجا حنما متوجه می شید و می تونید مجسم کنید که اگه از چهار طرف دیوار دورتون باشه، چه مزه ای میده. من می دونم که عشق به پرنده کمی جلوی منطق رو می گیره. من خودم قناری دارم. و اعتراف می کنم که اون هم صد در صد قابل دفاع نیست. ولی حداقل اینه که پرنده ای که توی قفس به دنیا اومده ، همون قفس رو خونه ی خودش می دونه. ولی وقتی ما میریم به صیادی دستخوش می دیم که روزانه معلوم نیست چند تا پرنده رو اسیر می کنه و چند تا رو با ندانم کاری می کشه، به نوعی داریم کار غیر انسانیش رو رونق می دیم. من از مدیرای این سایت که اسمش هم پرنده بانه تعجب می کنم و متاسفم که چرا روی این کاراشتباه پافشاری می کنند. جوون تر ها میان و نوشته های من و شما رو می خونند. پس بیاید منصف و منطقی باشیم. اگه هم عشق نمی ذاره ، حداقل اعتراف کنیم که کارمون اشتباهه. ولی نمی تونیم دست بکشیم. همین تعداد پرنده ای که تا به حال اسیر کردیم یا پول دادیم تا برامون اسیر کنند برای هفت پشتمون بسه. پس بازم تکرار می کنم . البته بیشتر برای جوون تر ها :

1) خواهش می کنم از صیادهای نامرد خرید نکنید. این که اگه من نخرم یکی دیگه می خره توجیه نادرستیه. بیاید بگیم : اگه همه ی ما نخریم ، هیچ کس نمی خره.

2) پرندهاایی رو که به هر نحوی اسیر کردیم، اگه هنوز حسرت آزادی دارند و می تونند در آزادی زندگی کنند، طبق نکات آزاد سازی پرندگان ، آزاد کنیم.

3) پرنده هایی رو هم که قفس یه جورایی خونه شون شده ، تا جایی که ممکنه نزدیک به شرایط طبیعی و بلکه بهتر پرورش بدیم. ( این آخری رو می دونم خیلی ها رعایت می کنند. دستشون هم درد نکنه.)

قصد من جر و بحث با یک دو نفر نیست. من طبق وظیفه اون چیزی رو که باید می گفتم، گفتم. هرجای دیگه هم که ببینم صحبت صید و صیاد و تله و از این جور چیزاست ، تکرار می کنم. یک نفر هم بشنوه، باز هم از هیچی بهتره.

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
تو  خواه  از  سخنم  پند  گیر، خواه ملال

شاد و آزاد باشید
۱۳۹۳/۱۰/۲۰، ۰۶:۵۷ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: shahabbatista ، Hamidreza Dehghany
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #42
سلام

اقا رضا چرا هروقت شما یه پست میذارید بعد چند وقت هرجوری شده ربطش میدین به انجمن ،چرا برا مدیرا متاسف هستین ،اقا حرفای شما جوری هست که انگار از چیزی ناراحت هستین که ربط به مدیران داره اگه قابل بدونید در خدمتیم تا اگه مشکلی هست حل بشه
از این حرفای بنده خدای نکرده منظور اشتباهی نگیرید بنده کوچیک شمام وهرکسی که انجمن براش مهمه .قصد  هیچ گونه بی ادبی هم نیست .ارادت
من از مدیرای این سایت که اسمش هم پرنده بانه تعجب می کنم و متاسفم که چرا روی این کاراشتباه پافشاری می کنند
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۱۰/۲۰، ۱۰:۲۵ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: هیوا ، shahabbatista ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #43
با عرض سلام
سو تفاهم نشه
من منظورم از مدیرای سایت در اون جمله آقایان بخشی و هیوا بودند که در این بحث شرکت داشتند. نه کل مدیرای سایت.
ممنون
۱۳۹۳/۱۰/۲۱، ۱۲:۱۳ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان